Kindsgut Silikonová podložka Medvídek světle tyrkysová
4x

Kindsgut Silikonová podložka Medvídek

399 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Silikonová podložka ve tvaru medvídka, jehož povrch je snadno omyvatelný. Vyroben je ze zdravotně nezávadného materiálu bez obsahu BPA. Kindsgut silikonová podložka Medvídek splňuje rovněž ekologické podmínky a je šetrná k životnímu prostředí. Díky své atraktivní barvě a tvaru je vhodným doplňkem do dětského pokoje.

Od prodejce MALL
Kindsgut Dětský nočník starorůžová
6x

Kindsgut Dětský nočník

899 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nočník ve tvaru velryby, který zajistí maximální pohodlí díky opěrátku a protiskluzové úpravě materiálu. Nočník je opatřen rovněž poklopem. Kingsgut dětský nočník je ekologický díky materiálu, který je šetrný k životnímu prostředí. Precizní provedení a důraz na detaily dělá z tohoto produktu předmět, který si vaše dítě zamiluje.

Od prodejce MALL
Kindsgut Silikonová podložka Obláček mintová čárkovaná
3x

Kindsgut Silikonová podložka Obláček

459 Kč
452 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Podložka ze silikonu, která je snadno omyvatelná a je vyrobena z bezpečného materiálu bez obsahu BPA. Kindsgut silikonová podložka obláček má atraktivní design a skvěle padne do jakéhokoliv interiéru. Díky svému složení je šetrná k životnímu prostředí. Vysoce kvalitní a odolný povrch.

Od prodejce MALL

Za německou značkou Kindsgut stojí trojice mladých mužů. Své ideje konzultují s pediatry i dětskými psychology a k jejich realizaci zvou berlínské designéry. Produkty značky Kindsgut tak splňují nejvyšší možné požadavky rodičů, jak co se týče použitých materiálů, provedení i stylu, který je pro značku zásadní.