Krtek čistič odpadů 900 g

Krtek čistič odpadů 900 g

230 Kč

Odrážky Silný účinek Vhodný pro potrubí Rozpouští kuchyňské odpady vlasy tuky papír vatu Nepoužívat na hliníkové potrubí Popis Popis Krtek čistič je určen pro udržování odpadního a kanalizačního potrubí v domácnostech Snadno a rychle rozpustí kuchyňské odpadyvlasy…

Krtek čistič odpadů 450 g

Krtek čistič odpadů 450 g

142 Kč

Odrážky Účinné složení Přípravek na pročištění odpadů Odstraňuje běžné nečistoty které se vyskytují v domácnosti Velice agresivní Výborné výsledky Popis Popis Krtek je čistič který je určen pro udržování odpadního a kanalizačního potrubí v domácnostech…

Krtek - Historie firmy začala od roku 1995, kdy byl položen první stavební kámen rodinné firmy a zahájení podnikatelské činnosti. Hlavním cílem bylo vybudovat silnou rodinnou značku, která ponese pozitivní jméno České republice.

První pobočka vznikla ve Středočeském kraji - zabývající se dětským a kojeneckým sortimentem, doplňky pro kojence, první plenkové kalhoty, kočárky a řada dalších maličkostí, která v této době byla na trhu velmi neobvyklá. Otevření pobočky pomohlo firmě - rozšířít si nové obzory a umožnilo tak navázat obchodní spolupráci s novým výrobním podnikem a dostat své výrobky do obchodních sítí po České republice. S novým proudem inovací, trendů a stále větší poptávky po tomto sortimentu.

Tato rodinná firma neustále rozšiřuje sortiment svých produktů, zdokonaluje a modernizuje své výrobky - výšší kvalita oblečení, modní trendy a to především pro spokojenost a přání zákazníka.