Just Too Cute

  • Barva
    růžová
    ×
-40%
Just Too Cute Dárkový 7set – dívčí – hvězdičky růžová 62
3x

Just Too Cute Dárkový 7set – dívčí – hvězdičky

989 Kč
593 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Kojenecký komplet obsahuje například body, overal, rukavice či čepičku, vše vyrobené ze 100% bavlny. Je ideální na každodenní nošení. Zapínání bodýčka a overalu je na patentky pro snadou výměnu pleny. Just Too Cute Dárkový 7set – dívčí – hvězdičky je vhodný pro každé dítě.

Od prodejce MALL
-40%
Just Too Cute Komplet kojenecký s čepičkou – zajíčci – růžový

Just Too Cute Komplet kojenecký s čepičkou – zajíčci – růžový

499 Kč
299 Kč
Akce

Kojenecký komplet obsahuje čepičku, tričko a kalhoty vyrobené ze 100% bavlny. Je ideální na každodenní nošení. Horní díl se zapíná pomocí patentek, které usnadňují oblékání. Just Too Cute Komplet kojenecký s čepičkou – zajíčci – růžový je vhodný pro každé dítě.

Od prodejce MALL
-40%
Just Too Cute 3set body – dívčí – Princess růžová 56
4x

Just Too Cute 3set body – dívčí – Princess

429 Kč
257 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Kojenecký komplet obsahuje 3 body s dlouhým rukávem vyrobené ze 100% bavlny. Jsou ideální na každodenní nošení. V rozkroku jsou patentky, které usnadňují výměnu plen. Just Too Cute 3set body – dívčí – Princess je vhodný pro každé dítě.

Od prodejce MALL
-40%
Just Too Cute Komplet kojenecký velur – hvězdičky – růžový růžová 62
2x

Just Too Cute Komplet kojenecký velur – hvězdičky – růžový

829 Kč
497 Kč
Akce

Kojenecký komplet obsahuje tričko, mikinu a kalhoty vyrobené ze 100% bavlny. Je ideální na každodenní nošení. Mikina je opatřena kapucí a patentkami, které usnadňují zapínání. Just Too Cute Komplet kojenecký velur – hvězdičky – růžový je vhodný pro každé dítě.

Od prodejce MALL
-40%
Just Too Cute Dárkový 8set dívčí – zajíček růžová 68
2x

Just Too Cute Dárkový 8set dívčí – zajíček

1 029 Kč
617 Kč
Doprava zdarma
Akce

Kojenecký komplet obsahuje například body, overal, rukavice či čepičku, vše vyrobené z bavlny. Je ideální na každodenní nošení. Zapínání bodýčka a overalu je na patentky pro snadou výměnu pleny. Just Too Cute Dárkový 8set dívčí – zajíček je vhodný pro každé dítě.

Od prodejce MALL
-40%
Just Too Cute Overal velur hvězdičky – růžový růžová 56

Just Too Cute Overal velur hvězdičky – růžový

449 Kč
269 Kč
Akce

Kojenecký overal disponuje patentkami po celé délce, které usnadňují výměnu plen. Je vyroben ze směsi bavlny a polyesteru. Je ideální na každodenní nošení. Just Too Cute Overal velur hvězdičky – růžový je vhodný pro každé dítě.

Od prodejce MALL
-40%
Just Too Cute Dárkový set dívčí – panda růžová 68
5x

Just Too Cute Dárkový set dívčí – panda

1 029 Kč
617 Kč
Doprava zdarma
Akce

Kojenecký komplet obsahuje například body, overal, rukavice či čepičku, vše vyrobené z bavlny. Je ideální na každodenní nošení. Zapínání bodýčka a overalu je na patentky pro snadou výměnu pleny. Just Too Cute Dárkový set dívčí – panda je vhodný pro každé dítě.

Od prodejce MALL
-40%
Just Too Cute Dívčí set hvězdičky 62 růžová

Just Too Cute Dívčí set hvězdičky

869 Kč
521 Kč
Doprava zdarma
Akce

Kojenecký komplet obsahuje kabátek, tričko a kalhoty. Vše je vyrobeno ze 100% bavlny. Ideální komplet pro miminko na každodenní nošení. Tričko má u krku zapínání na patentky pro snažší oblékání.

Od prodejce MALL
-40%
Just Too Cute Overal velur slůně – růžový růžová 56

Just Too Cute Overal velur slůně – růžový

469 Kč
281 Kč
Akce

Kojenecký overal disponuje patentkami po celé délce, které usnadňují výměnu plen. Je vyroben ze směsi bavlny a polyesteru. Je ideální na každodenní nošení. Just Too Cute Overal velur slůně – růžový je vhodný pro každé dítě.

Od prodejce MALL

Anglická firma zaměřená na kojenecký a dětský textil hlavně pro děti do 2 let. Velice žádaným artiklem od této firmy jsou dárkové sety s dětskými vzory ze 100% bavlny a jemného veluru. V nabídce najdete i speciální kolekci s vánoční tématikou. Vše vyrobeno z příjemných jemných materiálů.