KinGirls Black Currant & Vanilla
181 Kč

Černá maska s unikátním antioxidačním – zesvětlujícím efektem s extraktem z černého rybízu a vanilky. Černý rybíz jsou bohatým zdrojem vitamínu C, který účinně ochrání Vaši pokožku před působením volných radikálů, které způsobují předčasné známky stárnutí. Také účinně sjednocují tón pleti a posiluj

KinGirls déesse - Daytime energizing Bio-cellulose Mask
259 Kč

KinGirls déesse Daytime enegizing Bio-cellulose Mask je denní maska, která je obohacena s Aloe Vera, výtažky z třešňových květů a hroznových listů, tato maska ​​na obličej revitalizuje pokožku, aby byla hladká a hydratovaná během dne.

KinGirls déesse - Night repair Bio-cellulose Mask
259 Kč

KinGrils déesse Night repair Bio-cellulose Mask je noční maska, která obsahuje výtažky z lotosu a jinanu. Hydratuje poškození způsobené environmentálními stresory. Hluboká mořská voda, pocházející z apotetickej zóny, zmírňuje únavu a udržuje pokožku hydratovanou.

KinGirls Grapefruit
181 Kč

Detoxikační hydratační maska Kingirls se sladkou aroma grepfruitu dělá tuto masku opravdu výjimečnou. Přírodní grapefruitového esence navrátí vaší pokožce jemnost a svěžest.

KinGirls Grapeleaves and Caviar
181 Kč

3D maska proti stárnutí s hydratačním efektem. Jemná směs sladkého hroznů a čistého kaviáru dodává vaší pleti pocit uvolnění a péče. Podstata kaviáru obsaženého v masce je dodat pleti jemnost a hydrataci, čemuž napomáhá extrakt z Ylang – Ylang.

KinGirls Jasmine and Neroli
181 Kč

Relaxačně zklidňující maska s extraktem z jasmínu a neroli. Extrakt z neroli obsažený v masce zklidňuje pokožku a eliminuje její zarudnutí, zpevňuje drobné cívky, čímž zabraňuje jejich rozšiřování a popraskání. Kromě toho reguluje okysličení kůže, čímž se dosahuje zdravější, zářivější barva pokožky

KinGirls Lavender
181 Kč

Intenzivní hydratační pleťová maska s obsahem extraktu z levandule a esence z pelargónie. Esence v masce dodají vaší pokožce dostatečnou hydrataci, perfektní vzhled a nádhernou vůni.

KinGirls Multi-Fruit
181 Kč

Hydratační a vyživující maska s ovocným extraktem. Kombinace esencí z kiwi, ananasu a grepfruitu zastoupeny v této masce se postarají o hloubkovou hydrataci a výživu vaší pokožky. Esence obsažené v masce jsou bohaté na obsah vitamínu C, který působí jako antioxidant a chrání vaši pokožku před působ

KinGirls Raspberry
181 Kč

Hydratačně-tonizující pleťová maska KinGirls obsahující extrakt z malin. Maliny jsou bohaté na obsah železa, hořčíku a vápníku, dodají vaší pokožce potřebné živiny. Malinová maska je vhodná pro všechny typy pleti. Ideální výsledků dosáhnete pravidelným používáním.

KinGirls SET 1
311 Kč

Dárková souprava s dvěma maskami obsahuje pleťovou masku KinGirls Výtažky z Malín s přírodními výtažky, které obnovují ztracenou vitalitu pleti, dodávají jemnost a hloubkovou hydrataci. Pleťová maska KinGirls Lanýž & kakao 3D bojuje se stárnutím a vyhlazuje vrásky, zanechává komfortní pocit čistoty

KinGirls Truffle and Cocoa
181 Kč

KinGirls Lanýž a Kakao 3D působí aktivně proti vráskám, složení této masky dodá vaší pokožce pružnost a potřebnou vlhkost. Maska je vhodná pro všechny typy pleti. Ideální výsledků dosáhnete pravidelným používáním. Doporučená aplikace masky je 2 x do týdne.