Keo Percussion Beater Patch, terčík
259 Kč

Kontrolujte údery vašeho beateru velkého bubnu s tímto stylovým a zároveň účinným terčíkem. Plstěný terčík je bezpečně připevněn ke značkové Keo podložce ze skandinávské břízy, se samolepící podložkou pro snadnou.

Keo Percussion Cajon Guiro Patch
259 Kč

Hraješ na cajon a rád bys okořenil hru nějakým guiro zvukem? Stačí nalepit na cajon a začít hrát. Vyrobeno v Británii.

Keo Percussion Snare Dampener, tlumítko pro malý buben
649 Kč

Převezměte kontrolu nad přeznělky. Stylový a praktický KEO Snare Dampener je rychlým a snadným řešením jak dosáhnout perfektního zvuku malého bubnu. Dva magnety krásně udrží Dampener u ráfku bubnu. Vyrobeno v Británii.

Keo Percussion činelový Sizzler
439 Kč

Jednoduchý způsob jak lépe rozeznít Váš činel. Sizzler má lehčí řetízek připevněný ke KEO činelové podložce pro lépe kontrolovatelný efekt. Vyrobeno v Británii.

Keo Percussion cvičný pad 12”
1 139 Kč

Cvičení dělá mistra. Cvičný bubenický pad o průměru 12". Povrch z přírodní gumy pro optimální odezvu. Vyrobeno v Británii.

Keo Percussion Flutter Stick, pár
609 Kč

Nechte se pohltit tímto jedinečným ručním perkusním nástrojem. Flexibilní vrstvy tónového dřeva inspirují k tvorbě zvukových efektů a nápaditých rytmů. Dodáváno v páru. Vyrobeno v Británii.

Keo Percussion Hi-Hat tamburína
609 Kč

Rozjeďte váš rytmus s těmito úžasnými nástroji, které zní stejně dobře, jak vypadají! Třeba s touto tamburínou, která se nasazuje na Hi-Hat. Vyrobeno v Británii.

Keo Percussion Jingle Stick, tamburínová palička
609 Kč

Ideální pro tradiční ruční perkusní hraní, ale zkuste je také používat místo paliček a prozkoumejte nové tvůrčí možnosti s tímto inspirativním nástrojem. Vyrobeno v Británii.

Keo Percussion Keo tamburína
789 Kč

Rozjeďte váš rytmus s těmito úžasnými nástroji, které zní stejně dobře, jak vypadají! Třeba s touto ruční tamburínou. Vyrobeno v Británii.

Keo Percussion Kick Beater, beater k basovému pedálu
609 Kč

Náš stylový beater k basovému pedálu má plochou profilovanou dřevěnou hlavici pro maximální kontakt s blánou. 10cm tyč beateru obsahuje nastavitelné závaží a pasuje na většinu pedálů. Vyrobeno v Británii.

Keo Percussion Nicko “Boomer”, cvičný pad
1 139 Kč

Cvičný pad „Boomer“. Navrženo KEO Percussion ve spojení s Nicko McBrain (Iron Maiden). “Cokoli, co má něco společného s bubny, musí být nějak výjimečné, aby to mohlo nosit mé jméno. Jsem hrdý, že mé jméno může být na tomto.

Keo Percussion Shaker, hlasitý
439 Kč

Okořeňte rytmus tímto brilantním hlasitým shakerem. Dají kouzlo jakémukoli hudebnímu okamžiku. Vyrobeno v Británii.

Keo Percussion Shaker, tichý
439 Kč

Okořeňte rytmus tímto brilantním tichým shakerem. Dají kouzlo jakémukoli hudebnímu okamžiku. Vyrobeno v Británii.

Keo Percussion Snare Tambourine, tamburína pro malý buben
519 Kč

Rozjeďte váš rytmus s těmito úžasnými nástroji, které zní stejně dobře, jak vypadají! Třeba s touto tamburínou pro snare. Pokládá se na blánu a u ráfku ji drží dva magnety. Jak promyšlené! Vyrobeno v Británii.

Keo Percussion Standard Cajon
3 590 Kč

Přenosná dokonalost v perkusních nástrojích! Nádherně ručně vyrobeno zvýběrového tónového dřeva s jedinečným struníkem pro lepší rozdělení hraných zón a zvýšenou citlivost. Vyrobeno v Británii.

Keo Percussion Woodblock Guiro
1 219 Kč

Je to woodblok? Je to guiro? Tento fantastický nástroj je nejlepší z obou zmíněných a nabízí nekonečné příležitosti k perkusní tvořivosti. Vyrobeno v Británii.