Juvena Oční krém - (Miracle Eye Cream) Objem: 20 ml
1 097 Kč

Zázračný oční krém od značky Juvena – to je speciální péče s relaxačním masážním aplikátorem! Tento krém pečuje o oční okolí, vyhlazuje drobné linky a vrásky v okolí očí a pleť hloubkově hydratuje. Dopřejte si ten pravý luxus!

Juvena Body Rich Care Cream - tělový krém W Objem: 200 ml
572 Kč

Tělový krém s intenzivní ošetřující konzistencí pro pokožku celého těla, aktivuje mikrocirkulaci a podporuje redukci tukových tkání. Je výživný a ošetřující tělový krém, který revitalizuje, hydratuje a čistí pleť. Aromatický balzám, kterým je krém obohacen, zvyšuje pružnost pleti.

Juvena Phyto De-Tox Concentrate - pleťové sérum W Objem: 30 ml
1 476 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pleťový koncentrát Juvena Juvena Phyto De Tox Concentrate. Pleťová péče Juvena Juvena Phyto De Tox Concentrate dokonale připravuje pokožku pro následnou péči. Obsahuje rostlinné výtažky, které pleť intenzivně vyživují a regenerují. Bojuje proti stárnutí pokožky. Redukuje vrásky a jemné linky.

Juvena Pure Cleansing 2-Phase Instant - odličovač očí W Objem: 100 ml
506 Kč

Oční odličovač Juvena Pure Cleansing 2-Phase Instant Eye Make-Up Remover. Odličovač Juvena Pure Cleansing 2-Phase Instant Eye Make-Up Remover dokonale odstraní makeup. Zároveň o pokožku šetrně pečuje a zabraňuje podráždění. Slože s panthenolem a kyselinou hyaluronovou pleť vyživuje a zklidňuje…

Juvena Skin Specialist Skin Nova SC - oční krém W Objem: 15 ml
1 476 Kč

Oční sérum** Juvena Skin Specialist Skin Nova SC Eye Serum**.

Zlepšuje kvalitu pleti a zároveň ji posiluje. Redukuje nerovnosti pleti a zmírňuje podráždění. Pokožka je vyhlazená, rozjasněná a mladistvého vzhledu.

Použití: Aplikujte na oblast očního okolí.