Le Petit Lourmarin Peelingové rostlinné mýdlo Meruňková jádra
90 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mýdlo, které zlepšuje texturu a jas pleti, hydratuje a regeneruje pokožku. Výrobce: Le Petite Lourmarin, Provence, Francie. Základem toho výrobku je Marseillské mýdlo obohacené o parfémy přírodního původu z Grasse. Výrobek obsahuje výhradně přírodní složky (rostlinný olej, přírodní esence).

Le Petit Lourmarin Peelingové rostlinné mýdlo Mořské řasy
90 Kč

Řasy pomáhají předcházet stárnutí kůže, ale také k její pružnosti. Výrobce: Le Petite Lourmarin, Provence, Francie. Základem toho výrobku je Marseillské mýdlo obohacené o parfémy přírodního původu z Grasse. Výrobek obsahuje výhradně přírodní složky (rostlinný olej, přírodní esence).

Le Petit Lourmarin Peelingové rostlinné mýdlo Sekaná levandule
90 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pro všechny věkové skupiny. Přináší veškeré výhody – zklidňuje pokožku, čistí a revitalizuje. Výrobce: Le Petite Lourmarin, Provence, Francie. Základem toho výrobku je Marseillské mýdlo obohacené o parfémy přírodního původu z Grasse.

Le Petit Lourmarin Peelingové rostlinné mýdlo Sekaný citron
90 Kč

Mýdlo, které zlepšuje texturu a jas pleti, hydratuje a regeneruje pokožku. Výrobce: Le Petite Lourmarin, Provence, Francie. Základem toho výrobku je Marseillské mýdlo obohacené o parfémy přírodního původu z Grasse. Výrobek obsahuje výhradně přírodní složky (rostlinný olej, přírodní esence).

Le Petit Lourmarin Peelingové rostlinné mýdlo Zelený čaj
90 Kč

Zpevňuje kůži, hydratuje a zachovává přitom její pružnost, chrání ji před infekcemi a stárnutím. Výrobce: Le Petite Lourmarin, Provence, Francie. Základem toho výrobku je Marseillské mýdlo obohacené o parfémy přírodního původu z Grasse.

Le Petit Lourmarin Rostlinné mýdlo Jahoda
65 Kč

Zanechá Vaši pokožku zářivě svěží. Již po staletí se jahody používají jako anti oxidant a prostředek pro boj proti známkám stárnutí. Výrobce: Le Petite Lourmarin, Provence, Francie. Základem toho výrobku je Marseillské mýdlo obohacené o parfémy přírodního původu z Grasse.

Le Petit Lourmarin Rostlinné mýdlo Jasmín
65 Kč

Zázračný květ, který zdobí, zjemňuje, vyhlazuje a čistí pokožku. Čistá letní vůně. Výrobce: Le Petite Lourmarin, Provence, Francie. Základem toho výrobku je Marseillské mýdlo obohacené o parfémy přírodního původu z Grasse. Výrobek obsahuje výhradně přírodní složky (rostlinný olej, přírodní esence)…

Le Petit Lourmarin Rostlinné mýdlo Levandule
65 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Levandule – to je Provence. Uvolňuje napětí a zmírňuje bolest, podporuje ospalost.Levandule má ale také čistící a dezinfekční účinky, které zamezují maštění pleti a vzniku nedokonalostí. Výrobce: Le Petite Lourmarin, Provence, Francie.

Le Petit Lourmarin Rostlinné mýdlo Malina
65 Kč

Posiluje kožní ochranu a udržuje dlouhodobou hydrataci. Chrání a vyživuje pokožku. Výrobce: Le Petite Lourmarin, Provence, Francie. Základem toho výrobku je Marseillské mýdlo obohacené o parfémy přírodního původu z Grasse. Výrobek obsahuje výhradně přírodní složky (rostlinný olej, přírodní esence)…

Le Petit Lourmarin Rostlinné mýdlo Plumérie / Frangipani
65 Kč

Jíl má hojivé, rekondiční a sušivé účinky. Navrací kůži její hebkost, odvodňuje ji a revitalizuje, přičemž ji hloubkově čistí. Opojná exotická vůně, která zanechá pleť hladkou a hydratovanou. Rajský parfém plný vůně exotického ostrova je skvělý pro Vaše tělo.

Le Petit Lourmarin Rostlinné mýdlo Vanilka
65 Kč

Povzbuzující a stimulující mýdlo, ale současně i hydratující. Výrobce: Le Petite Lourmarin, Provence, Francie. Základem toho výrobku je Marseillské mýdlo obohacené o parfémy přírodního původu z Grasse. Výrobek obsahuje výhradně přírodní složky (rostlinný olej, přírodní esence).