KetoMix KetoMix Detox (100 kapslí)
260 Kč

Novinka

Hubnutí znamená nejen odbourávání tuků, ale i vyplavování dlouho ukládaných škodlivin z vaší tukové tkáně. Podpořte proto detoxikační procesy pomocí detoxikační kůry KetoMix.

KetoMix KetoMix Ketonová dieta na 2 týdny
2 890 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Začněte s dietou KetoMix již dnes a díky ketóze, do které se vaše tělo během několika málo dní dostane, půjdou vaše kila rychle dolů. S balíčkem na dva týdny získáte proteinový koktejl, banánovo-jablečnou kaši, zeleninovou polévku a sýrovou omeletu a balení Slim Pasta konajkových těstovin.

KetoMix KetoMix Ketonová dieta na 3 týdny
4 390 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Začněte s dietou KetoMix již dnes a díky ketóze, do které se vaše tělo během několika málo dní dostane, půjdou vaše kila rychle dolů. V balíčku, který vám zajistí kompletní stravu na tři týdny, najdete balení proteinového koktejlu, dvě polévky, kaše, palačinky, omelety a konjakové těstoviny.

KetoMix KetoMix Ketonová dieta na 4 týdny
5 390 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Začněte s dietou KetoMix již dnes a díky ketóze půjdou vaše kila rychle dolů. V balíčku na čtyři týdny najdete balení proteinového koktejlu a tři příchutě. Dále si budete moci pochutnat na třech různých polévkách, sladkých kaších, omeletách, houstičkách nebo pudingu.

KetoMix KetoMix Ketonová dieta na 7 dní
1 390 Kč

Novinka

Začněte s dietou KetoMix již dnes a díky ketóze, do které se vaše tělo během několika málo dní dostane, půjdou vaše kila rychle dolů.

KetoMix KetoMix Příchuť ke koktejlu káva 45 g
89 Kč

Novinka

KetoMix dochucovací sypká směs s příchutí kávy slouží nejen k ochucování koktejlů či proteinových KetoMix palačinek. Můžete ji využít i pro ochucení mléčných výrobků nebo při dietním pečení.

KetoMix KetoMix Příchuť ke koktejlu kokos 45 g
89 Kč

Novinka

KetoMix dochucovací sypká směs s příchutí kokosu slouží nejen k ochucování koktejlů či proteinových KetoMix palačinek. Můžete ji využít i pro ochucení mléčných výrobků nebo při dietním pečení.

KetoMix KetoMix Proteinová kaše s banánovo-jablečnou příchutí 10 porcí
526 Kč

Novinka

Proteinovou kaši KetoMix s banánovo-jablečnou příchutí si oblíbíte i vy. Kaše KetoMix je skvělý sladký pokrm do uspěchané doby, kdy příprava zabere pouze minutku. Tento pokrm navíc dodá vašemu tělu veškeré potřebné minerální látky, vitamínů i důležitou vlákninu.

KetoMix KetoMix Proteinová kaše s čokoládovou příchutí 10 porcí
526 Kč

Novinka

Proteinovou kaši KetoMix s čokoládovou příchutí si oblíbíte i vy. Kaše KetoMix je skvělý sladký pokrm do uspěchané doby, kdy příprava zabere pouze minutku. Tento pokrm navíc dodá vašemu tělu všechny potřebné minerální látky, vitamíny i důležitou vlákninu.

KetoMix KetoMIx Proteinová omeleta se sýrovou příchutí 10 porcí
526 Kč

Novinka

Proteinovou omeletu KetoMix si oblíbí každý milovník teplých snídaní či večeří. Navíc díky jednoduché a rychlé přípravě pro vás bude hubnutí neuvěřitelně snadné. Omeleta KetoMix je výborná s restovanou zeleninou, houbami nebo jednoduše jen tak samotná.

KetoMix KetoMix Proteinová omeleta se zeleninovou příchutí 10 porcí
526 Kč

Novinka

Proteinovou omeletu KetoMix si oblíbí každý milovník teplých snídaní či večeří. Navíc díky jednoduché a rychlé přípravě pro vás bude hubnutí neuvěřitelně snadné. Omeleta KetoMix je výborná s restovanou zeleninou, houbami nebo jednoduše jen tak samotná.

KetoMix KetoMIx Proteinová palačinka 10 porcí
520 Kč

Novinka

Proteinová palačinka KetoMix je jedním z nejoblíbenějších pokrmů našich zákazníků a to především díky bohatým možnostem její přípravy. Lze připravit na sladký i slaný způsob.

KetoMix KetoMix Proteinová polévka rajčatová 10 porcí
520 Kč

Novinka

Rajčatová polévka KetoMix je vhodným jídlem pro celý den – ve chvíli, kdy dostanete hlad, potřebujete něco teplého do žaludku nebo máte málo času. Navíc je díky svému složení dokonalou potravinou pro ketonovou dietu.

KetoMix KetoMix Proteinová polévka s příchutí zeleniny 10 porcí
520 Kč

Novinka

Zeleninová polévka KetoMix je vhodným jídlem pro celý den – ve chvíli, kdy dostanete hlad nebo máte málo času. Navíc je díky svému složení dokonalou potravinou pro ketonovou dietu, obsahuje minimum sacharidů, optimální množství bílkoviny a dostatek vlákniny, minerálních látek a vitamínů.

KetoMix KetoMix Proteinové houstičky 30 porcí
495 Kč

Novinka

S našimi houstičkami můžete hubnout a zároveň si pochutnávat na výborném nadýchaném pečivu. Vynikající jsou tyto housky obložené zeleninou. Proteinové houstičky KetoMix vám dokonale usnadní ketonovou dietu a díky nízkému obsahu sacharidů mohou být i skvělým pomocníkem pro udržování váhy.

KetoMix KetoMix Proteinový koktejl 40 porcí
1 440 Kč

Novinka

Proteinový koktejl KetoMix je snadnou, rychlou a chutnou volbou proteinového jídla, které vás zasytí a zároveň dodá vašemu tělu kvalitní bílkoviny, vlákninu, minerální látky i vitamíny. Má nízký obsah sacharidů a tuků a je vhodný již od první fáze ketonové diety Ketomix.

KetoMix KetoMix Veganský (bezlaktózový) koktejl s příchutí čokolády 40 porcí
1 490 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Bezlaktózový koktejl na hubnutí s příchutí čokolády je snadná, rychlá a chutná volba jídla nejen pro vegany, ale pro každého, kdo se vyhýbá mléku a mléčným výrobkům. Skvěle vyřeší rychlou a lehkou snídani či svačinu. Bezlaktózový koktejl je nejen bez laktózy, ale i bez lepku.