Kidea Fixy / popisovače oboustranné 12ks
79 Kč

Sada oboustranných popisovačů (fixy) 12ks. 2v1 – různé průměry hrotů fixy – tenký hrot vhodný pro skicování a tlustší druhý hrot pro vybarvování. Intenzivní barvy, baleno v plastovém pouzdře na cvoček, délka cca. 16cm.

Kidea Gelová pera / propisky barevné sada 24ks
109 Kč

Gelová pera – sada 24ks. Sada obsahuje různé barvy – i třpytivé a neonové a vonný inkoust. Rychleschnoucí. Délka cca. 15cm, baleno v plastovém pouzdru se cvočkem.

Kidea Kuličkové pero gumovatelné / propiska modré 0,7 mm
19 Kč

Kuličkové gumovatelné pero / propiska. Integrovaný „roller – zmizík“ na druhém konci pera, modrá barva, šíře stopy 0,7mm, délka 15cm. Psaný text zneviditelníte zahřátím (třením rolleru) na druhém konci pera a znovu se objeví při teplotě nižší než –18 °C. Nepoužívejte na oficiální dokumenty.

Kidea Pastelky 36ks + ořezávátko
99 Kč

Pastelky 36ks + ořezávátko. Různé barvy (součástí balení je i stříbrná a zlatá pastelka), intenzivní barvy, dobře kryjící, délka cca. 18cm.

Kidea Pastelky trojhranné 12ks
39 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Trojhranné pastelky 12ks. Různé barvy (součástí balení je i stříbrná a zlatá pastelka), intenzivní barvy, dobře kryjící, délka cca. 18cm.

Kidea Plastelína / modelína 12 barev 130g
19 Kč

Plastelína barevná sada barev. Intenzivní nevysychající barvy, měkká a flexibilní - vhodná do školy i pro menší děti. Rozměry balení cca. 11×13cm, průměr plastelínového válečku cca. 0,8cm.

Kidea Plastelína / modelína 12 barev 224g
29 Kč

Plastelína barevná sada barev. Intenzivní nevysychající barvy, měkká a flexibilní, plastová nádobka na uložení plastelíny – vhodná do školy i pro menší děti. Rozměry balení cca. 20×9cm, průměr plastelínového válečku cca. 1cm.

Kidea Plastelína / modelína 24 barev 252g
39 Kč

Plastelína barevná sada 24 barev. Intenzivní nevysychající barvy, měkká a flexibilní – vhodná do školy i pro menší děti. Rozměry balení cca. 22×13cm, průměr plastelínového válečku cca. 0,8cm.

Kidea Propiska 8 barev
29 Kč

Stylová osmibarevná propiska. Intezivní barvy, přesná (tenká) linka. Délka cca. 14cm. Baleno v dárkovém blisteru.

Kidea Tekuté lepidlo s aplikátorem univerzální 60g
19 Kč

Tekuté lepidlo s aplikátorem. Vhodné jako lepidlo do školy. Univerzální použité (lepí papír, textil, dřevo…), elastické, trvalé spoje. Po zaschnutí transparentní. Aplikátor pro snadné použití.