Katrin Papír toaletní JUMBO Plus 280 mm, 2-vrstvý, bílý / 6 ks
628 Kč 519 Kč

Toaletní papír vysoké kvality příjemný na pokožku. 2-vrstvý, bílý, 100% celulóza. Obrovská kapacita minimalizuje potřebu výměny kotoučků. Rozměr: 250 m x 95 mm x průměr role 280 mm. Počet útržků: 2000. 6 kusů v balení.

Katrin Skládané papírové ručníky Katrin ZZ dvě vrstvy - 3000 ks
552 Kč

Skládané papírové ručníky 2 vrstvé, 100% recykl – jemné ručníky pro příjemné a hygienické utírání rukou.Rychlá a velká schopnost absorpce pro maximální spokojenost uživatelů. Ručníky jsou extra pevné, nejvyšší kvality a jsou podávány jednotlivě, což zabezpečuje kontrolovanou spotřebu.

Katrin toaletní papír, 2 vrstvy - 24 ks
127 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Toaletní papír Katrin Toilet 24 – kvalitní toaletní papír Katrin, který je velmi jemný a nepoškrábe. Toaletní papír, speciálně navržený pro hotely!

Katrin KATRIN SYSTEM Classic toaletní papír 800 útržků, 2 vr. - 36 kusů
1 577 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

KATRIN SYSTEM Classic toaletní papír 800 útržků, 2 vrstvé, 36 kusů v balení – připravili jsme pro Vás KATRIN SYSTEM, což znamená úsporu Vašich nákladů, jedná se o toaletní papír, který má 800 útržků a ušetří Vám spoustu peněz a vydrží opravdu dlouhou dobu.

Katrin KATRIN Zásobník toaletního papíru GIGANT 190 mm
640 Kč

Krásně designovaný zásobník toaletního papíru KATRIN GIGANT 190 mm – do naší nabídky jsme pro Vás připravili zásobníky na toaletní papír GIGANT, které pojmou doslova gigantickou roli toaletního papíru, která Vám vydrží na dlouho.

Katrin KATRIN Zásobník toaletního papíru GIGANT 240 mm
773 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásně designovaný zásobník toaletního papíru KATRIN GIGANT 240 mm – do naší nabídky jsme pro Vás připravili zásobníky na toaletní papír GIGANT, které pojmou doslova gigantickou roli toaletního papíru, která Vám vydrží na dlouho.

Katrin Classic S 2 midi role na vnitřní odvíjení, 2 vrstvy
381 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Katrin Classic papírové ručníky v roli midi – vysoce kvalitní papírové ručníky v roli s vytrhávací dutinkou, které lze použít na vnitřní odvíjení role. Ručníky jsou bílé, pevné, netrhají se a jsou velmi jemné na dotek. Papírové ručníky mají dvě vrstvy a jsou vhodné ke každodennímu používání.

Katrin Classic Toilet toaletní papír 3 vrstvy - 16 ks
164 Kč

Kvalitní toaletní papír Katrin, který je velmi jemný a nepoškrábe. Toaletní papír navržený pro maximální pohodlí! Všechny toaletní papíry Katrin jsou vyrobeny z velice kvalitních vláken a je dokázané, že za normálních podmínek se papír ve vodě rozpouští do 90 sekund.

Katrin KATRIN Classic One Stop M2 papírové ručníky ZZ bílé, 2 vr. - 3360 ks
704 Kč

Papírové ručníky v roli KATRIN PLUS 2 vrstvé, 100% recykl – jemné ručníky pro příjemné a hygienické utírání rukou.Rychlá a velká schopnost absorpce pro maximální spokojnost uživatelů. Ručníky jsou extra pevné, nejvyšší kvality a jsou podávány jednotlivě, což zabezpečuje kontrolovanou spotřebu.

Katrin KATRIN Zásobník papírových ručníků ZZ Inclusive MINI - černý
773 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

KATRIN Zásobník na papírové ručníky ZZ  - praktický zásobník na skládané ručníky, který patří k nejrychlejšímu a nejhygieničtějšímu způsobu osoušení rukou. Ručníky jsou v zásobníku úhledně poskládané, proto ho jednoduše vytáhnete a můžete používat.

Katrin KATRIN Zásobník papírových ubrousků přenosný
785 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zásobník na ubrousky KATRIN přenosný -  pojme velké množství ubrousků, použití je velmi snadné a splňuje veškeré podmínky pro přísnou hygienu. Zásobník Katrin je vhodný do restauračních, hotelových i veřejných zařízení. Můžete použít i v domácnosti nebo jídelnách.

Katrin KATRIN Zásobník papírových utěrek MIDI v roli
773 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

KATRIN zásobník papírových ručníků v roli – základní hygienické návyky jsou pro každého jistě samozřejmostí. Značka Katrin na vás myslí i se zásobníky na ručníky v roli. Nabízíme krásný design v bíločerném provedení.

Katrin KATRIN Zásobník toaletního papíru System Inclusive
749 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

KATRIN zásobník toaletního papíru – zejména hotely, restaurační zařízení, ale i nejrůznější podniky musí řešit podmínky hygieny na toaletách. Většina z nich nemůže, ale ani nechce denně řešit výměnu toaletních pomůcek, především pak toaletního papíru.

Katrin Papír toaletní JUMBO Plus 230 mm, 2-vrstvý, bílý / 6 ks
451 Kč 384 Kč

Toaletní papír vysoké kvality příjemný na pokožku. 2-vrstvý, bílý, 100% celulóza. Obrovská kapacita minimalizuje potřebu výměny kotoučků. Rozměr: 180 m x 95 mm x průměr role 230 mm. Počet útržků: 1440. 6 kusů v balení.

Katrin Pěnové mýdlo KATRIN FoamWash - 1000 ml
231 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pěnové mýdlo pro dávkovače KATRIN – 1000 ml  – náplň pěnového mýdla pro zásobníky Katrin se vyznačuje zejména svojí nesmírnou jemností a šetrností k rukám a naší planetě, protože mýdlo neobsahuje ani jeden z 26 deklarovaných alergenů.

Katrin Pěnové mýdlo KATRIN FoamWash - 500 ml
195 Kč

Pěnové mýdlo pro dávkovače KATRIN – 500 ml – náplň pěnového mýdla pro zásobníky Katrin se vyznačuje zejména svojí nesmírnou jemností a šetrností k rukám a naší planetě, protože mýdlo neobsahuje ani jeden z 26 deklarovaných alergenů.

Katrin Plus One Stop papírové ručníky 1890 ks, 3 vrstvy TOP kvalita
846 Kč

Katrin Plus One Stop papírové ručníky – jemné papírové ručníky  pro příjemné a hygienické utírání rukou.Rychlá a velká schopnost absorpce pro maximální spokojnost uživatelů. Ručníky jsou extra pevné, nejvyšší kvality a jsou podávány jednotlivě, což zabezpečuje kontrolovanou spotřebu.

Katrin Skládané papírové ručníky Katrin One Stop ZZ bílé, 2 vr. - 3024 ks
625 Kč

Skládané papírové ručníky 2 vrstvé, 100% recykl – jemné ručníky pro příjemné a hygienické utírání rukou.Rychlá a velká schopnost absorpce pro maximální spokojenost uživatelů. Ručníky jsou extra pevné, nejvyšší kvality a jsou podávány jednotlivě, což zabezpečuje kontrolovanou spotřebu.

Katrin toaletní papír 3 vrstvy - 8 ks
78 Kč

Katrin toaletní papír 3 vrstvy – 8 ks –  který je velmi jemný a neškrábe. Toaletní papír navržený pro maximální pohodlí! Všechny toaletní papíry Katrin jsou vyrobeny z velice kvalitních vláken a je dokázané, že za normálních podmínek se papír ve vodě rozpouští do 90 sekund.

Katrin Zásobník na hygienické sáčky , bílý
303 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zásobník na hygienické sáčky určený pro dámské toalety. Náplň – hygienické sáčky 30 ks v balení. Rozměry: V 235 mm x Š 95 mm x H 32 mm.