Kores Lepidlo Eco univerzální 60 g (transparentní)-17%
34 Kč 28 Kč

Akce

Eco univerzální transparentní lepidlo. Lepí papír, kartón, lehké textílie, kůži, korek, dřevo a další. Neobsahuje rozpouštědla. Je netoxické, snadno vypratelné při 40°C. Bio-rozložitelné. Ideální pro děti a výtvarné činnosti.

Kores Opravný lak Aqua 20 ml se štětečkem-20%
30 Kč 24 Kč

Akce

Korekční lak Aqua – rychleschnoucí opravný lak s vysokou krycí schopností, korekce pomocí štětečku, vhodný pro všechny druhy korektur, ředitelný vodou, ekologický výrobek – netoxický.

Kores Pastelky trojhranné oboustranné 12 ks + ořezávátko-17%
121 Kč 100 Kč

Akce

Oboustranné pastelky s jemným a plynulým vedením pastelky. Zářivé barvy díky vysokému obsahu pigmentu. Z vysoce kvalitního lipového dřeva pro snadné ořezávání. Tuha o průěmru 3 mm. Ořezávátko v balení zdarma. Trojhranný ergonomický tvar.

Kores Popisovače dětské slabý hrot 10 ks-16%
60 Kč 50 Kč

Akce

Dětské fixy se silnými kónickými hroty nebo tenkými hroty dlouhé životnosti. Kónický hrot ideální pro kreslení a vybarvování: různá šíře stopy 1 mm – 4 mm, tenký hrot je ideální pro precizní vybarvování. Dostupné v 10 jasných a intenzivních barvách.

Kores Značkovač permanent zkosený hrot černý
16 Kč 14 Kč

Akce

Permanentní popisovač vysoké kvality. Rychle zasychá. Vydrží až 10 dní bez víčka. Píše na všechny typy povrchů, včetně CD a DVD. Zkosený hrot, šíře stopy 3 mm.

Kores Zvýrazňovač plochý sada 6 ks v plastové etui-17%
111 Kč 92 Kč

Akce

Zvýrazňovač vysoké kvality. Univerzální inkoust na vodní bázi vhodný pro všechny druhy papíru. Nevysychá ani při dlouhé době otevření. Ergonomický tvar s úchopovou zónou pro pohodlnější zvýrazňování. Šíře stopy 0,5–5 mm. Objem: 3,2 ml.