Ladival Opalovací mléko pro děti OF 50 200 ml

Ladival Opalovací mléko pro děti OF 50 200 ml

490 Kč
433 Kč

Mléko je speciálně vyvinuto na ochranu jemné dětské pokožky. Spolehlivě chrání dětskou pokožku před spálením a následným poškozením okamžitě po nanesení. Technologicky se jedná o emulzi – vyšší podíl olejové složky udržuje pokožku vláčnou a chrání ji před vysycháním.

Partner: Vivantis
Ladival Čirý chladivý gel na ochranu proti slunci SPORT OF 30 150 ml

Ladival Čirý chladivý gel na ochranu proti slunci SPORT OF 30 150 ml

350 Kč
306 Kč

Čirý sprej je dermatologicky testovaný, odolný proti vodě a potu a přitom nemastný a 100 % transparentní. Velkou výhodou je snadná aplikace – jednoduše stačí nastříkat a není třeba roztírat, obzvláště vhodný pro aplikaci na silně ochlupené tělesné partie a pokožku hlavy.

Partner: Vivantis

LADIVAL je komplexní řada kosmetických přípravků na ochranu před sluncem. Produkty mají jedinečné složení a jsou vhodné pro všechny typy pokožky, včetně citlivé s projevy kožní přecitlivosti, intolerance či alergie. Obsažené sluneční filtry zaručují spolehlivou a okamžitou ochranu před poškozením kožních buněk a předčasným stárnutím kůže způsobených sluncem. Jedná se tzv. o trojnásobnou ochranu před UVA-UVB-IRA. Produkty jsou dermatologicky testované, voděodolné až mimořádné voděodolné a neobsahují konzervační látky, parfémy, barviva a ani chemické emulgátory