-16%
Slepice plyš
181x

Lamps Slepice plyš

499 Kč
419 Kč

Plyšová hračka v podobě nepostradatelného domácího zvířátka slepice. Plyšák o velikosti 39 cm. Vyrobeno z kvalitního plyšového materiálu. Tato krásný samička kuru domácího potěší obdarované dítě i dospěláka.

Od prodejce MALL
Lamps Magnetická tabule v roli
7x

Lamps Magnetická tabule v roli

359 Kč

Další nabídka za 419 Kč

Magnetická tabule s přilnavým povrchem, která lze připevnit na jakýkoliv rovný povrch. Je to super řešení pro hraní, ale i učení. Tabule je rolovatelná a dá se snadno uklidit. Rozměr tabule je 48 × 32 cm. Vhodná pro děti od 3 let.

Od prodejce MALL
-25%
Lamps Výroba mýdla - ovoce a zelenina
6x

Lamps Výroba mýdla - ovoce a zelenina

319 Kč
239 Kč

Další nabídka za 299 Kč

S touto sadou si můžete vyrobit krásná barevná mýdla ve čtyřech různých tvarech. Balení obsahuje vše potřebné: mýdlovou bázi, vonnou esenci, barvivo, flitry, formy, barvivo a návod. Je na čase udělat z hygieny zábavu. Tvořte s dětmi a probuďte v nich fantazii a tvořivost.

Od prodejce MALL
-34%
Lamps Výroba mýdla - kvetoucí louka
17x

Lamps Výroba mýdla - kvetoucí louka

349 Kč
229 Kč

Výroba mýdla je úžasná zábava pro děti i dospělé. Díky tomutu balíčku si můžete vlastní mýdla s esenciálními oleji vyrobit doma. Balení obsahuje vše potřebné pro výrobu (mýdlový základ, formy, barvivo, esenciální olej, dekorativní prvky atd.).

Od prodejce MALL
-36%
Medvěd velký 100 cm plyš
110x

Lamps Medvěd velký 100 cm plyš

749 Kč
479 Kč

Další nabídka za 659 Kč

Úžasný plyšový medvěd je velmi příjemný na dotyk a je vhodný pro děti od narození. Je vyroben z měkkého a jemného plyše. Slouží jako mazlík, hračka a nebo jako krásný a typický doplněk do dětského pokoje.

Od prodejce MALL
Letadlo rozkládací s autíčky
20x

Lamps Letadlo rozkládací s autíčky

549 Kč

Transportní letadlo a hrací set s autíčky v jednom. Letadlo lze rozložit na garáž pro autíčka. Po rozložení si malý závodníci mohou užít spoustu zábavy. V balení naleznete 4 plastová autíčka a jednu helikoptéru, kterou lze umístit na heliport nad kokpitem letadla.

Od prodejce MALL
Stavebnice šroubovací s vrtačkou
31x

Lamps Stavebnice šroubovací s vrtačkou

449 Kč
429 Kč

Plastová šroubovací stavebnice s vrtačkou. Díly stavebnice jsou uložené v praktickém plastovém kufříku. Vrtačka je na baterie. Součástí balení je návod.

Od prodejce MALL
Plyš Panda 100 cm
119x

Lamps Plyš Panda 100 cm

479 Kč
469 Kč

Pořiďte dětem nového kamaráda na mazlení! Měkoučký plyšový medvídek panda o velikosti 100 cm je vyroben z kvalitní jemné plyše a tak je ideální k pomazlení. Tento plyšák bude ideálním dárkem pro všechny!

Od prodejce MALL
Parkovací garáž 3 podlaží
20x

Lamps Parkovací garáž 3 podlaží

369 Kč

Dětská parkovací garáž v dvoubarevném provedení. Garáž je třípatrová a vybavená třemi autíčky uvnitř balení. S benzínovou stanicí, heliportem a skluzavkou je tato garáž s výtahem krásný dárek.

Od prodejce MALL
-16%
Lamps Kuchyňka 84 cm na baterie a vodu s doplňky
22x

Lamps Kuchyňka 84 cm na baterie a vodu s doplňky

1 499 Kč
1 249 Kč

Plastová kuchyňka s kompletním příslušenstvím nesmí chybět žádnému malému kuchtíkovi či kuchařce. Obsahuje sporák, troubu, dřez, a plno dalších doplňků. Kuchyňka funguje na baterie. Sporák vydává zvuky a svítí. Z dřezového kohoutku teče voda.

Od prodejce MALL
Hrací koberec Taneční
29x

Lamps Hrací koberec Taneční

699 Kč
629 Kč

Další nabídka za 799 Kč

Hrací taneční podložka je super zábava pro děti od 3 let. Podložka reaguje na dotyk, hraje hudbu a svítí 5 barevných světel, které také vydávají speciální zvukové efekty. Možnoast připojení k MP3 zařízení.

Od prodejce MALL
Lamps Plyš pes ležící
32x

Lamps Plyš pes ležící

499 Kč
Akce

Pořiďte svým dětem nového kamaráda – ležícího plyšového pejska, kterého si na první pohled zamilují . Plyšák je vyroben z velmi jemného plyšového materiálu, který je příjemný na dotek.

Od prodejce MALL

Společnost LAMPS,a.s. byla založena v roce 2002 a již od jejího počátku se specializuje na prodej hraček. Její historie je ale mnohem starší protože navazuje na předchozí podnikatelské aktivity jejích majitelů a to až do roku 1992. Od založení společnosti jsme si vybudovali mezi odběrateli na českém trhu pevnou pozici. K našim zákazníkům patří jak velkoobchodní distributoři hraček, tak i přímí maloobchodní prodejci prodávající hračky koncovým spotřebitelům. Naše společnost se snaží maximálně vyjít vstříc potřebám obchodníků a snaží se jim zajistit ceny, které jim zajistí vysokou ziskovost a prosperitu. Základem našich obchodních vztahů je kvalitní servis a stabilita.