Karton P+P Vak na záda Komfort OXY Grey tropical
289 Kč

Sportovní vak na záda pro teenagery i dospělé v modrozeleném provedení OXY Style. Vak má vepředu uzavíratelnou kapsičkou na zip, uzavírá se stažením pevnými šňůrkami. Vhodné pro sportovní využití i běžné nošení.

Karton P+P Pouzdro etue JUMBO OXY BLACK LINE white
379 Kč 329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Školní pouzdro etue v moderním provedení. Školní pouzdro je opatřeno pevnými zipy, vnitřní kapsičkou na zip a klopou pro uložení pravítka. Pod klopou je místo pro volné uložení psacích potřeb nebo jiných drobností. Vhodné pro školáky na 2. stupni a starší studenty.

Karton P+P Anatomický batoh PREMIUM Motýl-18%
1 679 Kč 1 369 Kč

Školní aktovka z řady Premium je anatomicky tvarovaná a společně s měkčenými popruhy zajišťuje správné usazení na zádech dítěte. Vyztužená záda a vnitřní výztuha udržují stálý tvar batohu. Stane se tak perfektní první aktovkou pro vašeho malého školáka.

Karton P+P Studentský batoh OXY Style Flowers
1 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Studentský batoh z řady OXY STYLE na sebe jednoduše strhne pozornost. Je stylový, cool, prostě pecka. Hvězda ve své třídě a ideální parťák nejen do školy. Určitě oceníte jeho promyšlený vnější design: sympatický tvar, anatomicky tvarovaná a prodyšná záda, přední kapsu na zip i extra boční kapsy.

Karton P+P Školní set PREMIUM Jurassic World
2 099 Kč

Novinka

Školní set s aktovkou z řady Premium s motivem licence Jurassic World. Set se skládá z aktovky s anatomicky tvarovanými zády, sáčku na cvičky, jednopatrového penálu a boxu na sešity ve formátu A4. Děti tak budou mít ucelenou řadu školního vybavení v jednotném designu. Vhodné pro děti I. stupně ZŠ.

Karton P+P Školní set PREMIUM LIGHT Frozen
2 099 Kč

Novinka

Školní set s aktovkou z řady Premium light s motivem licence Frozen. Set se skládá z velmi lehké aktovky s ergonomicky tvarovanými zády, sáčku na cvičky, jednopatrového penálu a boxu na sešity ve formátu A4. Děti tak budou mít ucelenou řadu školního vybavení v jednotném designu. Vhodné pro děti I. stupně ZŠ.

Karton P+P Školní set PREMIUM LIGHT Unicorn iconic
1 890 Kč

Novinka

Školní set s aktovkou z řady Premium light s motivem Unicorn iconic. Set se skládá z velmi lehké aktovky s ergonomicky tvarovanými zády, sáčku na cvičky, jednopatrového penálu a boxu na sešity ve formátu A4. Děti tak budou mít ucelenou řadu školního vybavení v jednotném designu. Vhodné pro děti I. stupně ZŠ.

Karton P+P Školní set PREMIUM Star Wars
2 490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Školní set s aktovkou z řady Premium v oblíbeném designu Star Wars. Set se skládá z aktovky s anatomicky tvarovanými zády, sáčku na cvičky, vybaveného jednopatrového penálu a pouzdra etue. Děti tak budou mít ucelenou řadu školního vybavení v jednotném designu. Vhodné pro děti I. stupně ZŠ.

Karton P+P Školní set PREMIUM LIGHT traktor
1 890 Kč

Novinka

Školní set s aktovkou z řady Premium light v oblíbeném chlapeckém designu traktor. Set se skládá z velmi lehké aktovky s ergonomicky tvarovanými zády, sáčku na cvičky, jednopatrového penálu a boxu na sešity ve formátu A4. Děti tak budou mít ucelenou řadu školního vybavení v jednotném designu. Vhodné pro děti I. stupně ZŠ.

Karton P+P Školní set PREMIUM LIGHT fotbal
1 890 Kč

Novinka

Školní set s aktovkou z řady Premium light v oblíbeném chlapeckém designu fotbal. Set se skládá z velmi lehké aktovky s ergonomicky tvarovanými zády, sáčku na cvičky, jednopatrového penálu a boxu na sešity ve formátu A4. Děti tak budou mít ucelenou řadu školního vybavení v jednotném designu. Vhodné pro děti I. stupně ZŠ.

Karton P+P Školní set OXY Style Grey tropical-17%
1 799 Kč 1 479 Kč

Studentský set v moderním motivu je vhodný jak pro školáky z II. stupně základní školy tak studenty středních škol. Set se skládá z batohu, penálu Etue a vaku na záda. Studenti tak budou mít ucelenou řadu s moderním motivem.

Karton P+P Kufřík lamino 34 cm Dino druhy
239 Kč

Dětský kufřík s roztomilým designem s dinosaury. Kufřík může váš malý školák použít na výtvarné pomůcky do školy, ale i na své hračky a poklady, které potřebuje mít schované v pokojíčku.

Karton P+P Školní set OXY Sport Fox-17%
1 799 Kč 1 479 Kč

Studentský set v moderním designu je vhodný jak pro školáky z II. stupně základní školy tak studenty středních škol. Set se skládá z batohu, penálu Etue a vaku na záda. Studenti tak budou mít ucelenou řadu s moderním motivem.

Karton P+P Školní set Premium T-Rex
1 799 Kč

Školní set s aktovkou z řady Premium v oblíbeném designu T-rex. Set se skládá z aktovky s anatomicky tvarovanými zády, sáčku na cvičky, jednopatrového penálu a boxu na sešity ve formátu A4. Děti tak budou mít ucelenou řadu školního vybavení v jednotném designu. Vhodné pro děti I. stupně ZŠ.

Karton P+P Kufřík lamino 25 cm Autíčko
199 Kč

Dětský kufřík s moderním designem autíčka. Kufřík může váš malý školák použít na výtvarné pomůcky do školy, ale i na své hračky a poklady, které potřebuje mít schované v pokojíčku.

Karton P+P Láhev na pití 550 ml TRITAN mintová
219 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pomocník pro udržení pitného režimu, to je láhev na pití 550 ml TRITAN v mintové barvě od výrobce Karton P+P. Láhev je vyrobena ze zdravotně nezávadného materiálu bez BPA a ftalátů. Navíc je vybavena praktickou krytkou pítka a poutkem na držení. A společnost vám může dělat při všech vašich aktivitách.

Karton P+P Dětský předškolní batoh traktor
269 Kč 229 Kč

Novinka

Ideální batůžek pro všechny předškoláky s chlapeckým motivem s traktorem. Malý batůžek má polstrované popruhy, postranní kapsy a dostatek místa pro veškeré nezbytné věci každého malého předškoláka.

Karton P+P Kufřík lamino 25 cm Unicorn
219 Kč

Dětský kufřík s moderním designem kouzelného jednorožce. Kufřík může váš malý školák použít na výtvarné pomůcky do školy, ale i na své hračky a poklady, které potřebuje mít schované v pokojíčku.

Karton P+P Školní set PREMIUM Unicorn 1
1 890 Kč

Novinka

Školní set s aktovkou z řady Premium s motivem Unicorn 1. Set se skládá z aktovky s anatomicky tvarovanými zády, sáčku na cvičky, jednopatrového penálu a boxu na sešity ve formátu A4. Děti tak budou mít ucelenou řadu školního vybavení v jednotném designu. Vhodné pro děti I. stupně ZŠ.

Karton P+P Kufřík lamino 25 cm Mazlíčci
189 Kč

Dětský kufřík s moderním designem kouzelného štěňátka a roztomilého koťátka. Kufřík může váš malý školák použít na výtvarné pomůcky do školy, ale i na své hračky a poklady, které potřebuje mít schované v pokojíčku.

Karton P+P Kufřík lamino 34 cm Oxy Dots colors
239 Kč

Dětský kufřík v moderním designu s puntíky. Kufřík můžou malé školačky použít na výtvarné pomůcky do školy, ale i na své hračky a poklady, které potřebují mít schované v pokojíčku. Kvalitní grafické i dílenské zpracování.

Karton P+P Kufřík lamino 34 cm Lama
199 Kč 189 Kč

Dětský kufřík s moderním designem motivu veselé lamy. Kufřík může váš malý školák použít na výtvarné pomůcky do školy, ale i na své hračky a poklady, které potřebuje mít schované v pokojíčku.

Karton P+P Kufřík lamino 34 cm Kůň
239 Kč

Dětský kufřík s moderním designem motivu nádherného koně. Kufřík může váš malý školák použít na výtvarné pomůcky do školy, ale i na své hračky a poklady, které potřebuje mít schované v pokojíčku.

Karton P+P Studentský batoh OXY Style Grey Tropical-16%
1 549 Kč 1 289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Studentský batoh z řady OXY STYLE na sebe jednoduše strhne pozornost. Je stylový, cool, prostě pecka. Hvězda ve své třídě a ideální parťák nejen do školy. Určitě oceníte jeho promyšlený vnější design: sympatický tvar, anatomicky tvarovaná a prodyšná záda, přední kapsu na zip i extra boční kapsy.

Karton P+P Školní set Premium Motýl
1 799 Kč

Školní set s aktovkou z řady Premium s motivem Motýl v modro-fialovém provedení. Set se skládá z aktovky s anatomicky tvarovanými zády, sáčku na cvičky, jednopatrového penálu a boxu na sešity ve formátu A4. Děti tak budou mít ucelenou řadu školního vybavení v jednotném designu. Vhodné pro děti I. stupně ZŠ.

Karton P+P Školní set PREMIUM LIGHT ISHA - My love Pet-16%
1 799 Kč 1 499 Kč

Školní set Premium s motivem roztomilého mopsíka se skládá z aktovky s ergonomicky tvarovanými zády, sáčku na cvičky a jednopatrového penálu. Děti tak budou mít ucelenou řadu školního vybavení v jednotném designu. Vhodné pro děti I. stupně ZŠ.

Karton P+P Kufřík lamino 34 cm Emoji
199 Kč 179 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětský kufřík v roztomilém designu s emotikonem. Kufřík může váš malý školák použít na výtvarné pomůcky do školy, ale i na své hračky a poklady, které potřebuje mít schované v pokojíčku.

Karton P+P Box na svačinu Star Wars
194 Kč

Novinka

Vyrazte nejen na výlet a vezměte s sebou energii zabalenou v boxu na svačinu s motivem Star Wars od výrobce Karton P+P. Box je vyrobena ze zdravotně nezávadného materiálu. Nabízí jeden otevřený prostor pro velkou svačinu či jakoukoliv dobrotu. A společnost vám může dělat při všech vašich aktivitách.

Karton P+P Kufřík lamino 34 cm Kůň romantic
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětský kufřík s moderním designem motivu nádherných koní. Kufřík může váš malý školák použít na výtvarné pomůcky do školy, ale i na své hračky a poklady, které potřebuje mít schované v pokojíčku.

Karton P+P Kufřík lamino 34 cm Frozen
259 Kč

Dětský kufřík v světoznámé licenci Frozen. Kufřík může váš malý školák použít na výtvarné pomůcky do školy, ale i na své hračky a poklady, které potřebuje mít schované v pokojíčku.

Karton P+P Penál 3 patrový OXY SCOOLER Magnolia-16%
275 Kč 229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Školní třípatrový penál bez náplně v moderním designu zaujme na první pohled každého. Obsahuje 40 gumových poutek pro uložení všech psacích potřeba a drobností potřebných k výuce. Penál má pevný zip s velkými taháčky pro snadnou manipulaci.

Karton P+P Kufřík lamino 25 cm Dino
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětský kufřík s moderním designem dinosaura. Kufřík může váš malý školák použít na výtvarné pomůcky do školy, ale i na své hračky a poklady, které potřebuje mít schované v pokojíčku.

Karton P+P Dětský předškolní batoh flitry Frozen
349 Kč

Novinka

Ideální batůžek pro všechny předškoláky s oblíbeným dívčím motivem Frozen s flitry. Malý batůžek má polstrované popruhy, postranní kapsy a dostatek místa pro veškeré nezbytné věci každého malého předškoláka.

Karton P+P Anatomický batoh PREMIUM Auto
1 599 Kč 1 369 Kč

Školní aktovka z řady Premium je anatomicky tvarovaná a společně s měkčenými popruhy zajišťuje správné usazení na zádech dítěte. Vyztužená záda a vnitřní výztuha udržují stálý tvar batohu. Stane se tak perfektní první aktovkou pro vašeho malého školáka.

Karton P+P Anatomický batoh PREMIUM Minions 2
1 879 Kč 1 639 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Školní aktovka z řady Premium je anatomicky tvarovaná a společně s měkčenými popruhy zajišťuje správné usazení na zádech dítěte. Vyztužená záda a vnitřní výztuha udržují stálý tvar batohu. Stane se tak perfektní první aktovkou pro vašeho malého školáka.

Karton P+P Kufřík lamino 34 cm Auto
199 Kč

Dětský kufřík s moderním designem závodního auta. Kufřík může váš malý školák použít na výtvarné pomůcky do školy, ale i na své hračky a poklady, které potřebuje mít schované v pokojíčku.

Karton P+P Kufřík lamino 34 cm Tatra
199 Kč 189 Kč

Dětský kufřík s moderním designem červeného hasičského auta značky Tatra. Kufřík může váš malý školák použít na výtvarné pomůcky do školy, ale i na své hračky a poklady, které potřebuje mít schované v pokojíčku.

Karton P+P Anatomický batoh PREMIUM T-rex-17%
1 599 Kč 1 319 Kč

Školní aktovka z řady Premium je anatomicky tvarovaná a společně s měkčenými popruhy zajišťuje správné usazení na zádech dítěte. Vyztužená záda a vnitřní výztuha udržují stálý tvar batohu. Stane se tak perfektní první aktovkou pro vašeho malého školáka.

Karton P+P Láhev na pití 550 ml TRITAN fialová
219 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pomocník pro udržení pitného režimu, to je láhev na pití 550 ml TRITAN ve fialové barvě od výrobce Karton P+P. Láhev je vyrobena ze zdravotně nezávadného materiálu bez BPA a ftalátů. Navíc je vybavena praktickou krytkou pítka a poutkem na držení. A společnost vám může dělat při všech vašich aktivitách.

Karton P+P Kufřík lamino Mazlíčci
199 Kč

Dětský kufřík v jemném motivu s koťátkem a štěňátkem. Kufřík můžou malé školačky použít na výtvarné pomůcky do školy, ale i na své hračky a poklady, které potřebují mít schované v pokojíčku. Kvalitní grafické i dílenské zpracování.

Karton P+P Studentský batoh Winx Couture
799 Kč 719 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámský studentský batoh v elegantním designu Winx Couture. Batoh o nízké hmotnosti má vypolstrovaná záda, pohodlné výškově nastavitelné ramenní popruhy a měkké poutko pro přenášení v ruce. Objem batohu je 23 litrů.

Karton P+P Školní penál 1 patrový kočka plný-38%
259 Kč 159 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kompletně vybavený dětský školní penál v roztomilém dívčím designu kočka. Jednopatrový penál mající průhlednou kapsou na klopě. Vejde se do něj vše potřebné pro malého školáka.

Karton P+P Dětský předškolní batoh Jurassic World
349 Kč 329 Kč

Ideální batůžek pro všechny předškolní děti v licenci Jurassic World. Má, polstrované popruhy, postranní kapsy a dostatek místa pro veškeré nezbytné věci každého malého předškoláka.

Karton P+P Dětský předškolní batoh Unicorn iconic
269 Kč

Novinka

Ideální batůžek pro všechny předškoláky s dívčím motivem s jednorožcem. Malý batůžek má polstrované popruhy, postranní kapsy a dostatek místa pro veškeré nezbytné věci každého malého předškoláka.

Karton P+P Anatomický batoh PREMIUM LIGHT Panter-18%
1 599 Kč 1 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Školní aktovka z řady Premium Light je anatomicky tvarovaná a společně s měkčenými popruhy zajišťuje správné usazení na zádech dítěte. Díky odlehčenému materiálu váží aktovka pouhých 900 g. Stane se tak perfektní první aktovkou pro vašeho malého školáka.

Karton P+P Kufřík lamino 34 cm Jak vycvičit draka 3
269 Kč

Dětský kufřík s moderním designem z filmu Jak vycvičit draka 3. Kufřík může váš malý školák použít na výtvarné pomůcky do školy, ale i na své hračky a poklady, které potřebuje mít schované v pokojíčku.

Karton P+P Vak na záda OXY Style Grey-20%
287 Kč 229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vak na záda ze studentské kolekce OXY Style. Tento prémiový vak je vhodný na přezůvky do škol, nebo běžné nošení do města či na volný čas. Zavazování probíhá stažením provázků, lze nosit přes rameno nebo připevnit k aktovce.

Společnost KARTON P+P, spol. s r.o. byla založena roku 1996. V sortimentu společnosti je možné nalézt značné množství plastových výrobků z PVC i výrobků z papíru, kartonáže a polypropylenu.

V nabídce školních potřeb jako jsou batohy, aktovky, penály a další příslušenství, jsou pro školáky každoročně připravovány nové kolekce s atraktivními motivy. Mezi ty nejoblíbenější patří Hello Kitty, Cars, Spiderman, Minnie a další. Společnost rozšířila také nabídku anatomických batohů pro žáky II. stupně základní nebo střední školy s cool mladistvým designem.

Společnost KARTON P+P, spol. s r.o. byla založena roku 1996. V sortimentu společnosti je možné nalézt značné množství plastových výrobků z PVC i výrobků z papíru, kartonáže a polypropylenu.

V nabídce školních potřeb jako jsou batohy, aktovky, penály a další příslušenství, jsou pro školáky každoročně připravovány nové kolekce s atraktivními motivy. Mezi ty nejoblíbenější patří Hello Kitty, Cars, Spiderman, Minnie a další. Společnost rozšířila také nabídku anatomických batohů pro žáky II. stupně základní nebo střední školy s cool mladistvým designem.