KAON MZ-102, Skylink Live TV, karta Viaccess Orca

KAON MZ-102, Skylink Live TV, karta Viaccess Orca

2 695 Kč

Další nabídka za 2 786 Kč

Nový satelitní přijímač Kaon s aplikací Skylink Live TV a integrovanou kartou Viaccess Orca nabízí obrovské množství zábavy. Přístroj disponuje oblíbenou funkcí Skylink Fastscan s automatickým rozpoznáním portu DiSEqC. Samozřejmostí je ovládací protokol DiSEqC 1.2 a USALS.

Partner: Omko.cz
KAON Satelitní přijímač Kaon MZ-52 Skylink, Nagravision

KAON Satelitní přijímač Kaon MZ-52 Skylink, Nagravision

1 730 Kč

Satelitní přijímač Kaon MZ-52 Skylink, Nagravision

 

Satelitní přijímač Kaon MZ-52 je odladěný přímo pro satelitního operátora Skylink. Podporuje příjem programů v HD rozlišení, takže si vychutnáte všechny detaily.

Partner: SAPRO

Společnost Kaonmedia zahájila svou činnost v roce 2001, kdy odvětví průmyslu digitálních televizorů žádalo špičkové výrobky navržené výhradně profesionály z oboru digitálních technologií. Aby společnost Kaonmedia uspokojila potřeby trhu, spojila své síly se společnostmi jako například Conax a NDS a uvedla na trh rozmanité vynikající produkty založené na middleware platformách. Nejen dnes, ale i do budoucna je společnost Kaonmedia připravena poskytnout zákazníkům po celém světě plnou produktovou řadu obsahující satelitní, kabelová, pozemní, IPTV a hybridní zařízení.

Od svého založení roste obrat společnosti Kaonmedia meziročně o 35 % (CAGR) a Kaonmedia se tak stala jednou z vedoucích společností zabývajících se výrobou set top boxů. Společnost Kaonmedia vybudovala pevné obchodní vazby s provozovateli vysílání a neustále sleduje nové průmyslové trendy, aby byla v předstihu před svými konkurenty a zachovala si spokojenost svých zákazníků. Pro dlouhodobý a stálý růst Kaonmedia naplno využívá nejmodernějších technologií a uvádí na trh nové komerční výrobky.

Kombinace odborných znalostí a porozumění tržním trendům umožňuje společnosti Kaonmedia poskytovat svým zákazníkům inovativní a jedinečné produkty. Byla tak vybudována kvalitní základna pro vytváření nových digitálních paradigmat. To je důvodem, proč byla společnost Kaonmedia vybrána jako jedna z nejlepších poskytovatelů set top boxů na světě. Společnost Kaonmedia se soustřeďuje na uspokojování potřeb svých zákazníků po celém světě tak, aby se v budoucnu stala středem multimediálního průmyslu.