KARACTERMANIA Kufr na kolečkách Mickey Mouse 46cm 3D modrý
1 154 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní a prostorný licenční kufr na kolečkách. Atraktivní 3D design. Hlavní kapsa na zip, vnitřní popruhy. Poutko na zavěšení nebo pohodlné přenášení. Stabilní a robustní konstrukce, nožky, 2 kolečka. Vysunovací rukojeť (výška vysunuté rukojeti cca. 81cm). Oficiální licence. Rozměry kufru cca.

KARACTERMANIA Dětská peněženka Minnie Mouse Muffin
94 Kč

Stylová dětská peněženka na suchý zip.

Rozkládací peněženka s motivem Minnie Mouse. Vnější kapsa na zip, vnitřní kapsa na zip, velká kapsa na bankovky, 6 kapsiček na vizitky apod. Rozměr cca. 10×14cm, 26×13cm (rozložená). Oficiální licence.

KARACTERMANIA Dětská peněženka Frozen 2 Ledové království Believe 3D
157 Kč

Stylová dětská peněženka na suchý zip.

Rozkládací peněženka s licenčním motivem, 3D design přední strany. Vnitřní kapsa na suchý zip na mince, velká kapsa na bankovky, 3 kapsičky na vizitky apod. Kroužek na šňůrku uvnitř peněženky. Rozměry cca. 13×10cm, 23×13cm (rozložená). Oficiální licence.

KARACTERMANIA Budík Avengers
115 Kč

Stylový budík Avengers.

Napájení na 1×AA baterii (není součástí balení). Nastavení hodin a budíku je lokalizováno v otvoru pro baterii. Plastové provedení. Oficiální licence.

KARACTERMANIA Dětská peněženka Frozen 2 Ledové království Myself 3D
157 Kč

Stylová dětská peněženka na suchý zip.

Rozkládací peněženka s licenčním motivem, 3D dsign přední strany. Vnitřní kapsa na suchý zip na mince, velká kapsa na bankovky, 3 kapsičky na vizitky apod. Kroužek na šňůrku uvnitř peněženky. Rozměry cca. 13×10cm, 23×13cm (rozložená). Oficiální licence.

KARACTERMANIA Sportovní lehký batoh Avengers Ironman 3D 26x34cm červený
209 Kč

Stylový licenční batůžek. 2v1 – lehký sportovní vak / batoh, 3D design na přední straně. 2 kapsy – hlavní stahovací a přední na zip (zip v designu Avengers). Bezpečnostní systém proti uškrcení – popruhy lze spojit / rozpojit suchým zipem. Oboustranný potisk. Pevný, kvalitní, nepromokavý materiál.

KARACTERMANIA Dětská peněženka Elena z Avaloru
94 Kč

Stylová dětská peněženka na suchý zip.

Rozkládací peněženka s licenčním motivem. Vnitřní kapsa na suchý zip na mince, velká kapsa na bankovky, 3 kapsičky na vizitky apod. Kroužek na šňůrku uvnitř peněženky. Rozměry cca. 13×10cm, 23×13cm (rozložená). Oficiální licence.

KARACTERMANIA Kabelka / taška přes rameno Frozen 2 Journey 3D 12 cm
279 Kč

Stylová kabelka (taštička přes rameno) pro malé parádnice.

Praktické uzavírání na zip (zip s diamantem). 3D design přední strany kabelky. Kovovo-koženkový popruh pro nošení přes rameno. Třpytivé lemování. Oboustranný potisk. Rozměry cca. 12×9×5cm. Oficiální licence.