Kamill Sensitive Tělové mléko 250ml (Německo)
40 Kč

Díky koncentrované síle heřmánku působí a přirozenou cestou se stará o pokožku. Heřmánek je velmi oblíbená bylina s více než stovkou léčivých účinků. Těmi nejvýznamnějšími pro pokožku našeho těla jsou účinky hojivé a protizánětlivé.

Kamill Ruce & Nehty Classic Krém 100ml (německo)
60 Kč

Kamill je čistě přírodní a nekomplikovaná kosmetika. Díky koncentrované síle heřmánku působí a přirozenou cestou se stará o pokožku. Heřmánek je velmi oblíbená bylina s více než stovkou léčivých účinků. Těmi nejvýznamnějšími pro pokožku našeho těla jsou účinky hojivé a protizánětlivé.

Kamill Ruce & Nehty Herbal Krém 100ml (německo)
60 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tento ochranný krém na ruce s výtažkem z heřmánku a bisabololem zklidňuje pokožku a podporuje její přirozenou regeneraci. Vaše ruce budou dlouhodobě hydratované, hebké a vláčné. Neobsahuje barviva, bez minerálních olejů/parafinu, bez emulgátorů PEG, dermatoligicky testováno. 100% Vegan

Kamill Classic Krém na ruce 200ml (Německo)
60 Kč

Kamill ochranný krém na ruce Classic zklidňuje pokožku a podporuje její přirozenou regeneraci. Kamil krém obsahuje organický bio heřmánkový extrakt a bisabolol. Kamill krém classic bude o Vaše ruce pečovat, dokonale hydratovat, aby kůže zůstala jemná a hladká den za dnem.

Kamill Ruce & Nehty Balsam Krém 100ml (německo)
60 Kč

Kamill Balsam na ruce a nehty 100 ml – intenzivní krém na ruce s výtažkem z heřmánku a bisabololem, avokádovým olejem a Aloe Vera zklidňuje pokožku a chrání suché a namáhané ruce. Podporuje přirozenou regeneraci pokožky.

Kamill Men Classic care Krém na ruce pro muže 75ml (Německo)
60 Kč

Krém na ruce a nehty Kamill Men Classic Care. Krém skládající se z extraktu heřmánku, extrakt z organické bavlny a bisabololu regeneruje namáhané mužské ruce. Nezanechává není žádný film mastnoty na pokožce. Neobsahuje barviva.