KetoDiet HEAT- spalovač tuků (60 tablet)
190 Kč

KetoDiet spalovač obsahuje 153 mg kofeinu v jedné kapsli, což představuje přibližně 2 středně silné kávy espresso. Účinek kofeinu je pozvolný a dlouhodobý díky přírodnímu extraktu z guarany.

KetoDiet Proteinová malinová kaše 7 x 27 g
385 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Proteinová malinová kaše je instantní sypká směs k přípravě kaše s malinovou příchutí. Obsahuje vysoké množství bílkovin, díky nimž vás spolehlivě zasytí. .

KetoDiet Proteinová omeleta se slaninovou příchutí 7 x 27 g
385 Kč

Proteinová slaninová omeleta představuje sypkou směs k přípravě vaječné omelety se zeleninou a s houbovou příchutí.   Obsahuje vysoké množství bílkovin, díky kterým zasytí na delší dobu a zároveň má nízký obsah sacharidů a tuků. Napomáhá spalování tuků a budování svalové hmoty.

KetoDiet Proteinová omeleta se sýrovou příchutí 7 x 27 g
385 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Proteinová sýrová omeleta představuje sypkou směs k přípravě vaječné omelety se zeleninou a se sýrovou příchutí. Obsahuje vysoké množství bílkovin, díky kterým zasytí na delší dobu a zároveň má nízký obsah sacharidů a tuků. Napomáhá spalování tuků a budování svalové hmoty.

KetoDiet Proteinová placka s česnekovou příchutí 7 x 25 g
385 Kč

Proteinová placka s česnekovou příchutí a vůní majoránky je proteinovou obdobou oblíbeného staročeského jídla – bramboráku. Má vysoký obsah bílkovin, díky kterým zasytí na delší dobu a zároveň nízký obsah sacharidů a tuků, napomáhá spalování tuků a budování svalové hmoty. .

KetoDiet Proteinová polévka gulášová 7 x 27 g
385 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Proteinová polévka s gulášovým kořením je instantní sypká směs k přípravě gulášové polévky. Obsahuje vysoké množství bílkovin, díky kterým zasytí na delší dobu a zároveň nízký obsah sacharidů a tuků. Napomáhá spalování tuků a budování svalové hmoty.

KetoDiet Proteinová polévka houbová 7 x 27 g
385 Kč

Proteinová polévka se zeleninou a houbovou příchutí je instantní sypká směs k přípravě zeleninové polévky. Obsahuje vysoké množství bílkovin, díky kterým zasytí na delší dobu a zároveň nízký obsah sacharidů a tuků. Napomáhá spalování tuků a budování svalové hmoty.

KetoDiet Proteinová polévka kuřecí s nudlemi 7 x 33 g
385 Kč

Proteinová polévka nudlová s kuřecí příchutí je instantní sypká směs k přípravě nudlové polévky.  Obsahuje vysoké množství bílkovin, díky kterým zasytí na delší dobu a zároveň nízký obsah sacharidů a tuků. Napomáhá spalování tuků a budování svalové hmoty.

KetoDiet Proteinová tyčinka cereální s fíky 14 x 36 g
410 Kč

Proteinová tyčinka cereální s fíky má vysoký obsah bílkovin a vitamínů díky kterým zasytí na delší dobu a zároveň má nízký obsah cukrů a tuků. Tyčinka je správnou svačinkou při redukční dietě a je bezlepková. Napomáhá spalování tuků a budování svalové hmoty.

KetoDiet Proteinová tyčinka příchuť čokoláda 14 x 36 g
410 Kč

Proteinová tyčinka s čokoládou má vysoký obsah bílkovin a vitamínů díky kterým zasytí na delší dobu a zároveň má nízký obsah cukrů a tuků. Tyčinka je správnou svačinkou při redukční dietě a je bezlepková. Napomáhá spalování tuků a budování svalové hmoty.

KetoDiet Proteinová tyčinka příchuť jahoda 14 x 36 g
410 Kč

Proteinová tyčinka s jahodou  má vysoký obsah bílkovin a vitamínů díky kterým zasytí na delší dobu a zároveň má nízký obsah cukrů a tuků. Tyčinka je správnou svačinkou při redukční dietě a je bezlepková. Napomáhá spalování tuků a budování svalové hmoty.

KetoDiet Proteinová tyčinka příchuť kokos-banán 14 x 36 g
410 Kč

Proteinová tyčinka s kokosem a banánem má vysoký obsah bílkovin a vitamínů díky kterým zasytí na delší dobu a zároveň má nízký obsah cukrů a tuků. Tyčinka je správnou svačinkou při redukční dietě a je bezlepková. Napomáhá spalování tuků a budování svalové hmoty.

KetoDiet Proteinová zmrzlina s borůvkovou příchutí (20 porcí)
299 Kč

Zmrzlina s pravými borůvkami obsahuje přes 70 % bílkovin a pouhé 2,4 gramů cukru na porci! Příprava je rychlá a jednoduchá, směs smícháte s ingrediencemi a necháte zmrznout. Osvěžující low carb dobrotou zaženete chutě na sladké bez hromady kalorií a mile překvapíte celou rodinu nebo hosty na oslavě.

KetoDiet Proteinová zmrzlina s čokoládovou příchutí (20 porcí)
299 Kč

Čokoládová zmrzlina obsahuje přes 70 % bílkovin a pouhé 2 gramy cukru na porci! Příprava je rychlá a jednoduchá, směs smícháte s ingrediencemi a necháte zmrznout. Osvěžující low carb dobrotou zaženete chutě na sladké bez hromady kalorií a mile překvapíte celou rodinu nebo hosty na oslavě.

KetoDiet Proteinové těstoviny FUSILLI (7 porcí)
375 Kč

Fusilli si můžete dát i v dietním režimu. Proteinové těstoviny obsahují 60% bílkovin, vlákninu, vitamíny a minerály a zároveň obsahují minimum cukrů, díky čemuž vás zasytí na delší dobu. Mají nízký glykemický index. Do 12 minut máte na stole hotovou chutnou bílkovinami nabitou večeři.

KetoDiet Proteinový krém s lískovými oříšky 50 g
45 Kč

Krém s lískovými oříšky a čokoládovou příchutí. Chutná báječně díky praženým lískovým oříškům a kakau.  Obsahuje 23 % bílkovin a zdravé tuky z oříšků. Nechybí pravé kakao a bambucké máslo, které prospívá regeneraci, hydratuje a vyživuje.

KetoDiet Proteinový nápoj 7 x 27 g + příchutě
385 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Proteinový nápoj představuje sypkou směs v prášku k přípravě nápoje s vysokým obsahem bílkovin, díky kterým zasytí na dlouhou dobu a zároveň nízkým sacharidů a tuků.

KetoDiet Proteinový nápoj Matcha tea 7 x 29 g + příchutě
385 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Proteinový nápoj Matcha tea KetoDiet představuje sypkou směs v prášku k přípravě nápoje s vysokým obsahem bílkovin, díky kterým zasytí na dlouhou dobu a zároveň nízkým sacharidů a tuků. KetoDiet Matcha Tea je proteinový nápoj s obsahem 100% BIO zeleného čaje pocházejícího z Japonska.

KetoDiet Proteinový nápoj na 1 týden (35 porcí)
1 250 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Proteinový nápoj KetoDiet představuje sypkou směs v prášku k přípravě nápoje bohatého na vitamíny a minerální látky s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem cukrů.

KetoDiet Proteinový nápoj příchuť banán 7 x 27 g
385 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Proteinový nápoj příchuť banán je vhodným doplňkem při hubnutí, ale i v rámci zdravého životního stylu. Obsahuje vysokou dávku bílkovin, vitamínů a minerálů.   Tento proteinový nápoj má zároveň nízký obsah cukrů.

KetoDiet Proteinový nápoj příchuť čokoláda 7 x 27 g
385 Kč

Proteinový nápoj příchuť čokoláda je vhodným doplňkem při hubnutí, ale i v rámci zdravého životního stylu. Obsahuje vysokou dávku bílkovin, vitamínů a minerálů.   Tento proteinový nápoj má zároveň nízký obsah cukrů.

KetoDiet Proteinový nápoj příchuť jahoda a banán 7 porcí
385 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Proteinový nápoj příchuť jahoda a banán vás zasytí na dlouhou dobu a můžete si ho snadno připravit kdykoliv a kdekoliv. I v dietě si můžete bez výčitek dopřát ovocnou příchuť jahody a banánu. Obsahuje přes 60 % bílkovin a má snížený obsah sacharidů. .

KetoDiet Proteinový nápoj příchuť lískový oříšek a čokoláda 7 porcí
385 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Proteinový nápoj příchuť lískový oříšek a čokoláda vás zasytí na dlouhou dobu a můžete si ho snadno připravit kdykoliv a kdekoliv. I v dietě si můžete bez výčitek dopřát příchuť lískového oříšku a čokolády. Obsahuje přes 60 % bílkovin a má snížený obsah sacharidů.

KetoDiet Proteinový nápoj příchuť malina a černý rybíz 7 porcí
385 Kč

Novinka

Proteinový nápoj příchuť malina a černý rybíz vás zasytí na dlouhou dobu a můžete si ho snadno připravit kdykoliv a kdekoliv. I v dietě si můžete bez výčitek dopřát ovocnou příchuť maliny a černého rybízu. Obsahuje přes 60 % bílkovin a má snížený obsah sacharidů. .

KetoDiet Proteinový nápoj příchuť meruňka a mango 7 porcí
385 Kč

Novinka

Proteinový nápoj příchuť meruňka a mango vás zasytí na dlouhou dobu a můžete si ho snadno připravit kdykoliv a kdekoliv. I v dietě si můžete bez výčitek dopřát ovocnou příchuť meruňky a manga. Obsahuje přes 60 % bílkovin a má snížený obsah sacharidů.

KetoDiet Proteinový nápoj příchuť vanilka 7 porcí
385 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Proteinový nápoj příchuť vanilka vás zasytí na dlouhou dobu a můžete si ho snadno připravit kdykoliv a kdekoliv. I v dietě si můžete bez výčitek dopřát příchuť vanilky. Obsahuje přes 60 % bílkovin a má snížený obsah sacharidů.

KetoDiet Sušené maso hovězí jerky 3 x 30 g
210 Kč

KetoDiet sušené maso – Hovězí jerky je sušené hovězí maso, je jemně zauzené, jemně nasolené 4 mm silné plátky prvotřídního hovězího masa, pozvolna sušené po obou stranách v řádu několika hodin, které představuje chutnou svačinu. Neobsahují lepek, glutamáty, barviva, ani konzervanty. Jsou bezlepkové.

KetoDiet Sušené maso krůtí jerky 3 x 30 g
210 Kč

KetoDiet sušené maso – Krůtí jerky je sušené krůtí maso jemně zauzené, jemně nasolené 4 mm silné plátky prvotřídního hovězího masa, pozvolna sušené po obou stranách v řádu několika hodin, které představuje chutnou svačinu. Neobsahují lepek, glutamáty, barviva, ani konzervanty. Jsou bezlepkové.

KetoDiet Topping s jahodovou příchutí 50 ml
35 Kč

Topping s jahodovou příchutí je vhodný na vaše palačinky, jogurt nebo třeba ledovou kávu. Budou příjemně sladké a voňavé po jahodách a to i přesto, že topping neobsahuje žádné sacharidy a dokonce žádné kalorie.

KetoDiet je ryze českou značkou na poli proteinových diet pro rychlé, účinné a bezpečné hubnutí.

KetoDiet je ryze českou značkou na poli proteinových diet pro rychlé, účinné a bezpečné hubnutí.