LARSEN Puzzle Letiště 42 dílků
299 Kč

Toto krásné a vzděávací puzzle od norské firmy Larsen zobrazuje typický den na letišti. Na obrázku můžeme vidět pilota s letuškou, letadlo ve vzduchu, odbavení pasažérů a cestující. Balení obsahuje 42 dílků, některé puzzle je například ve tvaru letadla, kufru, nebo čepice.

LARSEN Puzzle Fotbal - soccer 65 dílků
299 Kč

Krásné puzzle s motivy celosvětově oblíbeným sportem – fotbalem.  Puzzle obsahuje celkem 45 dílků.  Parametry:  materiál: hladký karton rozměry: 36,5 × 28,5 cm počet dílků: 65 Vhodné pro děti od 3 let.

LARSEN Puzzle Raft na Amazonce 35 dílků
299 Kč

Krásné puzzle s motivy sjezdu řeky na raftu. Sjezd na raftu může být dobrodružství. Vidíte ty krokodýli, piraně, papouška, tukana a další zvířata z divočiny? Balení obsahuje 35 dílků, z nichž některé jsou ve tvaru tukana, papouška, žáby, nebo klobouku.

LARSEN Puzzle Sčítání 81 dílků
289 Kč

Počítání – to je moje = zejména SČÍTÁNÍ ! Na každém dílku je jeden aritmetický úkol.Vyřeš ho,spočítej a dílek vlož na správné místo.Pokud odpověď není správná, dílek nejde na toto místo vložit.

LARSEN Puzzle Fascinující svět dinosaurů 35 dílků
299 Kč

Fascinující svět dinosaurů ukazuje řadu zvláštností, některé jejich atypické rysy i nezvyklé funkční tvary kostí, kůže,… Zároveň se naučíš i názvy některých prehistorických dino. Puzzle má 2 pevné rámečky, jeden vnější a jeden uvnitř. Celkem 35 dílků.

LARSEN Puzzle mapa Evropy geografická 87 dílků
289 Kč

Geografická mapa Evropy s názvy měst,řek,jezer,zemí,moří,… Můžeš vidět nejvyšší hory.Dílky jsou tvarovány podle hranic států a pobřeží, některé mají tvar zvířátek.

LARSEN Puzzle Život na louce a pod zemí 48 dílků
299 Kč

Jaký je život na louce ? Poznávej přírodu ! Na rámečku okolo tohoto puzzle jsou názvy květin,hmyzu,ptáků a dalších zvířat, které najdeš na jednotlivých dílcích.Uprostřed ve vlastním rámečku najdeš stejné živočišné druhy v jejich přirozeném prostředí.