Kendamil Kendakids kakaový instantní nápoj pro děti (400 g)

Kendamil Kendakids kakaový instantní nápoj pro děti (400 g)

219 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Instantní nápoj v prášku pro děti od 3 do 10 let věku s příchutí kakaa. Chutný, přírodní, výživný nápoj, vytvořený pro vaše nejmenší, aby prospívali. Obsahuje vitamín D, který přispívá ke správné funkci imunitního systému.

Kendamil Kendakids banánový instantní nápoj pro děti (400 g)

Kendamil Kendakids banánový instantní nápoj pro děti (400 g)

219 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Instantní nápoj v prášku pro děti od 3 do 10 let věku s příchutí banánu. Chutný, přírodní, výživný nápoj, vytvořený pro vaše nejmenší, aby prospívali. Obsahuje vitamín D, který přispívá ke správné funkci imunitního systému.

Jsme rodinná firma Health Academy, s.r.o., a dlouho jsme hledali kvalitní produkty, protože vám chceme nabídnout kvalitu o které jsme sami přesvědčeni. Spousta mladých rodin okolo nás si stěžovalo, že jejich miminka mají problémy s trávením a bolavým bříškem. Hledali jsme proto produkt, který na českém trhu ještě není, je kvalitní, prémiový a jedinečný svým složením. Před několika měsíci jsme objevili produkty Kendamil a věděli jsme že je to ta správná volba. Produkty jsou vyrobeny v Anglii z plnotučného mléka z místních zdrojů. Neobsahují žádná umělá barviva, dochucovadla ani konzervanty. Věříme, že je to to nejlepší, co vám můžeme nabídnout, protože zdravé a spokojené miminko znamená šťastnou rodinu. To je to, co nám dává smysl a proč nás naše práce baví.