Katadyn BeFree 3l
1 750 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S novým filtrem KATADYN BeFree™ s kartuší z dutých vláken už nemusíte mít obavy, odkud se příště napijete. Jednoduše naplňte měkkou PVC láhev (bez BPA) širokým otvorem a nechte EZ-Clean Membrane™ ukázat, co umí. Při pití pouze jemně stiskněte naplněnou láhev.

Katadyn Pocket 500
10 150 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Katadyn Pocket se pyšní pověstí nejrobusnějšího a nejkvalitněji provedeného přenosného filtru na světě. Nepochybně Vás překvapí svými kompaktními rozměry (27 × 6 cm) a výjimečnou ergonomií.Tento filtr se jako jediný na světě může pochlubit záruční lhůtou v délce 20 let.

Katadyn Mechanický filtr BeFree blue
1 020 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Membránový filtr z dutých vláken do flexibilních lahví a vodních vaků o průměru hrdla 42 mm. Filtruje bakterie, prvoky a usazeniny vetší než 0,1 mikronu.

Katadyn BeFree 0,6l tactical
1 350 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S novým filtrem KATADYN BeFree™ s kartuší z dutých vláken už nemusíte mít obavy, odkud se příště napijete. Jednoduše naplňte měkkou PVC láhev (bez BPA) a nechte EZ-Clean Membrane™ ukázat, co umí. Při pití pouze jemně stiskněte naplněnou láhev.

Katadyn Combi Plus
7 250 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spolehlivý multifunkční filtr s adaptérem pro připojení k vodovodní síti. Filtr s adaptérem je uzpůsobený pro použití v obytných přívěsech, chatách, chalupách a na lodích. Univerzálnost, robusní provedení a extrémně dlouhá životnost propůjčují filtru jedinečné postavení na trhu.

Katadyn Hiker Pro 301
2 650 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický a kompaktní KATADYN Hiker je stálicí na americkém outdoorovém trhuNe náhodou se nejen v USA těší postavení nejprodávanějšího mobilního filtru. Kombinuje totiž nízkou hmotnost, snadné ovládání a optimální výkon. To vše v odolném provedení z houževnatých plastů.

Katadyn Micropur antichlorine - kapky 930
290 Kč

kapky na odstranění chlorové pachuti z dezinfikované vodyPřípravek Micropur Antichlorine MA 100 F je určený pro odstranění chlorové pachuti a zápachu pitné vody.

Katadyn Vario 400
3 500 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

cestovní vodní filtr s ruční pumpouPokrokový, praktický a výkonný. Tento inteligentní filtr nové generace byl hned po svém uvedení na trh oceněn prestižní mezinárodní cenou „ISPO Outdoor Award“.