KN Škola hry na keyboard - Jiří Ullmann Škola hry na keyboard
180 Kč

Škola hry na keyboard. Škola hry na keyboard – nejoblíbenější učebnice pro ZUŠ. Velmi dobře zpracovaná a mnohaletou praxí ověřená učebnice na klávesové nástroje od zkušeného pedagoga, vhodná pro ZUŠ i pro samouky, pro děti i dospělé. Cvičení různých stylů (lidové písně, taneční rytmy, rock, .


KN Trampský zpěvník Zpěvník
110 Kč

Zpěvník. Téměř 200 nejznámějších písní z trampské pokladnice. Texty, akordy. Nové upravené vydání 2005, s kresbami Marko Čermáka.


KN Já, písnička - V. díl Zpěvník
136 Kč

Zpěvník. Nový díl obsahuje opět velmi mnoho písní z oblastí:
České a moravské lidové p.
Lidové p. v angličtině
Na lidovou notu
Vánoční a koledy
Tramp-folk-country
Pop-rock
Klasika-opereta-muzikál-jazz


KN Já, písnička - IV. díl Zpěvník
130 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zpěvník. Klasika mezi českými zpěvníky – včetně akordových značek

Nový zpěvník pro střední školy oblíbené řady


KN Country zpěvník 1. díl Zpěvník
115 Kč

Zpěvník. 1. díl velmi oblíbených písní – klasiky české country. Stovka nejznámějších písní, které zlidověly nejen mezi trampy, vodáky a táborníky, ale i mezi všemi milovníky romantiky (Buráky, Tisíc mil, Červená řeka …). Texty s akordy, ilustrace Marko Čermáka.


KN Pojďme si hrát Pracovní sešit pro PHV
75 Kč

Pracovní sešit pro PHV. Pracovní sešit je určen pro I. stupeň základních škol a přípravného ročníku základních uměleckých škol. Děti se hravou formou seznamují se základními hudebními pojmy v podobě říkadel, písniček a úkolů, které doplňují.


KN ABC hudební nauky Hudební nauka
210 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hudební nauka. Příručka přináší vedle všeobecné hudební nauky přehledně zpracovaný text z oblasti hudebních nástrojů, harmonie, kontrapunktu, akustiky a hudebních forem. Dále přináší souhrnné informace o dějinách hudby.


KN Škola hry na elektrickou kytaru + DVD Škola hry na kytaru
349 Kč

Škola hry na kytaru. Škola hry na elektrickou kytaru pro začátečníky a mírně pokročilé. Naučíte se všechny základní techniky, které uvidíte na mnoha ukázkách i s kapelou. Vše podrobně vysvětlováno a snímáno 3 kamerami.


KN Album etud I Škola hry na klavír
130 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Škola hry na klavír. Řada pěti alb etud představuje mnohostranný a široký studijní materiál, který obsahuje potřebnou studijní látku k zvládnutí mnoha technických a výrazových problémů. Díky tomu patří mezi neustále žádané tituly.


KN Cvičení a skladby pro začátečníky Škola hry na kytaru
390 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Škola hry na kytaru. Sbírka cvičení a skladeb ve formě školy (učitel – žák). Určeno pro začátečníky a mírně pokročilé.
Cvičení na prázdných strunách, jednohlasá cvičení, lidové písně, koledy, zahraniční melodie.


KN Písničky na zvonkohru Škola hry na zvonkohru
99 Kč

Škola hry na zvonkohru. Písně pro nejmenší děti, které ještě neumí noty. Proto byl vytvořen systém barevných korálků navlečených na niti a přesně podle pořadí barev těchto korálků je i intonace melodie písně napsané pod nimi.


KN Písničky z pohádek - 1. díl Zpěvník
119 Kč

Zpěvník. Písničky z pohádek 1– písně z nejznám. poh. a děts.filmů (cca 50 písní). Slavné písně a melodie z dětských filmů 50. až 90. let, které si zpívají děti i dospělí. Známý herec, zpěvák a filmový historik Ondřej Suchý výběr sestavil a opatřil zajímavým povídáním.


KN Slavné melodie v lehké úpravě pro klavír 7.díl Noty pro klavír
169 Kč

Noty pro klavír. Zahrajte si známé hity a oblíbené písně napříč hudebními žánry ve snadné a lehké úpravě určené pro piano. Veškeré písně jsou doplněné akordovými značkami, což vám umožní zahrát si doprovod na kytaru, klávesy nebo případně vyzkoušet i vlastní improvizaci.


KN Jarek Nohavica - komplet 1 Zpěvník
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zpěvník. Zpěvník písní populárního písničkáře Jarka nohavici obsahuje necelých 200 jeho nejznámějších skladeb.
U každé skladby je poznámka o LP, na kterém vyšla.
Dále zpěvník obsahuje noty jednotlivých písní, akordy, slova vč. slabik 1 sloky vepsaných pod notovou osnovou.


KN Kytarová první třída Škola hry na kytaru
380 Kč

Škola hry na kytaru. Kytarová první třída je určena pedagogům a jejich žákům v prvních ročnících ZUŠ.
Moderní učebnici charakterizuje kreativní přístup ve všech směrech.


KN Zpěvník 2 Noty pro kytaru
299 Kč

Noty pro kytaru. Zpěvník formátu A4 obsahuje profesionální notový a akordový zápis, rozkreslené jednotlivé hmaty, informace a fotografie ke třetímu a čtvrtému dílů DVD Kytarové dílny Romana Horkého.


KN Album etud II Škola hry na klavír
128 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Škola hry na klavír. Výběr etud pro třetí stupeň technické vyspělosti provedly naše osvědčené klavírní pedagožky. Svazek obsahuje 37 cvičení autorů jako Czerny, Lemoine či Duvernoy včetně etud z klavírní školy Zdeňka Fibicha a Jana Maláta.


KN Doprovodná kytara - Jiří Macek Škola hry na kytaru
108 Kč

Škola hry na kytaru. Doprovodná kytara je škola hry na kytaru pro začínající hráče. Výpravná publikace plná informací s ohledem na současné požadavky výuky dětí a mládeže. Současné písně, lepší tisková kvalita. Nový titul je nástupcem oblíbené Trampské kytary.


KN Písničky z pohádek - 4. díl Zpěvník
125 Kč

Zpěvník. Slavné písně a melodie z nejznámějších televizních filmů a večerníčků (Arabela, Míša Kulička, Popelka, Tom a Jerry, Žofka a další)

1. A pohádky je konec
2. Beznadějný blues
3. Byl jednou jeden vlk
4. Cesta
5. Den je slunečný 
6.


KN Jarek Nohavica - komplet 2 Zpěvník
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zpěvník. Druhý díl kompletu plynule navazuje na první vydání a díky tomu obsahuje písně z alb Doma, Pražská pálená, Tak mě tu máš, Ikarus, Virtuálky 1, Virtuálky 2, Virtuálky 3


KN Kytarová dílna Romana Horkého 3 Škola hry na kytaru
475 Kč

Škola hry na kytaru. „Kytarová dílna Romana Horkého“ je nový ojedinělý a velkolepý projekt, který nemá v naší republice obdoby.

Roman Horký je uznávaný kytarista, skladatel, textař a frontman skupiny Kamelot, která se řadí mezi špičku folkové scény už 36 let.


KN Kytarová dílna Romana Horkého 4 Škola hry na kytaru
475 Kč

Škola hry na kytaru. „Kytarová dílna Romana Horkého“ je nový ojedinělý a velkolepý projekt, který nemá v naší republice obdoby.

Roman Horký je uznávaný kytarista, skladatel, textař a frontman skupiny Kamelot, která se řadí mezi špičku folkové scény už 36 let.


KN Slavné melodie v lehké úpravě pro klavír 8.díl Noty pro klavír
169 Kč

Noty pro klavír. Zahrajte si známé hity a oblíbené písně napříč hudebními žánry ve snadné a lehké úpravě určené pro piano. Veškeré písně jsou doplněné akordovými značkami, což vám umožní zahrát si doprovod na kytaru, klávesy nebo případně vyzkoušet i vlastní improvizaci.


KN Diskohrátky Zpěvník
210 Kč

Zpěvník. Celobarevný zpěvník se známými pop písničkami pro děti vzniklý ve spolupráci s Českým animačním týmem pod vedením Martina Hrdinky.


KN Hudební nauka pro malé i větší muzikanty 1 Hudební nauka
186 Kč

Hudební nauka. Moderní, vtipně zpracovaná hudební nauka Dagmar Lisé může i z obávaného předmětu na hudebních školách učinit zábavnou záležitost. Zatímco první díl se věnuje především hudební teorii, druhý nabízí také poutavě, přehledně a stručně zpracovaný kurs hudebních dějin.


KN Karel Kryl komplet Zpěvník
249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zpěvník. Kompletní zpěvník velké postavy českého folku a protestsongu – přes 150 písní od 60. do 90. let.


KN Michal Tučný – Tak odjíždí poslední kovboj 1. díl Zpěvník
109 Kč

Zpěvník. Osm desítek známých i méně známých písní Michala Tučného s Greenhorny, Fešáky a Tučňáky. Noty, texty, akordy, hmaty. Velké množství fotografií. Vzpomínání J. Vyčítala, J. Zimy a P. Novotného. Obálka Karla Kopice.

1. Blízko Little Big Hornu
2.


KN Nová škola hry na keyboard I Škola hry keyboard
230 Kč

Škola hry keyboard. Je určená pro všechny jednomanuálové modely s doprovodnou automatikou a automatickým bubeníkem. Tuto školu lze použít jako úvod ke hře na klávesové nástroje, ale i k výuce na umeleckých školách. Je vhodná i pro samouky.


KN Akordy Akordy
75 Kč

Akordy. Malá, ale pro muzikanty nesmírně užitečná knížečka: 96 nejčastějších akordů s diagramy nejen pro kytaru, ale i pro klávesy, mandolínu, bendžo a basu! Jsou zde i další praktické informace.