Knihy Aby dětem chutnalo (RNDr. Petr Fořt, CSc.)
289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kniha Aby dětem chutnalo pojednává o výživě dítěte, která je alfou a omegou správného somatického i psychického vývoje a zdraví po celý život.


Knihy Ajurvéda - věda o samoléčení (Vasant Lad)
358 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ajurvéda – věda o samoléčení je kniha, která jasně vysvětluje principy a praktická uplatnění ájurvédy, nejstaršího léčebného systému na světě.


Knihy Úžasná očista jater a žlučníku (Andreas Moritz)
409 Kč
395 Kč

Akce

Kniha Úžasná očista jater a žlučníku – Účinná svépomocná metoda optimalizace zdraví a tělesné i duševní pohody . a ještě mnohem více! odhaluje nejčastější, ale jen zřídkakdy rozpoznané příčiny nemoci – tvorby žlučových kamenů.


Knihy Bez pláště (MUDr. Tomáš Lebenhart)
146 Kč

129 Kč

Akce

Kniha Bez pláště, kterou držíte v ruce, není čtením pro každého. Je drsně upřímnou zpovědí lékaře celostní medicíny, MUDr. Tomáše Lebenharta.


Knihy Borelióza (Stephen Harrod Buhner)
243 Kč

Lymská borelióza je infekční nemoc vyvolaná bakteriemi Borrelia burgdorferi. Nejen v České republice jde o nejčastější onemocnění přenášené klíšťaty. Kde alopatická medicína selhává, nastupuje přírodní prevence a bylinná léčba.


Knihy Bylinkový receptář (Dionýz Dugas)
239 Kč

Bylinkový receptář vás provede pozoruhodným světem léčivých rostlin. Poznáte možnosti jejich využití v nejstarších dobách i v současné lidové medicíně.


Knihy Chtějte více, zhubněte více – na celý život (Chris Powell)
289 Kč

Chtějte více, zhubněte více – na celý život je kniha od Chrise Powella, který je známý především díky své show Extrémní úbytek váhy. Nyní Chris na základě své filozofie úbytku váhy sestavil plán přeměny, jímž se mohou řídit všichni, kdo si uvědomili, že více možností přináší déletrvající výsledky.


Knihy Cukrfree kuchařka (Janina Černá)
299 Kč

Cukrfree kuchařka autorky Janiny Černé nabízí nejen inspiraci novými a pro některé i netradičními recepty a ingrediencemi. Je to hlavně důkaz toho, že i život bez cukru může být dlouhodobě udržitelný, a to bez jakéhokoli omezování.


Knihy Dar zdraví (Ing. Miroslav Hrabica)
205 Kč

Poklad tvého zdraví leží ukrytý ve třech komnatách. Kniha Dar zdraví popisuje, co v jednotlivých komnatách najdeš, a dále obsahuje doporučení, jak je vhodné nakládat s pokladem, i pár rad, jak ti s jeho hledáním může vypomoci partner (anebo ty jemu).


Knihy Doba jedová 3 (Stacy Malkanová)
236 Kč

Kromě mnoha znepokojujících faktů se v knize Doba jedová 3 dočtete o boji aktivistek za bezpečnější kosmetiku. Ženy navštívily představitele největších mezinárodních kosmetických společností a položily jim několik nepohodlných otázek.


Knihy Doba jedová 5 (Jeffrey M. Smith)
289 Kč

Kniha Doba jedová 5 zpochybňuje tvrzení biotechnologického průmyslu, že geneticky modifikované (GM) potraviny jsou bezpečné. Předkládá téměř čtyřicet zdravotních rizik, které tyto potraviny, konzumované Američany každý den, představují.


Knihy Dobrý zrak bez brýlí (Jacob Liberman)
211 Kč

Kniha Dobrý zrak bez brýlí se věnuje poruchám a nápravě naší schopnosti vidět úplně odlišným způsobem, než na jaký jsme zvyklý. Zve nás k tomu, abychom začali vidět lépe, ale také jinak.


Knihy Dohoda s nemocí I. díl (Valerij Sinelnikov)
184 Kč

Dohoda s nemocí I. díl je výsledkem mnoholetých výzkumů, s kterými V. Sinelnikov začal ještě za studia na lékařské fakultě. V této knize autor zveřejňuje vlastní metodu, po jejímž ovládnutí se člověk dokáže „dohodnout“ s jakýmkoli neduhem.


Knihy Dohoda s nemocí II. díl (Valerij Sinelnikov)
162 Kč

„Každý člověk má pro svou nemoc vlastní příčinu. Nicméně, jisté zákonitosti ve vzniku neduhů přesto existují. Souvisí to s tím, že určitý orgán nebo ústrojí organizmu plní nejen specifickou fyziologickou funkci, ale nese také emocionální zátěž,“ říká V.


Knihy Domácí krabičková dieta 2 (Alena Doležalová)
208 Kč

Pokračování úspěšného bestselleru Krabičková dieta přináší 300 vyzkoušených jednoduchých receptů na dietní pokrmy, 70 nových jídelníčků, užitečné rady k přípravě krabičkové diety, zkušenosti z domácího krabičkování a tipy jak sestavit vlastní jídelníček.


Knihy Domácí krabičková dieta 3 (Alena Doležalová)
215 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Oba předchozí díly Domácí krabičkové diety – Domácí krabičková dieta a Domácí krabičková dieta 2 se stále těší obrovskému zájmu všech, kteří bojují proti nadbytečným kilogramům, či si chtějí „jen“ ozdravit jídelníček.


Knihy Domácnost bez odpadu (Bea Johnson)
389 Kč

Novinka

Domácnost bez odpadu je dokonalým manuálem Zero Waste, který vás provede všemi podstatnými oblastmi života tak, že nezůstane kámen na kameni.


Knihy Hlas poznání (Don Miguel Ruiz, Janet Mills)
219 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kniha Hlas poznání založená na staré Toltécké moudrosti, nám ukazuje, jak obnovit víru v pravdu a vrátit se ke zdravému rozumu. Ruiz mění způsob, jakým vnímáme sami sebe i druhé lidi. Pak nám otvírá dveře do reality, kterou jsme vnímali jako dvouleté děti – do reality pravdy, lásky a radosti.


Knihy Hurá, miminko! (Jillian Michaels)
329 Kč

Hurá, miminko! je kniha od celosvětově známé fitness trenérky Jillian Michaels, která je známá svým specifickým stylem koučování a dosahováním výsledků bez ohledu na to, co se děje. Ale Jillian je mnohem víc než jen neústupná a tvrdá trenérka, je také hrdou matkou dvou dětí.


Pod značkou Knihy naleznete knihy nejrůznějších autorů o hubnutí, o alternativní medicíně, o bylinkách, zdravé kuchařky atd.

Pod značkou Knihy naleznete knihy nejrůznějších autorů o hubnutí, o alternativní medicíně, o bylinkách, zdravé kuchařky atd.