Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.Firma KRAUSE z hessenského Alsfeldu, založená v r. 1900 má více než 100-letou tradici a zkušenosti s navrhováním a výrobou žebříků a lešení; dnes především z lehkých hliníkových slitin. Za tuto dobu se firma KRAUSE vyvinula v předního světového dodavatele s renomovanými vývojovými kapacitami v Německu a výrobními středisky v Německu, Maďarsku a Polsku.

Firma KRAUSE je mezinárodním pojmem především z hlediska bezpečnosti, optimální funkčnosti a ovladatelnosti hliníkových žebříků a lešení s řadou patentů a průmyslových vzorů.Firma KRAUSE z hessenského Alsfeldu, založená v r. 1900 má více než 100-letou tradici a zkušenosti s navrhováním a výrobou žebříků a lešení; dnes především z lehkých hliníkových slitin. Za tuto dobu se firma KRAUSE vyvinula v předního světového dodavatele s renomovanými vývojovými kapacitami v Německu a výrobními středisky v Německu, Maďarsku a Polsku.

Firma KRAUSE je mezinárodním pojmem především z hlediska bezpečnosti, optimální funkčnosti a ovladatelnosti hliníkových žebříků a lešení s řadou patentů a průmyslových vzorů.