Kilner skleněný nápojový automat s kohoutkem 8l
1 225 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ručně vyrobený osmilitrový zásobník na studené nápoje. Široké hrdlo umožňuje snadno zásobník doplnit, případně do něj přidat led nebo ovoce. Klip uzávěr je z nerezové ocel, pod víčkem je pryžové těsnění, které dobře utěsňuje láhev, takže její obsah zůstane déle čerstvý.

Kilner startovací sada 5ks na výrobu džemů
755 Kč

Startovací sada na domácí zavařování sladkých i slaných dobrot obsahuje nerezový cedník o průměru 15 cm, nerezový trychtýř na plnění sklenic džemem, speciální nerezovou lžíci na džem/marmeládu, mušelínové bavlněné plátno a 12 nalepovacích štítků.

Kilner teploměr se zvedákem víček červenýnerez
505 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada pomůcek pro zavařování Obsahuje teploměr a zvedák na snadné vylovení víček sterilizujících se ve vařicí vodě. Teploměr zaznamenává teplotu do 140°C, je z nerezové oceli a má klipsnu, kterou se přichytí na stěnu kastrolu. Přehledný ciferník je vložen do silikonového pouzdra.

Kilner zavařovací sklenice s klipem 1l, hranatá
179 Kč

Hranatá zavařovací/skladovací sklenice s nerezovým klipem a skleněným víčkem a vyměnitelným gumovým těsněním. Díky vzduchotěsnému uzávěru se vedle zavařování hodí i k uskladnění suchých potravin, koření, bylinek apod. Sklenici lze opakovaně použít a mýt v myčce.

Kilner zavařovací sklenice s klipem 0,5l, kulatá
159 Kč

Kulatá zavařovací/skladovací sklenice s nerezovým klipem a skleněným víčkem a vyměnitelným gumovým těsněním. Využijete ji jak k uskladnění suchých potravin, tak na zavařování nejrůznějších druhů ovoce a zeleniny, chutney, pesta nebo paštik. Sklenice je opakovaně použitelná a může se mýt v myčce.

Kilner zavařovací sklenice s klipem 0,5l, hranatá
159 Kč

Hranatá zavařovací/skladovací sklenice s nerezovým klipem a skleněným víčkem a vyměnitelným gumovým těsněním. Díky vzduchotěsnému uzávěru se vedle zavařování hodí i k uskladnění suchých potravin, koření, bylinek apod. Sklenici lze opakovaně použít a mýt v myčce. Objem 0,5 L Rozměr 12,5×10,5 cm

Kilner Gumové těsnění na zav. sklenice 3,0 l, 6 ks Kilner
159 Kč

Kilner gumové těsnění na zav. sklenice 3,0 l, 6 ks Balení obsahující 6 kusů náhradního gumového těsnění pro zavařovací sklenice Kilner o objemu 3,0 l (3000 ml).Je vyrobeno ze 100% gumy a je opakovaně použitelné – až 10× (před každým dalším použití doporučujeme řádně sterilizovat).

Kilner Gumové těsnění na zav. sklenice 0,125 l, 6 ks Kilner
149 Kč

Kilner gumové těsnění na zav. sklenice 0,125 l, 6 ks Balení obsahující 6 kusů náhradního gumového těsnění pro zavařovací sklenice Kilner o objemu 125 ml (0,125 l). Je vyrobeno ze 100% gumy a je opakovaně použitelné – až 10× (před každým dalším použití doporučujeme řádně sterilizovat).