KetoDiet Proteinový nápoj příchuť jahoda a banán 7 porcí
395 Kč

Proteinový nápoj příchuť jahoda a banán vás zasytí na dlouhou dobu a můžete si ho snadno připravit kdykoliv a kdekoliv. I v dietě si můžete bez výčitek dopřát ovocnou příchuť jahody a banánu. Obsahuje přes 60 % bílkovin a má snížený obsah sacharidů. .

KetoDiet Proteinová omeleta se slaninovou příchutí 7 x 27 g
395 Kč

Proteinová slaninová omeleta představuje sypkou směs k přípravě vaječné omelety se zeleninou a s houbovou příchutí.   Obsahuje vysoké množství bílkovin, díky kterým zasytí na delší dobu a zároveň má nízký obsah sacharidů a tuků. Napomáhá spalování tuků a budování svalové hmoty.

KetoDiet Proteinová placka s česnekovou příchutí 7 x 25 g
385 Kč

Proteinová placka s česnekovou příchutí a vůní majoránky je proteinovou obdobou oblíbeného staročeského jídla – bramboráku. Má vysoký obsah bílkovin, díky kterým zasytí na delší dobu a zároveň nízký obsah sacharidů a tuků, napomáhá spalování tuků a budování svalové hmoty. .

KetoDiet 3x ochucený proteinový nápoj + 1 bez příchuti ZDARMA (140 porcí)
3 750 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Výhodné balení obsahuje:

1× Proteinový nápoj smetanový na 1 týden (35 porcí) ZDARMA 1× Proteinový nápoj malina a černý rybíz na 1 týden (35 porcí) 1× Proteinový nápoj lískový oříšek a čokoláda na 1 týden (35 porcí) 1× Proteinový nápoj jahoda a banán na 1 týden (35 porcí) Praktický shaker 0,5

KetoDiet 4 týdenní balíček INTENSE 1. krok (140 porcí)
5 990 Kč

Balíček MEDIUM 1. krok bude v začátcích redukce vaším nejlepším parťákem. Ve stylovém kufříku KetoDiet vám dorazí celkem 140 porcí nejoblíbenějších  proteinových jídel, které budete na celé období prvního kroku potřebovat.

KetoDiet Proteinová tyčinka příchuť čokoláda 14 x 36 g
410 Kč

Proteinová tyčinka s čokoládou má vysoký obsah bílkovin a vitamínů díky kterým zasytí na delší dobu a zároveň má nízký obsah cukrů a tuků. Tyčinka je správnou svačinkou při redukční dietě a je bezlepková. Napomáhá spalování tuků a budování svalové hmoty.

KetoDiet Proteinový nápoj příchuť malina a černý rybíz 35 porcí
1 290 Kč

Proteinový nápoj příchuť malina a černý rybíz na 1 týden Svěží proteinový nápoj ve výhodném balení vás spolehlivě zasytí a máte ho rychle hotový. Obsahuje přes 60 % kvalitních bílkovin a snížené množství sacharidů. Dodá vám pořádnou porci vlákniny, která přispívá k normální činnosti střev.

KetoDiet 2 týdenní balíček BASIC 1. krok (70 porcí)
3 290 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Balíček BASIC 1. krok bude v začátcích lehké redukce vaším nejlepším parťákem. Ve stylovém kufříku KetoDiet vám dorazí celkem 70 porcí nejoblíbenějších proteinových jídel, která pokryjí celé 2 týdny vaší diety.  K přípravě nápojů a jídel také dostanete praktický designový shaker.

KetoDiet 2 týdenní balíček BASIC 2. krok (56 porcí)
2 690 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Balíček BASIC 2. krok bude v začátcích lehké redukce vaším nejlepším parťákem. Ve stylovém kufříku KetoDiet vám dorazí celkem 56 porcí nejoblíbenějších proteinových jídel, která pokryjí celé 2 týdny vaší diety.  K přípravě nápojů a jídel také dostanete praktický designový shaker.

KetoDiet Proteinová tyčinka příchuť kokos-banán 14 x 36 g
410 Kč

Proteinová tyčinka s kokosem a banánem má vysoký obsah bílkovin a vitamínů díky kterým zasytí na delší dobu a zároveň má nízký obsah cukrů a tuků. Tyčinka je správnou svačinkou při redukční dietě a je bezlepková. Napomáhá spalování tuků a budování svalové hmoty.

KetoDiet Proteinový nápoj příchuť jahoda a banán 35 porcí
1 290 Kč

Proteinový nápoj příchuť jahoda a banán vás zasytí na dlouhou dobu a můžete si ho snadno připravit kdykoliv a kdekoliv.  I v dietě si můžete bez výčitek dopřát ovocnou příchuť jahody a banánu. Obsahuje přes 60 % bílkovin a má snížený obsah sacharidů. .

KetoDiet Proteinový nápoj příchuť lískový oříšek a čokoláda 7 porcí
395 Kč

Proteinový nápoj příchuť lískový oříšek a čokoláda vás zasytí na dlouhou dobu a můžete si ho snadno připravit kdykoliv a kdekoliv. I v dietě si můžete bez výčitek dopřát příchuť lískového oříšku a čokolády. Obsahuje přes 60 % bílkovin a má snížený obsah sacharidů.

KetoDiet Proteinová polévka kuřecí s nudlemi 7 x 33 g
395 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Proteinová polévka nudlová s kuřecí příchutí je instantní sypká směs k přípravě nudlové polévky.  Obsahuje vysoké množství bílkovin, díky kterým zasytí na delší dobu a zároveň nízký obsah sacharidů a tuků. Napomáhá spalování tuků a budování svalové hmoty.

KetoDiet Proteinový krém s lískovými oříšky 250 g
249 Kč

Krém s lískovými oříšky a čokoládovou příchutí. Chutná báječně díky praženým lískovým oříškům a kakau.  Obsahuje 23 % bílkovin a zdravé tuky z oříšků. Nechybí pravé kakao a bambucké máslo, které prospívá regeneraci, hydratuje a vyživuje.

KetoDiet Proteinový croissant s máslovou příchutí
69 Kč

Jemný proteinový croissant je nabitý bílkovinami, vlákninou a zdravými tuky a zároveň obsahuje minimum cukrů. Bez obav z nadbytečných kil si croissant dopřejte s šálkem kávy či čaje ke snídani nebo svačince.

KetoDiet HEAT- spalovač tuků (60 tablet)
190 Kč

KetoDiet spalovač obsahuje 153 mg kofeinu v jedné kapsli, což představuje přibližně 2 středně silné kávy espresso. Účinek kofeinu je pozvolný a dlouhodobý díky přírodnímu extraktu z guarany.

KetoDiet Proteinová tyčinka příchuť jahoda 14 x 36 g
410 Kč

Proteinová tyčinka s jahodou  má vysoký obsah bílkovin a vitamínů díky kterým zasytí na delší dobu a zároveň má nízký obsah cukrů a tuků. Tyčinka je správnou svačinkou při redukční dietě a je bezlepková. Napomáhá spalování tuků a budování svalové hmoty.

KetoDiet Sušené maso krůtí jerky 3 x 30 g
219 Kč

KetoDiet sušené maso – Krůtí jerky je sušené krůtí maso jemně zauzené, jemně nasolené 4 mm silné plátky prvotřídního hovězího masa, pozvolna sušené po obou stranách v řádu několika hodin, které představuje chutnou svačinu. Neobsahují lepek, glutamáty, barviva, ani konzervanty. Jsou bezlepkové.

KetoDiet 3 týdenní balíček MEDIUM 2. krok (84 porcí)
3 790 Kč

Balíček MEDIUM 1. krok bude v začátcích redukce vaším nejlepším parťákem. Ve stylovém kufříku KetoDiet vám dorazí celkem 84 porcí nejoblíbenějších  proteinových jídel, které budete na celé období prvního kroku potřebovat.

KetoDiet 3 týdenní balíček MEDIUM 1. krok (105 porcí)
4 790 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Balíček MEDIUM 1. krok bude v začátcích redukce vaším nejlepším parťákem. Ve stylovém kufříku KetoDiet vám dorazí celkem 105 porcí nejoblíbenějších  proteinových jídel, které budete na celé období prvního kroku potřebovat.

KetoDiet 4 týdenní balíček INTENSE 2. krok (112 porcí)
4 990 Kč

Balíček INTENSE 2. krok  bude v začátcích redukce vaším nejlepším parťákem. Ve stylovém kufříku KetoDiet vám dorazí celkem 112 porcí nejoblíbenějších  proteinových jídel, které budete na celé období prvního kroku potřebovat.

KetoDiet Proteinová omeleta se sýrovou příchutí 7 x 27 g
395 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Proteinová sýrová omeleta představuje sypkou směs k přípravě vaječné omelety se zeleninou a se sýrovou příchutí. Obsahuje vysoké množství bílkovin, díky kterým zasytí na delší dobu a zároveň má nízký obsah sacharidů a tuků. Napomáhá spalování tuků a budování svalové hmoty.

KetoDiet Proteinová polévka houbová 7 x 27 g
395 Kč

Proteinová polévka se zeleninou a houbovou příchutí je instantní sypká směs k přípravě zeleninové polévky. Obsahuje vysoké množství bílkovin, díky kterým zasytí na delší dobu a zároveň nízký obsah sacharidů a tuků. Napomáhá spalování tuků a budování svalové hmoty.

KetoDiet Proteinová tyčinka cereální s fíky 14 x 36 g
410 Kč

Proteinová tyčinka cereální s fíky má vysoký obsah bílkovin a vitamínů díky kterým zasytí na delší dobu a zároveň má nízký obsah cukrů a tuků. Tyčinka je správnou svačinkou při redukční dietě a je bezlepková. Napomáhá spalování tuků a budování svalové hmoty.

KetoDiet Proteinový nápoj příchuť lískový oříšek a čokoláda 35 porcí
1 290 Kč

Proteinový nápoj příchuť lískový oříšek a čokoláda vás zasytí na dlouhou dobu a můžete si ho snadno připravit kdykoliv a kdekoliv.  I v dietě si můžete bez výčitek dopřát příchuť lískového oříšku a čokolády. Obsahuje přes 60 % bílkovin a má snížený obsah sacharidů. .

KetoDiet Collagen Plus 5000 mg - příchuť jahoda
1 290 Kč

Collagen Plus 5000 mg – příchuť jahoda pro pružnou a hydratovanou pokožku, pleť bez hlubokých vrásek, silné a lesklé vlasy nebo pevné nehty. Vyživuje svaly a pohybový aparát. Má pozitivní účinky na pružnost šlach.

KetoDiet Collagen Plus 5000 mg - příchuť pomeranč
1 290 Kč

Collagen Plus 5000 mg – příchuť pomeranč pro pružnou a hydratovanou pokožku, pleť bez hlubokých vrásek, silné a lesklé vlasy nebo pevné nehty. Vyživuje svaly a pohybový aparát. Má pozitivní účinky na pružnost šlach.

KetoDiet Proteinové chipsy s příchutí barbecue - 25 g - 1 porce
49 Kč

K večerní pohodě u televize občasné ujídání chipsů zkrátka patří. Narozdíl od běžných brambůrek proteinové chipsy s příchutí barbecue mají vysoké množství bílkovin a zároveň minimum sacharidů. Výjimečná barbecue příchuť potěší všechny milovníky slaného. Ke klasickým chipsům už se nikdy nevrátíte.

KetoDiet Proteinové Tortilla chipsy s příchutí chedaru - 25 g - 1 porce
49 Kč

K večerní pohodě u televize občasné ujídání chipsů zkrátka patří. Narozdíl od běžných brambůrek Proteinové Tortilla chipsy s příchutí chedaru mají vysoké množství bílkovin a zároveň minimum sacharidů. Výjimečná barbecue příchuť potěší všechny milovníky slaného.

KetoDiet Proteinový krém s lískovými oříšky 50 g
45 Kč

Krém s lískovými oříšky a čokoládovou příchutí. Chutná báječně díky praženým lískovým oříškům a kakau.  Obsahuje 23 % bílkovin a zdravé tuky z oříšků. Nechybí pravé kakao a bambucké máslo, které prospívá regeneraci, hydratuje a vyživuje.

KetoDiet Proteinový nápoj příchuť vanilka 35 porcí
1 290 Kč

Proteinový nápoj příchuť vanilka vás zasytí na dlouhou dobu a můžete si ho snadno připravit kdykoliv a kdekoliv.  I v dietě si můžete bez výčitek dopřát příchuť vanilky. Obsahuje přes 60 % bílkovin a má snížený obsah sacharidů. Proteinový nápoj má vysoký obsah bílkovin. Dobře se rozpouští.

KetoDiet Proteinový nápoj příchuť vanilka 7 porcí
395 Kč

Proteinový nápoj příchuť vanilka vás zasytí na dlouhou dobu a můžete si ho snadno připravit kdykoliv a kdekoliv. I v dietě si můžete bez výčitek dopřát příchuť vanilky. Obsahuje přes 60 % bílkovin a má snížený obsah sacharidů.

KetoDiet Proteinová kaše s čokoládovou příchutí 7 x 27 g
395 Kč

Proteinová čokoládová kaše je instantní sypká směs k přípravě kaše s čokoládovou příchutí. Obsahuje vysoké množství bílkovin, díky kterým zasytí na delší dobu a zároveň má nízký obsah sacharidů a tuků.

KetoDiet Proteinová malinová kaše 7 x 27 g
395 Kč

Proteinová malinová kaše je instantní sypká směs k přípravě kaše s malinovou příchutí. Obsahuje vysoké množství bílkovin, díky nimž vás spolehlivě zasytí. .

KetoDiet Proteinová polévka se sýrovou příchutí (7 porcí)
395 Kč

Novinka

Proteinová polévka se sýrovou příchutí – V zimě vás zahřeje a dodá vám energii, v létě poslouží jako lehký oběd či večeře. Řeč je o proteinové polévce. Proteinová sýrová proteinová  polévka s vylepšenou recepturou potěší každého hubnoucího milovníka sýrů.

KetoDiet Proteinové chipsy s příchutí papriky - 25 g - 1 porce
49 Kč

K večerní pohodě u televize občasné ujídání chipsů zkrátka patří. Narozdíl od běžných brambůrek Proteinové chipsy s příchutí papriky mají vysoké množství bílkovin a zároveň minimum sacharidů. Výjimečná barbecue příchuť potěší všechny milovníky slaného. Ke klasickým chipsům už se nikdy nevrátíte.

KetoDiet Proteinové grissini (2 porce)
129 Kč

Křupavé proteinové grissini doplní energii a skvěle chutnají.  Jemně solenétyčinky grissini jsou nabité vlákninou, hustě sypané sezamovými a lněnými semínky. Dopřejte si svou pochoutku na cestách nebo jako přílohu k zeleninovým salátům.

KetoDiet je ryze českou značkou na poli proteinových diet pro rychlé, účinné a bezpečné hubnutí.

KetoDiet je ryze českou značkou na poli proteinových diet pro rychlé, účinné a bezpečné hubnutí.