Labello Balzám na rty Mango Shine (Caring Lip Balm) 5,5 ml
65 Kč

Balzám na rty Mango Shine potěší Vaše rty sladkou chutí manga. Obsahuje hydratační složky s přírodními oleji. Dopřejte Vašim rtům potřebnou péči. Vaše rty jsou po celou dobu hydratovány. Pro výrazné a krásné rty. Jemná texura se snadno nanáší. Zvýrazněte barvu Vašich rtů.

Labello Balzám na rty pro muže Activ For Man 4,8 g
59 Kč

Balzám na rty pro muže poskytne vašim rtům dokonalou ochranu a péči. Je obohacen o chmelové extrakty, které vaše rty zahalí účinnou hydratací a výživou. Balzám neobsahuje lesk, barevné pigmenty ani parfém, takže na rtech nezanechává zcela žádné stopy.

Labello Balzám na rty v tužce Coral Crayon (Caring Lip Balm) 3 g
125 Kč

Ošetřující balzám na rty Coral Crayon z 80% obsahuje hydratační složky s přírodními oleji. Dopřejte Vašim rtům potřebnou péči. Vaše rty jsou po celou dobu hydratovány. Pro výrazné a krásné rty. Jemná texura se snadno nanáší. Zvýrazněte barvu Vašich rtů.

Labello Balzám na rty v tužce Crayon Black Cherry (Caring Lip Balm) 3 g
139 Kč

Ošetřující balzám na rty Crayon Black Cherry nalíčí Vaše rty v barvě černých třešní. Z 80% obsahuje hydratační složky s přírodními oleji. Dopřejte Vašim rtům potřebnou péči. Vaše rty jsou po celou dobu hydratovány. Jemná texura se snadno nanáší. Zvýrazněte barvu Vašich rtů.

Labello Balzám na rty v tužce Crayon Hot Pink (Caring Lip Balm) 3 g
125 Kč

Ošetřující balzám na rty Crayon Hot Pink z 80% obsahuje hydratační složky s přírodními oleji. Dopřejte Vašim rtům potřebnou péči. Vaše rty jsou po celou dobu hydratovány. Pro výrazné a krásné rty. Jemná texura se snadno nanáší. Zvýrazněte barvu Vašich rtů.

Labello Balzám na rty v tužce Nude Crayon Rosy (Caring Lip Balm) 3 g
139 Kč

Ošetřující balzám na rty Nude Crayon Rosy z 80% obsahuje hydratační složky s přírodními oleji. Decentní ale krásné, takové budou Vaše rty. Dopřejte Vašim rtům potřebnou péči. Vaše rty jsou po celou dobu hydratovány. Pro výrazné a krásné rty. Jemná texura se snadno nanáší.

Labello Balzám na rty v tužce Red Crayon Poppy (Caring Lip Balm) 3 g
139 Kč

Ošetřující balzám na rty Red Crayon Poppy z 80% obsahuje hydratační složky s přírodními oleji. Dopřejte Vašim rtům potřebnou péči. Vaše rty jsou po celou dobu hydratovány. Pro výrazné a krásné rty. Jemná texura se snadno nanáší. Zvýrazněte barvu Vašich rtů.