Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Lavazza DGC Intenso kapsle 16 ks Lavazza DGC Espresso Cremoso kapsle 16 ks
Lavazza DGC Intenso kapsle 16 ks

Kávové kapsle Lavazza DGC Intenso obsahují směs Arabiky s Robustou. Proces tmavého pražení dodává kávě silnou karamelovou chuť s tóny kakaa. Kapsle jsou kompatibilní s kávovary Nescafé Dolce Gusto.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Lavazza Gran Riserva 1 kg, zrnková káva Lavazza DGC Espresso Cremoso kapsle 16 ks
Lavazza Gran Riserva 1 kg, zrnková káva

Směs zrn Arabiky a Robusty z Karibiku a Střední a Latinské Ameriky vás okouzlí bohatou a dlouhotrvající chutí se sametovou pěnou. Káva Lavazza Gran Riserva se hodí se nejen do klasického espressa, ale i do cappuccina či latté. Pražena v Turíně.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Lavazza DGC Espresso Cremoso kapsle 16 ks Lavazza DGC Espresso Cremoso kapsle 16 ks
Lavazza DGC Espresso Cremoso kapsle 16 ks

Kávové kapsle Lavazza DGC Espresso Cremoso obsahují směs Arabiky s Robustou. Proces tmavého pražení dodává kávě lahodnou krémovou chuť čokolády a sušeného ovoce. Kapsle jsou kompatibilní s kávovary Nescafé Dolce Gusto.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Lavazza NCC Lungo kapsle 10 ks Lavazza NCC Lungo kapsle 10 ks
Lavazza NCC Lungo kapsle 10 ks

Kávové kapsle Lavazza NCC Lungo obsahují 100% Arabiku. Díky světlému pražení káva získala intenzivní chuť s květinovými a ovocnými tóny, vhodnou na přípravu lunga. Hliníkové kapsle jsou kompatibilní s kávovary Nespresso.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Lavazza Qualita Oro zrno 500 g Lavazza NCC Lungo kapsle 10 ks
Lavazza Qualita Oro zrno 500 g

Výjimečná zrnková káva Qualita Oro 500 g od výrobce Lavazza vám zpříjemní každé ráno. Káva je pěstována převážně v zemích Latinské Ameriky. To ji dodává jedinečný charakter a chuť, ve které můžete najít tóny medu a sladu a je to jedna z prvních směsí, kterou vytvořil Luigi Lavazza. Je vyrobena ze 100 % arabiky a o intenzitě 5 z 10.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Lavazza DGC Lungo kapsle 16 ks Lavazza NCC Lungo kapsle 10 ks
Lavazza DGC Lungo kapsle 16 ks

Kávové kapsle Lavazza DGC Lungo obsahují 100% Arabiku ze Střední Ameriky. Proces středního pražení dodává kávě jemnou, vyváženou a smetanovou chuť. Kapsle jsou kompatibilní s kávovary Nescafé Dolce Gusto.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Pecka cena
Lavazza Qualita Oro 250 g, mletá káva Lavazza Espresso 100% Arabica 250 g dóza, mletá káva
Lavazza Qualita Oro 250 g, mletá káva

Tato káva nabízí neobvykle sladkou chuť a intenzivní aroma. Qualita Oro je jedna z nejoblíbenějším káv od značky Lavazza, na kterou nedají dopustit ani znalci kávy. Díky nízkému obsahu kofeinu ji lze popíjet i v pozdějších hodinách.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Lavazza NCC Espresso DEK kapsle 10 ks Lavazza Espresso 100% Arabica 250 g dóza, mletá káva
Lavazza NCC Espresso DEK kapsle 10 ks

Kávové kapsle Lavazza NCC Espresso DEK jsou bezkofeinové kapsle ze směsi Arabiky s Robustou. Díky střednímu pražení káva získala vyváženou chuť s tóny sušeného ovoce a lehkou čokoládovou dochuť. Hliníkové kapsle jsou kompatibilní s kávovary Nespresso.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Lavazza Espresso 100% Arabica 250 g dóza, mletá káva Lavazza Espresso 100% Arabica 250 g dóza, mletá káva
Lavazza Espresso 100% Arabica 250 g dóza, mletá káva

Středně pražená káva Lavazza Espresso v praktické dózenižším obsahem kofeinu je vhodná na popíjení po celý den. Nabízí dokonalou chuť s ovocnými tóny a lahodnou pěnu. Lze s ní připravit všechny kávové nápoje.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Lavazza DGC Espresso Bio kapsle 16 ks Lavazza Gold Selection zrnková káva 1 kg
Lavazza DGC Espresso Bio kapsle 16 ks

Kávové kapsle Lavazza DGC Espresso Bio obsahují 100% Arabiku certifikovanou UTZ a v bio kvalitě. Proces světlého pražení zvýrazňuje aroma a dodává chuti tóny ovoce. Kapsle jsou kompatibilní s kávovary Nescafé Dolce Gusto.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Lavazza Il Mattino mletá 250g vakuovaná Lavazza Gold Selection zrnková káva 1 kg
Lavazza Il Mattino mletá 250g vakuovaná

Mletá káva Il Mattino od značky Lavazza je 100% Arabica původem z Asie a Afriky, která jemným pražením získává intenzivní a sametovou chuť s tóny sušeného ovoce. Vyvážená káva se sametovou strukturou.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Lavazza Gold Selection zrnková káva 1 kg Lavazza Gold Selection zrnková káva 1 kg
Lavazza Gold Selection zrnková káva 1 kg

Zrnková káva Lavazza Gold Selection je výborná káva díky směsi převládajícího druhu arabika nad robustou. Dává espressu plnou chuť s oříškovou pěnou a je charakteristická nízkým obsahem kofeinu. Lavazza mění vzhled obalů, ale káva zůstává stejná. Doručené zboží tak může vypadat jako jedna z variant designu.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Historie kávy Lavazza začíná **již v roce 1895**, kdy si Luigi Lavazza otevřel na Via San Tommaso v Turíně svůj první obchod s potravinami. Káva Lavazza, kterou pijeme dnes, je výsledkem jeho nápadu: míchat kávy z různých částí světa a uspokojit tak chutě každého z nás. **Sto dvacet let historie**: nezapomenutelné chvíle emocí, překážek, důležitých změn a skoků směrem do budoucnosti. //Lavazza je společností, která od počátku přicházela s inovacemi, moderním marketingem a snahou být nejlepší v odvětví. Nezapomíná přitom na společenskou odpovědnost a podporu trvale udržitelného rozvoje nejen v zemích, kde nakupuje kávu.// V posledních 5 letech proběhlo také několik významných akvizic zejména v Severní a Jižní Americe. Nyní řídí společnost Lavazza již 4. generace rodiny Lavazza a v roce 2015 oslavila neuvěřitelných 120 let své existence.