Klimatex Bella
289 Kč 249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámské kalhotky z mikro vláknenného polyesteru s Lycrou Klimatex Bella. Pot, který se odpařuje po povrchu vláken může být rychleji odváděn, protože díky mikrovláknům je v pletenině více povrchových ploch a mezivlákenných prostor pro odvod potu.

Klimatex Levi
169 Kč 149 Kč

Novinka

Unisex ponožky Klimatex Levi jsou vyrobeny z funkčního materiálu, díky kterému je ponožka rychleji suchá, lehká a příjemná na nošení a poskytuje dobrou termoregulaci. Mírný kompresní efekt zajišťuje zvýšenou podporu chodidla během sportovní zátěže a následně rychlejší regeneraci.

Klimatex Alora-28%
1 249 Kč 899 Kč

Akce

Dámský set funkčního prádla Klimatex Alora obsahuje triko s dlouhým rukávem a spodky. Výrobky jsou šité plochými švy, které eliminují podráždění kůže při nošení. Příjemný omak podobný přírodním materiálům, nedráždí kůži. Vnitřní strana materiálu je jemně počesaná, zabezpečuje tak lepší tepelnou izolaci.

Klimatex Calum-30%
1 149 Kč 799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánský set Klimatex Calum obsahuje triko s dlouhým rukávem a spodky. Výrobky jsou šité plochými švy, které eliminují podráždění kůže při nošení. Příjemný omak podobný přírodním materiálům, nedráždí kůži. Vnitřní strana materiálu je jemně počesaná, zabezpečuje tak lepší tepelnou izolaci.

Klimatex Compress Eli-22%
449 Kč 349 Kč

Akce

Unisex podkolenky Klimatex Compress Eli jsou vyrobeny z funkčního materiálu, díky kterému je ponožka rychleji suchá, lehká a příjemná na nošení a poskytuje dobrou termoregulaci. Froté vazba zlepšuje cirkulaci vzduchu a chrání proti otlakům.

Klimatex Compress2-25%
399 Kč 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámské podkolenky Klimatex Compress2 jsou vyrobeny z funkčního materiálu, díky kterému je ponožka rychleji suchá, lehká a příjemná na nošení a poskytuje dobrou termoregulaci. Speciální trychtýřovitá konstrukce kompresních podkolenek rozděluje sílu komprese v různých jejích částech.

Klimatex Jolana-32%
699 Kč 469 Kč

Akce

Dámské běžecké triko Klimatex Jolana s dlouhým rukávem. Mikrovlákno v pletenině zajišťuje rychlejší odvod potu a příjemný omak materiálu. Díky nim je v pletenině více povrchových ploch a mezivlákenných prostor pro odvod potu. Rychleschnoucí materiál je díky vláknům Lycra je krásně elastický. Triko je přiléhavého střihu s kontrastními švy Activeseam.

Klimatex Kelsa-33%
449 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské bezešvé kalhotky Klimatex Kelsa. Bezešvá technologie minimalizuje počet švů a eliminuje tak podráždění pokožky. Kalhotky jsou vyrobeny z prodyšného materiálu, což zajišťuje maximální komfort při sportovních aktivitách. Kalhotky rychle odvádí pot a rychle schnou.

Klimatex Krystof-30%
699 Kč 489 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské běžecké triko Klimatex Krystof s dlouhým rukávem. Mikrovlákno v pletenině zajišťuje rychlejší odvod potu a příjemný omak materiálu. Díky nim je v pletenině více povrchových ploch a mezivlákenných prostor pro odvod potu. Rychleschnoucí materiál je díky vláknům Lycra je krásně elastický. Triko je přiléhavého střihu s kontrastními švy Activeseam.

Klimatex Lite Short Zoe-18%
109 Kč 89 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Unisex funkční ponožky Klimatex Lite Short Zoe se sníženým lemem a speciální prodyšnou strukturou na nártu. Vysoký podíl polypropylenu zajišťuje rychlý odvod potu a pomáhá udržet optimální teplotu nohy. Tenké ponožky pro všestranné použití.

Klimatex Sara
249 Kč 219 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámské kalhotky z mikro vlákenného polyesteru s Lycrou Klimatex Sara. Pot, který se odpařuje po povrchu vláken může být rychleji odváděn, protože díky mikrovláknům je v pletenině více povrchových ploch a mezivlákenných prostor pro odvod potu.

Klimatex Silk Touch Bax-45%
399 Kč 219 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské boxerky z mikro vlákenného polyesteru s Lycrou Klimatex Silk Touch Bax. Pot, který se odpařuje po povrchu vláken může být rychleji odváděn, protože díky mikrovláknům je v pletenině více povrchových ploch a mezivlákenných prostor pro odvod potu.

Klimatex Silk Touch BaxL Long-31%
439 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské boxerky z mikro vlákenného polyesteru s Lycrou Klimatex Silk Touch BaxL Long. Pot, který se odpařuje po povrchu vláken může být rychleji odváděn, protože díky mikrovláknům je v pletenině více povrchových ploch a mezivlákenných prostor pro odvod potu.

Klimatex Titia-33%
449 Kč 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámská anatomicky tvarovaná podprsenka Klimatex Titia. V přední části je látka zdvojená pro větší pevnost. Zádová partie a část ramínek je řešena odlehčeným materiálem (podobné síťovině), který zajistí maximální komfort při nošení i v horkých dnech.

Klimatex Viky-33%
299 Kč 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámské boxerky z mikro vlákenného polyesteru s lycrou Klimatex Viky. Pot, který se odpařuje po povrchu vláken může být rychleji odváděn, protože díky mikrovláknům je v pletenině více povrchových ploch a mezivlákenných prostor pro odvod potu.

Klimatex Compress Toan-25%

Klimatex Compress Toan

Hodnocení: 5
399 Kč 299 Kč

Akce

Dámské podkolenky Klimatex Compress Toan jsou vyrobeny z funkčního materiálu, díky kterému je ponožka rychleji suchá, lehká a příjemná na nošení a poskytuje dobrou termoregulaci. Speciální trychtýřovitá konstrukce kompresních podkolenek rozděluje sílu komprese v různých jejích částech.

Klimatex Trek-50%
259 Kč 129 Kč

Akce

Unisex funkční trekingové ponožky Klimatex Trek. Vysoký podíl polypropylenu zajišťuje rychlý odvod potu a pomáhá udržet optimální teplotu nohy, speciální kanálky pro urychlení odvodu vlhkosti, prodyšná vazba na nártu, unikátní konstrukce zabraňující posunu v obuvi. Silné ponožky určené především na turistiku a jiné zátěžové aktivity.

Výrobce funkčního spodního prádla

Výrobce funkčního spodního prádla