Karesuando 02KA044DAM Lantalainen Damascus
11 836 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nůž Lantalainen Damasucus je sběratelský i užitkový nůž s čepelí z damašku a rukojetí z tmavé zrnité břízy av rozpěra z rohů sobů a zakryta mosazným chráničem rukou. Dodávaný s koženým pouzdrem.

Karesuando 09KA001 Unna Aksu Brun
5 213 Kč

Lovecká sekera Unna Aksu ( „malá sekera“) je všestranným nástrojem pro lov a kempování, kterou lze použít i jako malý nůž. Hlava čepele je z nerezavějící oceli a rukojeť je z tmavozrnného březového dřeva. Zahrnuje kožené pouzdro a brusku na ostří sekery.

Karesuando 09KA004 Stoera Aksu Natur
5 788 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lovecká sekera Storey Aksu ( „velká sekera“) je určena na těžší práce. Rukojeť je vyrobena z přírodní zrnité břízy a sobích rohů, hlava sekery je nerezová. Dodává s koženým pouzdrem a ořezávátkem.

Karesuando 02KA001 Hunter RWL
6 127 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lovecký nůž Karesuando Hunter RWL má pevnou čepel z práškového kovu RWL 34 a rukojeť sestává z naolejované a zrnité břízy a sobího rohu. Dodáván v koženém pouzdře av dřevěné krabici.

Karesuando 09KA002 Unna Aksu Natur
5 213 Kč

Lovecká sekera Unna Aksu ( „malá sekera“) je všestranným nástrojem pro lov a kempování, kterou lze použít i jako malý nůž. Hlava čepele je z nerezavějící oceli a rukojeť je z přírodního březového dřeva. Zahrnuje kožené pouzdro a brusku na ostří sekery.

Karesuando 02KA045
6 179 Kč

Outdoorový a jedinečný nůž Karesundo má tmavou rukojeť ze zrnité břízy s odleskem grantového jablka s koncovkou ze sobích rohů. Čepel je vyrobena z nerezavějící oceli 12C27. Kožené pouzdro se smyčkou na opasek.

Karesuando 09KA017 Vuogas Aksu Brun
6 023 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Oblíbená lovecká sekera střední velikosti s rukojetí ze obarvené kadeřavé břízy zakončenou sobím rohem, hlava je z nerezavějící oceli.