LAKMA Perlux Parfume Elegance koncentrovaná aviváž - 1 l
42 Kč

Perlux koncentrovaná aviváž – koncentrovaná aviváž s dokonalou parfemací na základě vzácných olejů a exkluzivních parfémů. Tato vůně byla inspirována sladkou vanilkou, karamelem a svěžím ovocem, což dodá vašemu prádlu dokonalý pocit luxusní a jemné svěžesti.

LAKMA Perlux Parfume Glamoure koncentrovaná aviváž - 1 l
46 Kč

Perlux koncentrovaná aviváž – koncentrovaná aviváž s dokonalou parfemací na základě vzácných olejů a exkluzivních parfémů. Tato vůně byla inspirována svěžím jasmínem a ovocnými tóny. Vaše prádlo bude dlouho voňavé i při uložení ve škříni. S touto aviváží pro vás bude žehlení hračka!  

LAKMA Perlux Parfume Passion koncentrovaná aviváž - 1 l
46 Kč

Perlux koncentrovaná aviváž – koncentrovaná aviváž s dokonalou parfemací na základě vzácných olejů a exkluzivních parfémů. Tato vůně byla inspirována dřevitou vůní pižma, pačuli a černých orchideí. Vaše prádlo bude dlouho voňavé i při uložení ve škříni.

LAKMA Sidolux Baltic Amber Čistič oken - 500 ml
36 Kč

Sidolux čistič oken – velmi účinný čistič skleněných ploch, zrcadel, oken, obkladů, porcelánu nebo plastu. Prostředek obsahuje alkohol a tak je s ním čištění velmi jednoduché, protože nezanechává šmouhy. Uklízejte snadno a rychle s voňavým Sidoluxem! Proč právě čistič oken Sidolux?

LAKMA Sidolux Baltic Amber univerzální rozprašovač - 500 ml
60 Kč

Sidolux univerzální čistič - velmi účinný čistič všech univerzálních povrchů v domácnosti. Snadno odstraňuje všechny druhy nečistot v koupelně nebo kuchyni. Vyčistí stopy mýdla a make-upu nebo také stopy tužek a fix z nábytku. Uklízejte snadno a rychle s voňavým Sidoluxem!

LAKMA Sidolux Professional aktivní pěna na koupelny - 500 ml
36 Kč

Sidolux na koupelny – aktivní pěna na koupelny s příjemnou citrusovou vůní je určena k udržení hygienické a svěží čistoty v koupelnách. Obsahuje látky, díky kterým výborně odstraňuje vodní kámen, zbytky mýdla a jiné nečistoty ze všech povrchů v koupelně.

LAKMA Sidolux Professional aktivní pěna na kuchyně - 500 ml
36 Kč

Sidolux na kuchyně – aktivní pěna snadno a účinně odstraňuje všechny nečistoty v kuchyni, jako jsou zbytky jídla, mastnota a jiné nečistoty. Sidolux byl navržen k udržení každodenní čištoty všech povrchů v kuchyni.

LAKMA Sidolux Universal Baltic Amber - 1 l
45 Kč

Sidolux UNI Baltic Amber - parfemovaný univerzální prostředek je všestranným a krásně voňavým čistícím prostředkem v každé domácnosti a to na všechny typy omyvatelných povrchů.

LAKMA Sidolux Universal Soda Power Blue Flower - 1 l
45 Kč

Sidolux UNI světle modrý - parfemovaný univerzální prostředek je všestranným a krásně voňavým čistícím prostředkem v každé domácnosti a to na všechny typy omyvatelných povrchů.

LAKMA Sidolux Universal Soda Power Blue Flower - 5 l
180 Kč

Sidolux UNI světle modrý - parfemovaný univerzální prostředek je všestranným a krásně voňavým čistícím prostředkem v každé domácnosti a to na všechny typy omyvatelných povrchů.

LAKMA Sidolux Universal Soda Power Fresh lemon - 1 l
45 Kč

Sidolux UNI jarní louka - parfemovaný univerzální prostředek je všestranným a krásně voňavým čistícím prostředkem v každé domácnosti a to na všechny typy omyvatelných povrchů.

LAKMA Sidolux Universal Soda Power Marseill Soap - 1 l
45 Kč

Sidolux UNI marseilského mýdla - parfemovaný univerzální prostředek je všestranným a krásně voňavým čistícím prostředkem v každé domácnosti a to na všechny typy omyvatelných povrchů.

LAKMA Sidolux Universal Soda Power Marseill Soap - 5 l
180 Kč

Sidolux UNI marseillské mýdlo - parfemovaný univerzální prostředek je všestranným a krásně voňavým čistícím prostředkem v každé domácnosti a to na všechny typy omyvatelných povrchů.

LAKMA Sidolux Universal Soda Power Pink Cream - 1 l
45 Kč

Sidolux UNI cukrová vata - parfemovaný univerzální prostředek je všestranným a krásně voňavým čistícím prostředkem v každé domácnosti a to na všechny typy omyvatelných povrchů.

LAKMA Sidolux vonný sáček Green grapes - 13,5 g
24 Kč

Sidolux vonný sáček – vonný sáček s dokonalou vůní po osvěžujících zelených hroznech je perfektním řešením do bytových místností, botníků, kufrů, aut nebo šatníků. Sáček vydrží intenzivně vonět po dobu 30 dní.

LAKMA Sidolux vonný sáček Japanese Cherry - 13,5 g
24 Kč

Sidolux vonný sáček – vonný sáček s dokonalou vůní po osvěžujících zelených hroznech je perfektním řešením do bytových místností, botníků, kufrů, aut nebo šatníků. Sáček vydrží intenzivně vonět po dobu 30 dní.

LAKMA Sidolux vonný sáček Marseill Soap - 13,5 g
24 Kč

Sidolux vonný sáček – vonný sáček s dokonalou vůní po „bílém sidoluxu“ je perfektním řešením do bytových místností, botníků, kufrů, aut nebo šatníků. Sáček vydrží intenzivně vonět po dobu 30 dní.

LAKMA Sollux Organický čistič na koupelny - 500 ml
60 Kč

Sollux Organic Clean – přírodní přípravek v rozprašovači na ekologické mytí koupelen. Prostředek je vhodný na běžné a každodenní mytí všech povrchů ve vaší koupelně jako jsou vany, umyvadla, sprchové kouty a další. Účinně odstraňuje prach, ohmatky a zbytky mýdla.