LAKMA Sidolux Nano Code Čistič oken s vůní květin - 500 ml
40 Kč

Sidolux čistič oken – velmi účinný čistič skleněných ploch, zrcadel, oken, obkladů, porcelánu nebo plastu. Prostředek obsahuje alkohol a tak je s ním čištění velmi jednoduché, protože nezanechává šmouhy.

LAKMA Sidolux Universal Soda Power Pink Cream - 1 l
45 Kč

Sidolux UNI cukrová vata - parfemovaný univerzální prostředek je všestranným a krásně voňavým čistícím prostředkem v každé domácnosti a to na všechny typy omyvatelných povrchů.

LAKMA Sollux Organický čistič na koupelny - 500 ml
63 Kč

Sollux Organic Clean – přírodní přípravek v rozprašovači na ekologické mytí koupelen. Prostředek je vhodný na běžné a každodenní mytí všech povrchů ve vaší koupelně jako jsou vany, umyvadla, sprchové kouty a další. Účinně odstraňuje prach, ohmatky a zbytky mýdla.

LAKMA Perlux Parfume Passion koncentrovaná aviváž - 1 l
52 Kč

Perlux koncentrovaná aviváž – koncentrovaná aviváž s dokonalou parfemací na základě vzácných olejů a exkluzivních parfémů. Tato vůně byla inspirována dřevitou vůní pižma, pačuli a černých orchideí. Vaše prádlo bude dlouho voňavé i při uložení ve škříni. S touto aviváží pro vás bude žehlení hračka!

LAKMA Sidolux vonný sáček Japanese Cherry - 13,5 g
26 Kč

Sidolux vonný sáček – vonný sáček s dokonalou vůní po osvěžujících zelených hroznech je perfektním řešením do bytových místností, botníků, kufrů, aut nebo šatníků. Sáček vydrží intenzivně vonět po dobu 30 dní.

LAKMA Sidolux Nano Code Čistič oken s vůní limetky - 500 ml
41 Kč

Sidolux čistič oken – velmi účinný čistič skleněných ploch, zrcadel, oken, obkladů, porcelánu nebo plastu. Prostředek obsahuje alkohol a tak je s ním čištění velmi jednoduché, protože nezanechává šmouhy.

LAKMA Perlux Color Protect prací perly na barevné prádlo - 10 ks
60 Kč

Perlux prací perly – inovativní prací perly kombinované s koncentrovaným pracím gelem v rozpustné kapsli jsou velmi odolné při praní a odstraňování skvrn při teplotách od 40°C. V této jedinečné kapsli naleznete vše, co je potřeba k vyprání 3–5 kg barevného nebo tmavého prádla.

LAKMA Perlux Parfume Elegance koncentrovaná aviváž - 1 l
52 Kč

Perlux koncentrovaná aviváž – koncentrovaná aviváž s dokonalou parfemací na základě vzácných olejů a exkluzivních parfémů. Tato vůně byla inspirována sladkou vanilkou, karamelem a svěžím ovocem, což dodá vašemu prádlu dokonalý pocit luxusní a jemné svěžesti.

LAKMA Sidolux vonný sáček Green grapes - 13,5 g
24 Kč

Sidolux vonný sáček – vonný sáček s dokonalou vůní po osvěžujících zelených hroznech je perfektním řešením do bytových místností, botníků, kufrů, aut nebo šatníků. Sáček vydrží intenzivně vonět po dobu 30 dní.

LAKMA Perlux vonný sáček Touch of purity - 13,5 g
24 Kč

Perlux vonný sáček Touch of purity – 13,5 g - je perfektním řešením do bytových místností, botníků, kufrů, aut nebo šatníků. Sáček vydrží intenzivně vonět po dobu 30 dní. Tip: pokud už sáček přestává vonět, tak ho rozsřihněte a vysypte na koberec a následně vysajte.

LAKMA Perlux Oxy Power prací perly na bílé prádlo -10 ks
64 Kč

Perlux prací perly – inovativní prací perly kombinované s koncentrovaným pracím gelem v rozpustné kapsli jsou velmi odolné při praní a odstraňování skvrn při teplotách od 40°C. V této jedinečné kapsli naleznete vše, co je potřeba k vyprání 3–5 kg bílého nebo světlého prádla.

LAKMA Perlux Baby prací perly - 24 ks
149 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Perlux Baby prací perly –  na praní dětského prádla a prádla osob s citlivou pokožkou. Konečně prací prostředek pro praní dětského prádla vhodný pro lidi s citlivou pokožkou se sklonem k alergiím!

LAKMA Perlux Parfume Coco Flower koncentrovaná aviváž - 1 l
52 Kč

Perlux Parfume Coco Flower koncentrovaná aviváž – 1 l – zajišťující výjimečnou měkkost tkanin. Přispívá k ochraně sytosti barev a zanechává příjemnou a dlouhotrvající vůni. S kokosovou vůní. Vhodná na jakékoliv prádlo, včetně ručníků a froté prádla.

LAKMA Perlux Parfume Glamoure koncentrovaná aviváž - 1 l
52 Kč

Perlux koncentrovaná aviváž – koncentrovaná aviváž s dokonalou parfemací na základě vzácných olejů a exkluzivních parfémů. Tato vůně byla inspirována svěžím jasmínem a ovocnými tóny. Vaše prádlo bude dlouho voňavé i při uložení ve škříni. S touto aviváží pro vás bude žehlení hračka!

LAKMA Perlux vonný sáček Glamoure - 13,5 g
24 Kč

Perlux vonný sáček Glamoure – 13,5 g -  je perfektním řešením do bytových místností, botníků, kufrů, aut nebo šatníků. Sáček vydrží intenzivně vonět po dobu 30 dní. Tip: pokud už sáček přestává vonět, tak ho rozsřihněte a vysypte na koberec a následně vysajte.

LAKMA PROFIMAX DAILY CLEAN SUPER AROMA 3v1 Ovocný ráj - 1000 ml
116 Kč

PROFIMAX DAILY CLEAN SUPER AROMA 3v1 Ovocný ráj – 1000 ml – jedná se o produkt 3 v 1: omývá, pečuje a zvlhčuje. Doporučuje se pro mytí všech vodotěsných povrchů. Nevyžaduje opláchnutí vodou, nehromadí se, zanechává příjemnou, trvalou vůni v celém prostoru.

LAKMA Sidolux Professional aktivní pěna na kuchyně - 500 ml
37 Kč

Sidolux na kuchyně – aktivní pěna snadno a účinně odstraňuje všechny nečistoty v kuchyni, jako jsou zbytky jídla, mastnota a jiné nečistoty. Sidolux byl navržen k udržení každodenní čištoty všech povrchů v kuchyni.

LAKMA Sidolux Universal Soda Power Marseill Soap - 1 l
45 Kč

Sidolux UNI marseilského mýdla - parfemovaný univerzální prostředek je všestranným a krásně voňavým čistícím prostředkem v každé domácnosti a to na všechny typy omyvatelných povrchů.

LAKMA Perlux vonný sáček Elegance - 13,5 g
24 Kč

Perlux vonný sáček Elegance 13,5 g - je perfektním řešením do bytových místností, botníků, kufrů, aut nebo šatníků. Sáček vydrží intenzivně vonět po dobu 30 dní. Tip: pokud už sáček přestává vonět, tak ho rozsřihněte a vysypte na koberec a následně vysajte.