Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

Klipsch

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Klipsch Heritage Groove Klipsch The Fives - černá
Klipsch Heritage Groove

Kombinace krásného designu v retro stylu a vynikajících audio technologií dala vzniknout přenosnému Bluetooth reproduktoru Klipsch Heritage Groove, který odkazuje k dlouholeté tradici Klipsch audio přístrojů. Reproduktor má výkon 20 W, dokonale detailní a dynamický zvuk, AUX In vstup a handsfree mikrofon.

můžete mít DNES

MALL
Klipsch The Fives - černá Klipsch The Fives - černá
Klipsch The Fives - černá

Klipsch aktivní reproduktory Fives jsou navrženy tak, aby vylepšily zvuk televizoru bez nutnosti soundbaru. Tyto reproduktory se snadno používají a produkují vysokou hudební věrnost, jednoduché připojení a skutečný domácí zvuk.

můžete mít 29.3. - 30.3.

Klipsch The ONE II, hnědá Klipsch The Fives - černá
Klipsch The ONE II, hnědá

Závan nostalgie a křišťálově čistý zvuk vnese do vašeho domova krásný a výkonný retro Bluetooth reproduktor Klipsch The ONE II s hudebním výkonem 60 W. Kromě bezdrátové technologie nabízí AUX In vstup a pyšní se luxusním dřevěným provedením s povrchem z pravé dýhy, které vkusně doplňuje kovové ovládání.

můžete mít DNES

MALL

Klipsch je americký výrobce reproduktorů, jehož počátky činnosti sahají až do roku 1946. Společnost založil legendární zvukový inženýr Paul W. Klipsch a značka Klipsch se řadí k nejstarším výrobcům reproduktorů v USA. Během několika desetiletí se stala předním světovým výrobcem reproduktorů pro stereo a domácí kina.

Reproduktory Klipsch se vyznačují unikátním zvukovodem patentovaným již v roce 1946. Tento lety praxe prověřený systém konstrukce reproduktorů je součástí produktů Klipsch dodnes.