Katrin Classic S 2 midi role na vnitřní odvíjení, 2 vrstvy
677 Kč

Katrin Classic papírové ručníky v roli midi – vysoce kvalitní papírové ručníky v roli s vytrhávací dutinkou, které lze použít na vnitřní odvíjení role. Ručníky jsou bílé, pevné, netrhají se a jsou velmi jemné na dotek. Papírové ručníky mají dvě vrstvy a jsou vhodné ke každodennímu používání.


Katrin Classic Toilet toaletní papír 3 vrstvy - 16 ks
140 Kč

Kvalitní toaletní papír Katrin, který je velmi jemný a nepoškrábe. Toaletní papír navržený pro maximální pohodlí! Všechny toaletní papíry Katrin jsou vyrobeny z velice kvalitních vláken a je dokázané, že za normálních podmínek se papír ve vodě rozpouští do 90 sekund.


Katrin KATRIN Classic One Stop M2 papírové ručníky ZZ bílé, 2 vr. - 3360 ks
555 Kč

Papírové ručníky v roli KATRIN PLUS 2 vrstvé, 100% recykl – jemné ručníky pro příjemné a hygienické utírání rukou.Rychlá a velká schopnost absorpce pro maximální spokojnost uživatelů. Ručníky jsou extra pevné, nejvyšší kvality a jsou podávány jednotlivě, což zabezpečuje kontrolovanou spotřebu.


Katrin KATRIN Inclusive 90205 Dávkovač pěnového mýdla 500 ml
422 Kč

KATRIN dávkovač pěnového mýdla Inclusive 500 ml – téměř do jakéhokoliv zařízení patří dávkovače pěnových a tekutých mýdel. Tento praktický pomocník zamezí zbytečnému plýtvání finančních prostředků. Kvalitní dávkovač pěnového mýdla elegantně doladí interiér i ve vaší koupelně.


Katrin KATRIN SYSTEM Classic toaletní papír 800 útržků, 2 vr. - 36 kusů
1 511 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

KATRIN SYSTEM Classic toaletní papír 800 útržků, 2 vrstvé, 36 kusů v balení – připravili jsme pro Vás KATRIN SYSTEM, což znamená úsporu Vašich nákladů, jedná se o toaletní papír, který má 800 útržků a ušetří Vám spoustu peněz a vydrží opravdu dlouhou dobu.


Katrin Plus One Stop papírové ručníky 1890 ks, 3 vrstvy TOP kvalita
761 Kč

Katrin Plus One Stop papírové ručníky – jemné papírové ručníky  pro příjemné a hygienické utírání rukou.Rychlá a velká schopnost absorpce pro maximální spokojnost uživatelů. Ručníky jsou extra pevné, nejvyšší kvality a jsou podávány jednotlivě, což zabezpečuje kontrolovanou spotřebu.


Katrin Plus XL průmyslová role 100% celulóza
472 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Katrin Plus XL průmyslová role - v případě, kdy je potřeba umýt či utřít větší plochu, jsou ideální volbou rolované utěrky!


Katrin Pěnové mýdlo KATRIN FoamWash - 1000 ml
206 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pěnové mýdlo pro dávkovače KATRIN – 1000 ml  – náplň pěnového mýdla pro zásobníky Katrin se vyznačuje zejména svojí nesmírnou jemností a šetrností k rukám a naší planetě, protože mýdlo neobsahuje ani jeden z 26 deklarovaných alergenů.


Katrin Pěnové mýdlo KATRIN FoamWash - 500 ml
181 Kč

Pěnové mýdlo pro dávkovače KATRIN – 500 ml – náplň pěnového mýdla pro zásobníky Katrin se vyznačuje zejména svojí nesmírnou jemností a šetrností k rukám a naší planetě, protože mýdlo neobsahuje ani jeden z 26 deklarovaných alergenů.


Katrin Skládané papírové ručníky Katrin One Stop ZZ bílé, 2 vr. - 3024 ks
543 Kč

Skládané papírové ručníky 2 vrstvé, 100% recykl – jemné ručníky pro příjemné a hygienické utírání rukou.Rychlá a velká schopnost absorpce pro maximální spokojenost uživatelů. Ručníky jsou extra pevné, nejvyšší kvality a jsou podávány jednotlivě, což zabezpečuje kontrolovanou spotřebu.


Katrin Skládané papírové ručníky Katrin ZZ dvě vrstvy - 3000 ks
496 Kč

Skládané papírové ručníky 2 vrstvé, 100% recykl – jemné ručníky pro příjemné a hygienické utírání rukou.Rychlá a velká schopnost absorpce pro maximální spokojenost uživatelů. Ručníky jsou extra pevné, nejvyšší kvality a jsou podávány jednotlivě, což zabezpečuje kontrolovanou spotřebu.


Katrin toaletní papír, 2 vrstvy - 24 ks
116 Kč

Toaletní papír Katrin Toilet 24 – kvalitní toaletní papír Katrin, který je velmi jemný a nepoškrábe. Toaletní papír, speciálně navržený pro hotely!


Katrin Zásobník papírových ručníků ZZ KATRIN Inclusive
944 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zásobník na papírové ručníky ZZ – praktický zásobník na skládané ručníky, který patří k nejrychlejšímu a nejhygieničtějšímu způsobu osoušení rukou. Ručníky jsou v zásobníku úhledně poskládané, proto ho jednoduše vytáhnete a můžete používat.


Katrin Zásobník papírových ručníků ZZ KATRIN Inclusive MINI - černý
690 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

KATRIN Zásobník na papírové ručníky ZZ  - praktický zásobník na skládané ručníky, který patří k nejrychlejšímu a nejhygieničtějšímu způsobu osoušení rukou. Ručníky jsou v zásobníku úhledně poskládané, proto ho jednoduše vytáhnete a můžete používat.


Katrin Zásobník papírových ubrousků Katrin přenosný
677 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zásobník na ubrousky KATRIN přenosný -  pojme velké množství ubrousků, použití je velmi snadné a splňuje veškeré podmínky pro přísnou hygienu. Zásobník Katrin je vhodný do restauračních, hotelových i veřejných zařízení. Můžete použít i v domácnosti nebo jídelnách.


Katrin Zásobník papírových utěrek MIDI v roli KATRIN
702 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

KATRIN zásobník papírových ručníků v roli – základní hygienické návyky jsou pro každého jistě samozřejmostí. Značka Katrin na vás myslí i se zásobníky na ručníky v roli. Nabízíme krásný design v bíločerném provedení.


Katrin Zásobník toaletního papíru KATRIN GIGANT 190 mm
605 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásně designovaný zásobník toaletního papíru KATRIN GIGANT 190 mm – do naší nabídky jsme pro Vás připravili zásobníky na toaletní papír GIGANT, které pojmou doslova gigantickou roli toaletního papíru, která Vám vydrží na dlouho.


Katrin Zásobník toaletního papíru KATRIN GIGANT 240 mm
665 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásně designovaný zásobník toaletního papíru KATRIN GIGANT 240 mm – do naší nabídky jsme pro Vás připravili zásobníky na toaletní papír GIGANT, které pojmou doslova gigantickou roli toaletního papíru, která Vám vydrží na dlouho.


Katrin Zásobník toaletního papíru KATRIN System Inclusive
665 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

KATRIN zásobník toaletního papíru – zejména hotely, restaurační zařízení, ale i nejrůznější podniky musí řešit podmínky hygieny na toaletách. Většina z nich nemůže, ale ani nechce denně řešit výměnu toaletních pomůcek, především pak toaletního papíru.