KOVAP Garáž

KOVAP Garáž

Hodnocení: 4,3
309 Kč

Útulná plechová retro garáž s výklopnými vraty, do které je možné zaparkovat všechny modely malých aut. Garáž je vyrobena z plechu povrchově upraveného s nánosem práškové nezávadné barvy.

KOVAP Secí stroj
509 Kč 439 Kč

Detailní model zemědělského secího stroje. Tuto hračku je možné připojit ke všem traktorům značky Kovap. Má otevírací víka násypek a sklopná ramena s kotouči.

KOVAP Pohrabovadlo

KOVAP Pohrabovadlo

Hodnocení: 5
389 Kč 319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Detailní model zemědělského nástroje. Lze připojit za všechny traktory značky Kovap. Pohrabovadlo je baleno v krabičce.

KOVAP Traktor Zetor s valníkem na klíček modrý
1 129 Kč 1 089 Kč

Modrý traktor Zetor s přívěsem na perkový pohon od značky Kovap. Pohyb tohoto modelu auta umožňuje pérový strojek natahovaný klíčkem. Vraťte se svým synem nebo vnukem do dob svého dětství.

KOVAP Traktor Zetor s valníkem červený
1 129 Kč 1 089 Kč

Traktor Zetor s valníkem červený od značky Kovap. Pohyb traktoru zajišťuje unikátní pérový strojek natahovaný klíčkem. Funkční převodovka má tři rychlosti dopředu a zpátečku. Traktor lze volantem skutečně řídit a navíc ho i zabrzdit ruční brzdou.

KOVAP Auto VW brouk na klíček
459 Kč 449 Kč

Model auta z roku 1969 je vyroben z potištěného plechu a z plechu s povrchovou úpravou práškovou barvou. Plechové hračky od české značky Kovap jsou vyrobeny velmi pečlivě a detailně. Poslouží jako hračka do dětského pokoje nebo jako model do sbírky.

KOVAP Traktor Zetor s valníkem na klíček zelený
1 129 Kč 1 079 Kč

Traktor Zetor s přívěsem na perkový pohon od značky Kovap. Pohyb tohoto modelu auta umožňuje pérový strojek natahovaný klíčkem. Vraťte se svým synem nebo vnukem do dob svého dětství.

KOVAP Parní válec silniční
869 Kč 759 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Parní válec značky Kovap. Pohyb této hračky umožňuje pérový strojek natahovaný klíčkem. Speciální mechanismus zajišťuje střídavou jízdu dopředu i dozadu.

KOVAP Tatra 87 na klíček

KOVAP Tatra 87 na klíček

Hodnocení: 4,9
299 Kč

Automobil na klíček ve tvaru Tatry 87 od značky Kovap. Pohyb tohoto modelu auta umožňuje pérový strojek natahovaný klíčkem. Vraťte se svým synem nebo vnukem do dob svého dětství.

KOVAP Jeřáb

KOVAP Jeřáb

Hodnocení: 4,6
909 Kč 829 Kč

S tímto jeřábem značky Kovap je možné jezdit, otáčet věž jeřábu nebo naklánět rameno a zvedat břemena. Proměňte dětský pokoj ve staveniště a zahrajte si se synem s hračkou, kterou znáte ze svého dětství.

KOVAP Autopokladna Hawkeye

KOVAP Autopokladna Hawkeye

Hodnocení: 4,8
419 Kč

Dětská plechová hračka 2 v 1. Děti si mohou s autíčkem v retro designu hrát a také se pomocí pokladničky v korbě autíčka učí šetřit své korunky. Auto je vyrobeno z plechu povrchově upraveného s nánosem práškové nezávadné barvy.

KOVAP VW sanitka

KOVAP VW sanitka

Hodnocení: 4
279 Kč

Krásný kovový retro model sanitního vozu od firmy Kovap. Sanitka VW z roku 1969 přenese Vaše nejmenší doktory do pro ně vysněné prostředí záchranné služby a dopřejí jim spoustu zábavy a zásahů prim v terénu!

KOVAP Mercedes domíchávač
739 Kč 639 Kč

Model domícháváče je vybaven míchadlem, které se za jízdy otáčí. Vyrobeno je z potištěného plechu. Plechové hračky od české značky Kovap jsou vyrobeny velmi pečlivě a detailně.

KOVAP Tatra 815 hasiči 1:43
779 Kč 719 Kč

Hasičský automobil ve tvaru Tatry 815 od značky Kovap. Vraťte se svým synem nebo vnukem do dob svého dětství. Tento kovový model v měřítku 1:43 je do detailu zpracovaný včetně designu kol a kabiny.

KOVAP Valník zelený kov

KOVAP Valník zelený kov

Hodnocení: 4,7
399 Kč

Model valníku zelené barvy kovový. Tuto hračku je možné připojit ke všem Kovap traktorům. Zezadu valníku je také možnost připojení dalšího zařízení. Valník je nepostradatelný v každém hospodářství.

KOVAP Mandelinka bramborová na klíček kov
249 Kč

Pohyb této barevné mandelinky bramborové umožňuje pérový strojek natahovaný klíčkem. Speciální mechanismus zabraňuje pádu z desky třeba ze stolu. Poslouží jako hračka do dětského pokoje nebo jako model do sbírky.

KOVAP Obytný přívěs

KOVAP Obytný přívěs

Hodnocení: 5
339 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tento model obytného přívěsu lze zapojit za všechny modely malých aut. Po otevření dvířek můžete vidět i interiér. Poslouží jako hračka do dětského pokoje nebo jako model do sbírky.

KOVAP Traktor Zetor 25A

KOVAP Traktor Zetor 25A

Hodnocení: 4,7
1 149 Kč 1 109 Kč

Traktor Zetor 25A od značky Kovap. Pohyb traktoru zajišťuje unikátní pérový strojek natahovaný klíčkem. Funkční převodovka má tři rychlosti dopředu a zpátečku. Traktor lze volantem skutečně řídit a navíc ho i zabrzdit ruční brzdou.

KOVAP Traktor Zetor červený
879 Kč 739 Kč

Traktor Zetor červený od značky Kovap. Pohyb traktoru zajišťuje unikátní pérový strojek natahovaný klíčkem. Funkční převodovka má tři rychlosti dopředu a zpátečku. Traktor lze volantem skutečně řídit a navíc ho i zabrzdit ruční brzdou.

KOVAP Horská dráha 0619
2 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Model horské dráhy je vyroben z potištěného plechu. Vlastní vozidlo horské dráhy je vybavené mechanickým pérovým strojkem natahovaným klíčkem. Pohon umožňuje vozidlu pohyb na dráze. Délka dráhy je 120 cm. Nejedná se o hračku, ale o sběratelský model.

KOVAP Lanovka (plech) Kovap
849 Kč

Model lanovky na klíček, který dokáže jezdit po provázku. Zvládne ujet asi 4 metry s převýšením 0,5 metru. Provázek je součástí balení. Pohon lanovky zajišťuje pérový stroječek na klíček, který je vybený brzdou, která spouští nebo zastavuje pohyb lanovky po provázku.

KOVAP Traktor Zetor 25A červený-19%
1 359 Kč 1 099 Kč

Akce

Traktor Zetor 25A od značky Kovap. Pohyb traktoru zajišťuje unikátní pérový strojek natahovaný klíčkem. Traktor lze řídit volantem, je vybaven převodovkou se třemi rychlostmi vpřed a zpátečkou a zabrzdit ho můžete ruční brzdou.

KOVAP Auto Mercedes 335 hasiči
799 Kč 709 Kč

Auto Mercedes 335 hasiči v krabičce značky Kovap. Model je opatřen vysouvacím žebříkem, který lze zvedat a otáčet pomocí ozubeného mechanizmu. Délka modelu je 17 cm. Délka vysunutého žebříku 28 cm.

KOVAP Auto VW brouk kov 11cm tmavě šedivé v krabičce Kovap
459 Kč

Tento model auta z roku 1969 je vyroben z potištěného plechu a z plechu s povrchovou úpravou práškovou barvou. Plechové hračky od české značky Kovap jsou vyrobeny velmi pečlivě a detailně. Poslouží jako hračka do dětského pokoje nebo jako model do sbírky.

KOVAP Autobus s pohonem

KOVAP Autobus s pohonem

Hodnocení: 4,5
529 Kč 459 Kč

Autobus s pohonem od značky Kovap potěší všechny milovníky této značky nebo starých vozidel, které se kdysi proháněly po silnicích. Pohyb autobusu zajišťuje unikátní pérový strojek natahovaný klíčkem.

KOVAP Parní válec silniční natahovací
1 149 Kč 909 Kč

Parní válec s perkovým pohonem od značky Kovap. Pohyb tohoto modelu auta umožňuje pérový strojek natahovaný klíčkem. Vraťte se svým synem nebo vnukem do dob svého dětství.

KOVAP Tatra 815 Dakar 1994 kov 16cm 1:43 v krabičce Kovap
999 Kč

Model soutěžního automobilu – nejslavnější a vítězné Tatry 815 Rallye Paris-Dakar-Paris z roku 1994 (startovní číslo 401) je vyroben z potištěného plechu v měřítku 1:43. Krabička je opatřena vlastnoručním podpisem Karla Lopraise.Délka modelu je 17 cmVhodné od 3 let

KOVAP VW set

KOVAP VW set

Hodnocení: 4
879 Kč 809 Kč

Modely vozidel automobilky Volkswagen jsou vyrobené z plechu s povrchovou úpravou práškovou barvou. Oba modely mají pérový strojek na klíček, díky němuž se dají rozpohybovat. Součástí balení je VW Brouk a VW Minivan.

KOVAP Auto VW brouk policie
459 Kč

Model auta z roku 1969 je vyroben z potištěného plechu a z plechu s povrchovou úpravou práškovou barvou. Plechové hračky od české značky Kovap jsou vyrobeny velmi pečlivě a detailně. Poslouží jako hračka do dětského pokoje nebo jako model do sbírky.

KOVAP Lanovka modrá na klíček
949 Kč

Tento model modré lanovky na klíček dokáže jezdit po provázku. Ujede kolem 4 metrů s maximálním převýšením 0,5 metrů. Provázek je součástí balení. Pérový strojek na klíček zajišťuje pohon lanovky, který je i vybaven brzdou. Brzda spouští nebo zastavuje pohyb lanovky po provázku.

KOVAP model Vážka
269 Kč

Létající model. Sestavení bez lepení. Počet dílů 6. Velikost postaveného modelu 32×43cm.

KOVAP Traktor ZETOR 50 Super
1 339 Kč 1 169 Kč

Traktor ZETOR 50 Super od značky Kovap. Pohyb traktoru zajišťuje unikátní pérový strojek natahovaný klíčkem. Traktor lze řídit volantem, je vybaven převodovkou se třemi rychlostmi vpřed a zpátečkou a zabrzdit ho můžete ruční brzdou.

KOVAP Hawkeye valník
469 Kč 409 Kč

Tento model valníku je vyroben z potištěného plechu. Ložná plocha valníku umožňuje převážet lehčí předměty. Poslouží jako hračka do dětského pokoje nebo jako model do sbírky.

KOVAP Kluk na tříkolce na klíček kov 15cm v krabici Kovap
669 Kč

Kovap kluk na tříkolce může být i sběratelským modelem. Reprezentuje českou firmu, která potvrzuje svoji kvalitu výroby kovových modelů a hraček již několik desítek let. Pohyb zajišťuje pérový strojek natahovaný klíčkem. Během jízdy chlapec doopravdy šlape a kývá si u toho hlavou.

KOVAP model JAS-39 Gripen
399 Kč

Slepovací stavebnice, lepidlo a barvy nejsou součástí balení. Model v měřítku 1/72, počet dílů 66. Velikost slepeného modelu 11×19cm.

KOVAP model MIG-21 UM „Mongol B“
399 Kč

Slepovací stavebnice, lepidlo a barvy nejsou součástí balení. Model v měřítku 1/72, počet dílků 56. Velikost slepeného modelu 20×11cm.

KOVAP model Praga E-114 Air Baby
319 Kč

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení. Model v měřítku 1/72, počet dílků 30. Velikost slepeného modelu 15×9,5cm.

KOVAP Auto VW Brouk ski
459 Kč

Model z roku 1969 je vyroben z potištěného plechu a z plechu s povrchovou úpravou práškovou barvou. Plechové hračky od české značky Kovap jsou vyrobeny velmi pečlivě a detailně. Poslouží jako hračka do dětského pokoje nebo jako model do sbírky.

KOVAP Dědeček automobil-pérový strojek Kovap
759 Kč

Dědeček automobil-pérový strojek Kovap dědeček automobil simuluje skutečnou jízdu. Tento plechový model funguje na mechanický pérový strojek natahovaný klíčkem a pohybuje se do všech stran. Vraťte se společně s vašimi ratolestmi do dětských let!

KOVAP Mercedes valník Kovap
349 Kč

Mercedes valník Model historického nákladního vozu Mercedes v měřítku 1:43 potěší jak malé chlapce, tak i dospělé sběratele. Kovap hračka ve velikosti 18 cm je vyrobena z ocelového plechu s povrchovou úpravou práškovou barvou. Materiál: plech Měřítko 1:43 Velikost: 18 cm Věk: 3+ Určení: pro kluky

KOVAP model L-159A Alca
419 Kč

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení. Model v měřítku 1/72, počet dílků 62. Velikost slepeného modelu 18×15cm.

Kovap

Tradice výroby českých plechových hraček rodinné firmy KOVAP se píše již od roku 1946, kdy byla založena bratry Sedlákovými. Mechanické hračky dokonale propracované do nejmenších detailů se rychle dostaly do širokého povědomí veřejnosti, a téměř každé dítě vlastnilo alespoň jednu hračku z jejich dílny.

Hračky od bratrů Sedlákových se, díky neutuchajícímu zájmu, vyrábí ve společnosti KOVAP dodnes. Navíc se firma zabývá výrobou dalších mechanických hraček, které odpovídají současné poptávce a vyhovují současným bezpečnostním požadavkům. Mimo EU se hračky vyváží také do Austrálie, USA nebo Kanady.

Plechová beruška na klíček nebo precizní plechová maketa traktoru Zetor s funkční převodovkou měla (a dodnes má) své čestné místo v nejednom dětském pokojíčku.

Jaké hračky z dílny KOVAP patří k těm nejoblíbenějším?

  • Hračky na klíček – ve tvaru berušky, autíčka a dalších, speciální mechanismus zamezuje pádu hračky ze stolu
  • Funkční imitace vozů – precizní imitace vozů Zetor, Tatra s dalších s funkčními detaily a širokým příslušenstvím

Všechny hračky jsou vyráběny z kvalitního ocelového plechu, který je ošetřen ekologicky nezávadnými barvami. Plasty jsou užívány minimálně, proto jsou hračky velmi odolné a navíc nezatěžují životní prostředí. I díky tomu jsou opatřeny certifikátem „BEZPEČNÉ HRAČKY".

Dnes se celosvětově proslulá společnost KOVAP zabývá také zakázkovou výrobou lisovacích strojů či výrobou forem a dalších nástrojů pro práci s kovy.

Kovap

Tradice výroby českých plechových hraček rodinné firmy KOVAP se píše již od roku 1946, kdy byla založena bratry Sedlákovými. Mechanické hračky dokonale propracované do nejmenších detailů se rychle dostaly do širokého povědomí veřejnosti, a téměř každé dítě vlastnilo alespoň jednu hračku z jejich dílny.

Hračky od bratrů Sedlákových se, díky neutuchajícímu zájmu, vyrábí ve společnosti KOVAP dodnes. Navíc se firma zabývá výrobou dalších mechanických hraček, které odpovídají současné poptávce a vyhovují současným bezpečnostním požadavkům. Mimo EU se hračky vyváží také do Austrálie, USA nebo Kanady.

Plechová beruška na klíček nebo precizní plechová maketa traktoru Zetor s funkční převodovkou měla (a dodnes má) své čestné místo v nejednom dětském pokojíčku.

Jaké hračky z dílny KOVAP patří k těm nejoblíbenějším?

  • Hračky na klíček – ve tvaru berušky, autíčka a dalších, speciální mechanismus zamezuje pádu hračky ze stolu
  • Funkční imitace vozů – precizní imitace vozů Zetor, Tatra s dalších s funkčními detaily a širokým příslušenstvím

Všechny hračky jsou vyráběny z kvalitního ocelového plechu, který je ošetřen ekologicky nezávadnými barvami. Plasty jsou užívány minimálně, proto jsou hračky velmi odolné a navíc nezatěžují životní prostředí. I díky tomu jsou opatřeny certifikátem „BEZPEČNÉ HRAČKY".

Dnes se celosvětově proslulá společnost KOVAP zabývá také zakázkovou výrobou lisovacích strojů či výrobou forem a dalších nástrojů pro práci s kovy.