K2 Prostředek na opravu nádrže K2

K2 Prostředek na opravu nádrže K2

157 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

GAS TANK REPAIR 28 G PRO OPRAVU PALIVOVÝCH NÁDRŽÍ. Dokonalý prostředek k rychlé opravě palivových nádrží a chladičů bez nutnosti demontáží a letování. Zaplňuje malé dírky a prasklinky a spáry. Tento speciální preparát působí i za přítomnosti benzínu nebo vody.

Partner: Gumko.cz
K2 Silikonový olej 100% SIL 300ml

K2 Silikonový olej 100% SIL 300ml

75 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

K2 Sil 100% silikonový sprej

Jedná se o plnohodnotný konzervační prostředek pro pryžové a plastové díly v automobilovém průmyslu, domácnosti a průmyslu. Dokonale maže a konzervuje pryžová těsnění ve dveřích a chrání je před zadřením. Nepřitahuje nečistoty a prach, je bez zápachu, odolný vůči vodě…

Partner: Bi-Xenony
K2 BANDEX 5 x 100 cm - páska na opravu výfuku
1x

K2 BANDEX 5 x 100 cm - páska na opravu výfuku

93 Kč

Páska pro opravu tlumiče a potrubí výfukového systému poškozených korozí či mechanicky (díry, praskliny, apod.). Odolává vysokým teplotám výfukových plynů.Návod na použití: Aplikujte jen v případě, že výfukový systém je studený. Poškozené místo musí být řádně zbavené nečistot, odmaštěné a suché.

Partner: Gumko.cz
.[clear] K2 se „narodila“ před 45 lety jako Americká lyžařská značka na Vashon Island, stát Washington. V roce 2003 se přejmenovala na K2 sports. V dnešní době má mezinárodní portfolio 16ti světových značek a přes 40 kategorií. Design, výroba, prodej a marketing jsou celosvětově proslulé u našich značek a obchodů. Poháněný inovacemi a vášní pro sportovní nadšence, kteří hledají jedinečného a opravdového. K2 sports prezentuje snowboardy, lyže, sněžnice, kola, in-line brusle (kolečkové brusle), touring, telemark/nordic lyžařské vybavení, příslušenství a oblečení. K2 sports je to, co se stane, když se zábava potká s vědou a technologií.