Kappus Tekuté lékařské mýdlo - náplň 500 ml
249 Kč

Tekuté lékařské mýdlo snižuje počet bakterií na kůži, chrání pokožku a to i při častém mytí. Je velmi vhodné pro lékaře, zdravotní sestry a zdravotnické provozy.

Kappus Tvarované mýdlo Hrošík 90 g-19%
101 Kč 81 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jemné mýdlo pro zábavu a péči o dětskou i citlivou pokožku. Tato mýdla jsou vyráběna s největší péčí a v té nejlepší kvalitě pro bezpečnou starost o pleť a pokožku i vašich nejmenších.

Kappus Toaletní mýdlo KAPPUS 100g 3-0500 Sandelholz
40 Kč

Toaletní mýdlo KAPPUS 3–0500 Sandelholz obsahuje exotickou vůni Santalového dřeva, která se také využívá v lázeňství. Tento santalový kousek, složený z přírodních látek a speciálního luxusního parfému vás naladí v každém dni do RELAXAČNÍ pohody a pokožka bude jako v bavlnce.

Kappus Koupelové mýdlo - Oliva 150 g
50 Kč

Koupelové mýdlo s vysokým podílem olivového oleje, bez konzervantů a dráždivých látek. Vysoce účinné při denním mytí pokožky celého těla i vlasů. Obsahuje rostlinný glycerin. Je tvrdé, nešpiní vanu či umyvadlo. Určeno pro suchou až ztvrdlou i rozpraskanou pokožku. Má pH 10–11.

Kappus Lékařské mýdlo KAPPUS 100 g 9-1020 Antibakteriální
71 Kč 36 Kč

Lékařské mýdlo KAPPUS  9–1020 Antibakteriální je ideální a pravou volbou pro použití tam, kde je důležité zejména snížení choroboplodných zárodků. To umožňuje především jeho přírodně identické složení použitím Farnesolu.

Kappus Natural wellness mýdlo 100 g 3-1423 Vulkanické bahno
77 Kč

Natural wellness mýdlo – Vulkanická hlína je vhodné pro čištěné pokožky při akné a dalších kožních virážek. Stejně jako houba, sopečný popel pohlcuje veškerý přebytek podkožního tuku a povrchových nečistot, které vstupují do povrchu kůže, ucpávají póry a vyvolávají akné.

Kappus Tekuté mýdlo KAPPUS 300 ml 9-5025 lékařské 300 ml
234 Kč

Tekuté mýdlo KAPPUS 300 ml 9–5025 lékařské je vysoce kvalitní tekuté mýdlo s dezinfekčním účinkem pro lékařské účely. Pomáhá snižovat a chránit pokožku od bakterií, a to i při častém mytí. Ideální a pravou volbou pro použití tam, kde je důležité snížení choroboplodných zárodků.

Kappus Koupelové mýdlo Sensitive 150 g
50 Kč

Koupelové mýdlo Sensitive s vysokým podílem rostlinných olejů, bez konzervantů bez parfemace a dráždivých látek. Vysoce účinné při denním mytí pokožky celého těla i vlasů. Obsahuje rostlinný glycerin. Je tvrdé, nešpiní vanu či umyvadlo. Určeno pro citlivou pokožku. Má pH 10–11.

Kappus Natural wellness mýdlo 100 g 3-1422 Levandule
77 Kč

Natural wellness mýdlo – Levandule je komplexní péče o pokožku i pleť certifikovanou přírodní kosmetikou. Vysoký podíl rostlinného glycerinu zajišťuje pokožce příjemnou, hydratační i hloubkovou očistu. Kombinace éterických vonných olejů naladí mysl do Levandulových krajů v Prováns.

Kappus Natural wellness mýdlo 100 g 3-1425 Aktivní uhlí
77 Kč

Natural wellness mýdlo 3–1425 Aktivní uhlí je vhodné pro hloubkové čištěné pokožky při AKNÉ a dalších kožních vyrážek. Pomáhá odstraňovat z pleti a pokožky celého těla nečistoty, předchází vzniku akné a napomáhá regeneraci pokožky.

Kappus vyrábí jedny z nejkvalitnějších mýdel a tělové kosmetiky na bázi rostlinných látek.

Kappus vyrábí jedny z nejkvalitnějších mýdel a tělové kosmetiky na bázi rostlinných látek.