Katrin KATRIN CLASSIC ONESTOP M2 papírové ručníky ZZ bílé, 2 vr. - 3360 ks
704 Kč
Doprava zdarma

Papírové ručníky v roli KATRIN PLUS 2 vrstvé, 100% recykl – jemné ručníky pro příjemné a hygienické utírání rukou.Rychlá a velká schopnost absorpce pro maximální spokojnost uživatelů. Ručníky jsou extra pevné, nejvyšší kvality a jsou podávány jednotlivě, což zabezpečuje kontrolovanou spotřebu.

Katrin KATRIN CLASSIC skládané papírové ručníky, ZZ dvě vrstvy - 3000 ks
532 Kč
Doprava zdarma

Skládané papírové ručníky 2 vrstvé, 100% recykl – jemné ručníky pro příjemné a hygienické utírání rukou.Rychlá a velká schopnost absorpce pro maximální spokojenost uživatelů. Ručníky jsou extra pevné, nejvyšší kvality a jsou podávány jednotlivě, což zabezpečuje kontrolovanou spotřebu.

Katrin KATRIN Zásobník papírových ručníků ZZ Inclusive MINI - černý
773 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

KATRIN Zásobník na papírové ručníky ZZ  - praktický zásobník na skládané ručníky, který patří k nejrychlejšímu a nejhygieničtějšímu způsobu osoušení rukou. Ručníky jsou v zásobníku úhledně poskládané, proto ho jednoduše vytáhnete a můžete používat.

Katrin KATRIN Zásobník papírových utěrek MIDI v roli
773 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

KATRIN zásobník papírových ručníků v roli – základní hygienické návyky jsou pro každého jistě samozřejmostí. Značka Katrin na vás myslí i se zásobníky na ručníky v roli. Nabízíme krásný design v bíločerném provedení.

Katrin KATRIN Zásobník toaletního papíru GIGANT 240 mm
773 Kč
Doprava zdarma

Krásně designovaný zásobník toaletního papíru KATRIN GIGANT 240 mm – do naší nabídky jsme pro Vás připravili zásobníky na toaletní papír GIGANT, které pojmou doslova gigantickou roli toaletního papíru, která Vám vydrží na dlouho.

Katrin KATRIN Zásobník toaletního papíru System Inclusive
749 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

KATRIN zásobník toaletního papíru – zejména hotely, restaurační zařízení, ale i nejrůznější podniky musí řešit podmínky hygieny na toaletách. Většina z nich nemůže, ale ani nechce denně řešit výměnu toaletních pomůcek, především pak toaletního papíru.

Katrin Dávkovač pěnového mýdla KATRIN Inclusive - 500 ml
446 Kč
Doprava zdarma

KATRIN dávkovač pěnového mýdla Inclusive 500 ml – téměř do jakéhokoliv zařízení patří dávkovače pěnových a tekutých mýdel. Tento praktický pomocník zamezí zbytečnému plýtvání finančních prostředků. Kvalitní dávkovač pěnového mýdla elegantně doladí interiér i ve vaší koupelně.

Katrin Dávkovač tekutého i pěnového mýdla KATRIN Inclusive - 1000 ml
678 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

KATRIN dávkovač tekutého i pěnového mýdla Inclusive – 1000 ml – téměř do jakéhokoliv zařízení patří dávkovače pěnových a tekutých mýdel. Tento praktický pomocník zamezí zbytečnému plýtvání finančních prostředků.

Katrin KATRIN CLASSIC Toilet toaletní papír 3 vrstvy - 16 ks
164 Kč
Doprava zdarma

Kvalitní toaletní papír Katrin, který je velmi jemný a nepoškrábe. Toaletní papír navržený pro maximální pohodlí! Všechny toaletní papíry Katrin jsou vyrobeny z velice kvalitních vláken a je dokázané, že za normálních podmínek se papír ve vodě rozpouští do 90 sekund.

Katrin KATRIN PLUS ONESTOP papírové ručníky 1890 ks, 3 vrstvy TOP kvalita
773 Kč
Doprava zdarma

Katrin Plus One Stop papírové ručníky – jemné papírové ručníky  pro příjemné a hygienické utírání rukou.Rychlá a velká schopnost absorpce pro maximální spokojnost uživatelů. Ručníky jsou extra pevné, nejvyšší kvality a jsou podávány jednotlivě, což zabezpečuje kontrolovanou spotřebu.

Katrin KATRIN PLUS toaletní papír 3 vrstvy - 8 ks
76 Kč
Doprava zdarma

Katrin toaletní papír 3 vrstvy – 8 ks –  který je velmi jemný a neškrábe. Toaletní papír navržený pro maximální pohodlí! Všechny toaletní papíry Katrin jsou vyrobeny z velice kvalitních vláken a je dokázané, že za normálních podmínek se papír ve vodě rozpouští do 90 sekund.

Katrin KATRIN SYSTEM Classic toaletní papír 800 útržků, 2 vr. - 36 kusů
1 494 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

KATRIN SYSTEM Classic toaletní papír 800 útržků, 2 vrstvé, 36 kusů v balení – připravili jsme pro Vás KATRIN SYSTEM, což znamená úsporu Vašich nákladů, jedná se o toaletní papír, který má 800 útržků a ušetří Vám spoustu peněz a vydrží opravdu dlouhou dobu.

Katrin KATRIN Zásobník papírových ručníků ZZ Inclusive
1 049 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Zásobník na papírové ručníky ZZ – praktický zásobník na skládané ručníky, který patří k nejrychlejšímu a nejhygieničtějšímu způsobu osoušení rukou. Ručníky jsou v zásobníku úhledně poskládané, proto ho jednoduše vytáhnete a můžete používat.

Katrin KATRIN Zásobník papírových ubrousků přenosný
785 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zásobník na ubrousky KATRIN přenosný -  pojme velké množství ubrousků, použití je velmi snadné a splňuje veškeré podmínky pro přísnou hygienu. Zásobník Katrin je vhodný do restauračních, hotelových i veřejných zařízení. Můžete použít i v domácnosti nebo jídelnách.

Katrin KATRIN Zásobník toaletního papíru GIGANT 190 mm
640 Kč
Doprava zdarma

Krásně designovaný zásobník toaletního papíru KATRIN GIGANT 190 mm – do naší nabídky jsme pro Vás připravili zásobníky na toaletní papír GIGANT, které pojmou doslova gigantickou roli toaletního papíru, která Vám vydrží na dlouho.

Katrin KATRIN Zásobník toaletního papíru GIGANT S nerez satén
1 479 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elegantní zásobník toaletního papíru KATRIN GIGANT S - do naší nabídky jsme pro Vás připravili zásobníky na toaletní papír GIGANT S, které pojmou doslova gigantickou roli toaletního papíru, která Vám vydrží na dlouho.

Katrin Pěnové mýdlo KATRIN FoamWash - 1000 ml
231 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pěnové mýdlo pro dávkovače KATRIN – 1000 ml  – náplň pěnového mýdla pro zásobníky Katrin se vyznačuje zejména svojí nesmírnou jemností a šetrností k rukám a naší planetě, protože mýdlo neobsahuje ani jeden z 26 deklarovaných alergenů.

Katrin Pěnové mýdlo KATRIN FoamWash - 500 ml
180 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pěnové mýdlo pro dávkovače KATRIN – 500 ml – náplň pěnového mýdla pro zásobníky Katrin se vyznačuje zejména svojí nesmírnou jemností a šetrností k rukám a naší planetě, protože mýdlo neobsahuje ani jeden z 26 deklarovaných alergenů.