KenTaur Minichaps Ireland KENTAUR černá, Velikost 33/29 - XS
1 240 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nejprodávanější minichaps od české firmy Kentaur. Kvalita materiálů, vynikající zpracování a zdvojená kůže v oblasti lýtka zaručuje dlouhověkost výrobku. Minichaps jsou vyrobeny z velurové kůže, mají elastický klín po celé délce, zapínají se na boku na zip a upevňují se pomocí druků.

KenTaur Podbřišník kožený Ravenna KENTAUR černá, Velikost 110
1 590 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Podbřišník vyrobený z kůže Ascot. Ideální poměr ceny/kvality. Dlouhá životnost. Elastický konec na jedné straně usnadňuje dotahování a poskytuje koni více volnost pohybu. Uprostřed podbřišníku je kroužek na připnutí martingalu nebo průvlečných otěží.

KenTaur Jezdecká perka s předním zipem Kenatur, Velikost 44
1 500 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jezdecká pérka „SOFT“ s předním zipem z kolekce SOFT. Skvěle sedí na noze, pevně obepínají kotník. Vyrobeny z měkké a pohodlné kůže.
Barva: černá

K DISPOZICI VELIKOSTI 37 – 44. DOSTUPNOST NA DOTAZ.

KenTaur Minichaps Laura KENTAUR, Velikost 39/35 - S
1 600 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasické závodní minichaps z pevné kůže. Mají zapínání vzadu na zip a tenký elastický pás pro snadnější zapnutí. S koženou podšívkou. Barva: černá jiné velikosti jsou taky v nabídce, pro dostupnost prosím napiště mail (info@jezdeckyraj.cz) nebo volejte 774 711 820

KenTaur Šlachovky Profi Jump KENTAUR bílá, Velikost 3
660 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chrániče vyrobeny z plastového výlisku s neoprenovou výstuhou. Zapínání je vyřešeno na dva suché zipy s elastickou gumou přes přední stranu holeně koně. Plastový chránič dokonale kryje šlachu.

KenTaur Šlachovky Profi Tex KENTAUR černá, Velikost 3
700 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Šlachovky vyrobené českou firmou KenTaur. Vnitřní vrstva je protizapařovací sympatex. Vhodné i pro citlivější koně. Sympatex působí anitbakteriálně. Snadno se udržují.

KenTaur Strouhavky Mega Jump KENTAUR Barva modrá
920 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chrániče zadních nohou s pevným plastovým chráničem vypolstrované neoprenem.  Zapínáni pomocí dvou elastických rychloupínacích řemínků, které se nasadí na kovový hřibek. Velikost: FULL

KenTaur Udidlo nerezové roubíkové lomené KenTaur, Velikost 13,5 cm
620 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

udidlo nerezové roubíkové 1× lomené udítko zabraňuje posunování udidla v hubě přechod udítka do kroužků je u roubíkového udidla řešen nepohyblivými rameny, které zabraňují posunu udidla v hubě koně a zároveň rozkládají tlak na hubu po její straně udidlo má podobné účinky jako udidlo s gumovými kro…