• Barva
    hnědá
    ×
Ladotex Cestovní přebalovací podložka 59 Noc

Ladotex Cestovní přebalovací podložka

268 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Představujeme vám velmi praktickou skládací cestovní přebalovací podložku značky Ladotex pro vaše děťátko. Tato podložka se vejde do každé tašky, kočárku či zavazadla, tím pádem tohoto pomocníka můžete brát všude s sebou. Je dostupná ve třech designových provedení.

Od prodejce MALL
Ladotex Třístranná měkká přebalovací podložka 50x70, 59 Noc

Ladotex Třístranná měkká přebalovací podložka 50x70

334 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Představujeme vám třístrannou měkkou přebalovací podložku značky Ladotex. Podložka je velmi praktická díky svým ohybným hranám po stranách. Velice dobře se přizpůsobuje vašemu děťátku a je vhodná na pevné a stabilní povrchy, tedy na skříňky, komody a jiné.

Od prodejce MALL
Ladotex Plochá přebalovací podložka 50x70, 59 Noc

Ladotex Plochá přebalovací podložka 50x70

268 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Představujeme vám praktickou měkkou přebalovací podložku značky Ladotex. Podložka je vhodná pro použití na pevném a stabilním povrchu, tedy například na skříňce, komodě a jiném rovné povrchu. Může sloužit i jako kobereček na hraní, vaší fantazii se meze nekladou. Tohoto pomocníka budete doma milovat.

Od prodejce MALL
Ladotex Plochá přebalovací podožka 75x85, 59 Noc

Ladotex Plochá přebalovací podožka 75x85

329 Kč

Představujeme vám velmi praktickou a jednoduchou plochou přebalovací podložku značky Ladotex. Podložku je vhodné umisťovat na pevný a stabilní povrch, je vhodná například pro použití na skříňky, komody a jiné rovné povrchy. Tohoto pomocníka budete doma milovat.

Od prodejce MALL

Ladotex Kft je rodinný podnik, ktorý od roku 2001 pôsobí v Maďarsku a zaoberá sa výrobou a predajom detských výrobkov. Ich vlastné výrobky sú vyrábané pod značkou Philippo - kids. Spoločnosť je výrobcom a veľkoobchodom s detskými výrobkami na maďarskom trhu. Ich produkty sa predávajú aj v iných krajinách EÚ. Okrem výroby sa zaoberajú aj dovozom výrobkov z európskych firiem (detské bezpečnostné prvky, plastové výrobky: stoličky, stoly atď.). V posledných rokoch spoločnosť úspešne zaviedla svoje výrobky na maloobchodný trh. Ich cieľom je neustále zlepšovať prebaľovacie podložky a ostatné výrobky, aby boli kvalitné a dizajnové. Chceli by, aby zákazníci naďalej dôverovali ich značke a úspešne predávali ich výrobky na trhu EÚ.