KOVAP Auto-pokladnička Hawkeye plech 18cm 1:32 v krabičce Kovap

KOVAP Auto-pokladnička Hawkeye plech 18cm 1:32 v krabičce Kovap

576 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Dětská plechová hračka 2 v 1. Děti si mohou s autíčkem v retro designu hrát a také se pomocí pokladničky v korbě autíčka učí šetřit své korunky. Auto je vyrobeno z plechu povrchově upraveného s nánosem práškové nezávadné barvy. V poměru 1:32. Rozměry balení 19 × 10 × 7 cm. Vhodné pro děti od 3 let.

Partner: Popron.cz

Kovap

Tradice výroby českých plechových hraček rodinné firmy KOVAP se píše již od roku 1946, kdy byla založena bratry Sedlákovými. Mechanické hračky dokonale propracované do nejmenších detailů se rychle dostaly do širokého povědomí veřejnosti, a téměř každé dítě vlastnilo alespoň jednu hračku z jejich dílny.

Hračky od bratrů Sedlákových se, díky neutuchajícímu zájmu, vyrábí ve společnosti KOVAP dodnes. Navíc se firma zabývá výrobou dalších mechanických hraček, které odpovídají současné poptávce a vyhovují současným bezpečnostním požadavkům. Mimo EU se hračky vyváží také do Austrálie, USA nebo Kanady.

Plechová beruška na klíček nebo precizní plechová maketa traktoru Zetor s funkční převodovkou měla (a dodnes má) své čestné místo v nejednom dětském pokojíčku.

Jaké hračky z dílny KOVAP patří k těm nejoblíbenějším?

  • Hračky na klíček – ve tvaru berušky, autíčka a dalších, speciální mechanismus zamezuje pádu hračky ze stolu
  • Funkční imitace vozů – precizní imitace vozů Zetor, Tatra s dalších s funkčními detaily a širokým příslušenstvím

Všechny hračky jsou vyráběny z kvalitního ocelového plechu, který je ošetřen ekologicky nezávadnými barvami. Plasty jsou užívány minimálně, proto jsou hračky velmi odolné a navíc nezatěžují životní prostředí. I díky tomu jsou opatřeny certifikátem „BEZPEČNÉ HRAČKY".

Dnes se celosvětově proslulá společnost KOVAP zabývá také zakázkovou výrobou lisovacích strojů či výrobou forem a dalších nástrojů pro práci s kovy.