Junkers - Iron Annie Bauhaus 2130-3
6 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky Bauhaus z vás udělají opravdového gentlemana. Jejich uhlazený design se skvěle hodí k obleku i volnočasovému oblečení. Do ocelového pouzdra je vložen sytě modrý ciferník s datumovkou a mimostřednou vteřinovkou. Na eleganci dodává hodinkám také kožený řemínek v příjemné hnědé barvě.

Junkers - Iron Annie Automatic Bauhaus 2162-2
8 600 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dáváte-li přednost hodinkám s automatickým nátahem a potrpíte si na klasický design, pak vás zcela jistě zaujmou hodinky Bauhaus. V tmavém ciferníku nalezneme datumovku na třetí pozici i ukazatel dne v týdnu. K ocelovému pouzdru přiléhá pevný kožený řemínek v hnědém provedení.

Junkers - Iron Annie Bauhaus 5037-4
7 190 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské hodinky Bauhaus budou dělat radost každé ženě, která si potrpí na vysokou kvalitu a klasické provedení. Pouzdro je vyrobeno z ušlechtilé oceli. Ciferník obsahuje mimostřednou vteřinovku, přehledné indexy a bronzové ručičky. V kombinaci s koženým řemínkem vytvářejí hodinky dokonalý celek.

Junkers - Iron Annie Flight Control Dual Time 5144-2
8 600 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky Iron Annie si zamiluje každý muž s oblibou v klasických doplňcích. Prvotřídní ocelové pouzdro s výraznou korunkou je opatřeno černým PVD povlakem. Přehledný a perfektně čitelný ciferník obsahuje datumovku na 12. pozici i chronograf s nastavitelným duálním časem.

Junkers - Iron Annie Bauhaus 2140-4
6 190 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky Bauhaus z vás udělají opravdového gentlemana. Jejich uhlazený design se skvěle hodí k obleku i volnočasovému oblečení. Do ocelového pouzdra je vložený zelený ciferník s užitečnou datumovkou na šesté pozici. Na eleganci dodává hodinkám také kožený řemínek v příjemné hnědé barvě.

Junkers - Iron Annie Automatic 5172-2
9 200 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rádi se kocháte pohledem na precizní chod strojku? Pak si zamilujete hodinky s automatickým nátahem z dílny značky Iron Annie. Tmavý ciferník totiž obsahuje efektní průzory. Nalezneme zde také dva užitečné chronografy, indexy a výrazné ručičky s luminiscencí.

Junkers - Iron Annie Flight Control Quartz 5184-2
9 200 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky Iron Annie si zamiluje každý muž s oblibou v klasických doplňcích. Prvotřídní ocelové pouzdro s výraznou korunkou je opatřeno černým PVD povlakem. Přehledný a perfektně čitelný ciferník obsahuje datumovku na 6. pozici i chronografy s funkcí stopek.

Iron Annie je nástupcem slavné německé značky Junkers s 30 letou historií.

Iron Annie je nástupcem slavné německé značky Junkers s 30 letou historií.