Kurupi Clasica - 500 g

Kurupi Clasica - 500 g

155 Kč

Kurupí Clásica má výjimečnou chuť a vlastnosti díky klasickému způsobu zpracování a zrání po dobu 12 měsíců. Yerba mate je stimulant, tonikum a má také močopudné vlastnosti. V nálevu z yerba maté bylo nalezeno značné množství draslíku, sodíku, hořčíku a manganu, a také vitamíny A, B1, B2…

Kurupi Compuesta Especial - Menta y Boldo - 500 g

Kurupi Compuesta Especial - Menta y Boldo - 500 g

163 Kč 0,82 Kč/g

Kurupi compuesta – Menta y Boldo je účinná směs, která podporuje trávení, stimuluje, osvěžuje a navíc je velmi chutná. Boldo výrazně podporuje tvorbu žluči a její vylučování. Podává se také při těžkém kašli a zcela nepřekonatelný je při problémech s…

Kurupi Classic 250g

Kurupi Classic 250g

67 Kč

Kurupí Classic má vyjímečnou chuť a vlastnosti díky klasickému způsobu zpracování a zrání po dobu 12 měsíců. Yerba mate je stimulant, tonikum a má také močopudné vlastnosti. V nálevu z yerba maté bylo nalezeno značné množství draslíku, sodíku, hořčíku a manganu, a také vitamíny A, B1, B2 a C, ribo..

Kurupi  Kutuava 250g

Kurupi Kutuava 250g

76 Kč

Kurupi Katuava je směs yerba mate a katuavy. Katuava pomáhá bojovat proti vyčerpání a celkové únavě, nespavosti, hypertenzi a ztrátě koncentrace. V kombinaci s burrito (Aloysia polystachya) je to velký stimulant v případě fyzické a duševní únavy. Tato směs pomáhá při stresu a nachlazení. Katuava..

Kurupi Citrus 250g

Kurupi Citrus 250g

76 Kč

Kurupi, známá a populární značka, připravila novou příchuť, kde se snoubí yerba maté s charakteristickou paraguayskou chutí s bylinkami a citrusy.

Kurupi Citrus 500g

Kurupi Citrus 500g

143 Kč
128 Kč 0,64 Kč/g

Kurupi, známá a populární značka, připravila novou příchuť, kde se snoubí yerba maté s charakteristickou paraguayskou chutí s bylinkami a citrusy. Rozhodně stojí za to otestovat.

Kurupi Menta y Boldo 250g

Kurupi Menta y Boldo 250g

72 Kč 0,36 Kč/g

Kurupi compuesta – Menta y Boldo je účinná směs, která podporuje trávení, stimuluje, osvěžuje a navíc je velmi chutná…

Společnost, která vyrábí čaje.