Le-Sands multicolor 4021 Print A městský batoh
1 299 Kč

Elegantní batoh s květinovým potiskem. Klopa se uzavírá na magnetický patent. Obsah batohu je chráněn ještě zipem, který se nachází pod klopou v horní části batohu. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Le-Sands černá kabelka crossbody 3944 C
1 099 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Černá crossbody kabelka v trendy tvaru. Hlavní prostor se uzavírá seshora na zip. Dvě hlavní přihrádky jsou uprostřed rozděleny kapsou na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku v černé barvě.

Le-Sands multicolor kabelka přes rameno 4028 Print A
1 199 Kč

Velká květinová shopperka. Kabelka je z horní části uzavřena zipem. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Ucha kabelky jsou dlouhá cca 55 cm (od těla kabelky k rameni je délka cca 23 cm).

Le-Sands černá kabelka do ruky 3976 C
1 399 Kč

Elegantní černá kabelka přes rameno. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Le-Sands černá kabelka do ruky 3979 C
1 399 Kč

Černá elegantní aktovka na notebook. Kabelka má dvě hlavní kapsy, které se otevírají na zip. Kapsa, která se nachází více vpředu, má uvnitř dvojkapsu na drobnosti a kapsu na tablet nebo notebook. Kapsa v zadní části má v sobě malou zipovou kapsu.

Le-Sands černá kabelka crossbody 3981 C
999 Kč

Černá kabelka s řetízkem. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka v černé variantě má kvalitní černou látkovou podšívku, v ostatních barevných variantách má kabelka uvnitř podšívku ve světle šedé barvě.

Le-Sands černá kabelka do ruky 3945 C
1 299 Kč

Černá elegantní kabelka do ruky s odepínacím popruhem pro nošení na rameni. Hlavní kapsa (uprostřed) se otevírá na zip, který je možné otevřít téměř až ke dnu kabelky (po obou bocích). Uvnitř je po bocích našitá látka, a tak se nemusíte bát, že by vám při otevření kabelky vypadly věci ven.

Le-Sands černá kabelka přes rameno 3983 C
1 299 Kč

Černá elegantní shopperka. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Le-Sands modrá kabelka crossbody 3981 TM
999 Kč

Tmavě modrá kabelka s řetízkem. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka v černé variantě má kvalitní černou látkovou podšívku, v ostatních barevných variantách má kabelka uvnitř podšívku ve světle šedé barvě.

Le-Sands multicolor kabelka crossbody 3769 Print A
899 Kč

Designová crossbody kabelka s květinovým potiskem. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má prodlužovací popruh. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku v béžové barvě. Do kabelky lze umístit sešit formátu A5.

Le-Sands multicolor kabelka crossbody 3770 Print A
899 Kč

Designová crossbody kabelka s květinovým potiskem. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má prodlužovací popruh. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku v béžové barvě.

Le-Sands multicolor kabelka crossbody 4022 Print A
899 Kč

Crossbody s květinovým potiskem. Kabelka je z horní části uzavřena zipem. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má prodlužovací popruh v délce 160 cm. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku v béžové barvě.

Le-Sands multicolor kabelka crossbody 4025 Print A
899 Kč

Květinová crossbody s řetízkem. Kabelka je z horní části uzavřena zipem. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a kapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Le-Sands multicolor kabelka přes rameno 3851 print A
1 199 Kč

Shopper kabelka přes rameno s květinovým potiskem. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má kvalitní béžovou látkovou podšívku. Do kabelky lze umístit sešit formátu A4.

Le-Sands bílá kabelka crossbody 3981 B
999 Kč

Bílá kabelka s řetízkem. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka v černé variantě má kvalitní černou látkovou podšívku, v ostatních barevných variantách má kabelka uvnitř podšívku ve světle šedé barvě.

Le-Sands bílá kabelka crossbody 3986 B
899 Kč

Elegantní bílá kabelka s řetízkovým popruhem. Kabelka je z horní části uzavřena zipem. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a kapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Le-Sands bílá kabelka přes rameno 3982 B
1 299 Kč

Bílá kabelka se dvěma prostory a přední kapsou. Kabelka má dva velké samostatné prostory uzavíratelné na zip. V jednom z nich naleznete jednu menší zipovou kapsu a ve druhé dvojkapsu na drobnosti. Na přední i zadní straně kabelky se nachází praktická zipová kapsa.

Le-Sands bordó kabelka do ruky 3881 BO
1 199 Kč

Červená/světlejší bordó crossbody v business stylu. Klopa se uzavírá pomocí dvou magnetických zapínání. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku v černé barvě.

Le-Sands bronzová kabelka crossbody 3940 BR
1 299 Kč

Bronzová klopová crossbody s řetízkovým popruhem. Pod klopou se skrývá hlavní prostor, který lze uzavřít zipem. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku v černé barvě. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Le-Sands bronzová kabelka do ruky 3875 BR
1 199 Kč

Tmavě šedá (s nádechem do bronzova) designová klopnovka se zámečkem. Pod klopou se skrývá kapsa například na vstupenku. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku ve světle šedé barvě…

Le-Sands černá 3889 C městský batoh
1 299 Kč

Černý elegantní městský batoh. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Batoh má kvalitní látkovou podšívku v černé barvě. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Do batohu lze umístit sešit formátu A5.

Le-Sands černá kabelka crossbody 3877 C
1 099 Kč

Elegantní černá klopnovka. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku ve světle šedé barvě. Kabelka má prodlužovací popruh. Do kabelky lze umístit sešit formátu A5.

Le-Sands černá kabelka crossbody 3940 C
1 299 Kč

Černá klopová crossbody s řetízkovým popruhem. Pod klopou se skrývá hlavní prostor, který lze uzavřít zipem. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku v černé barvě. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Le-Sands černá kabelka crossbody 3941 C
899 Kč

Černá crossbody s klopou. Pod klopou se skrývá hlavní prostor. Klopa se uzavírá na magnetický patent. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku v černé barvě. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Le-Sands černá kabelka crossbody 3943 C
899 Kč

Černá klopová kabelka s ozdobnými kruhy na bocích. Pod klopou se skrývá hlavní prostor. Klopa se uzavírá na magnetický patent. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku v černé barvě.

Le-Sands černá kabelka crossbody 3986 C
899 Kč

Elegantní černá kabelka s řetízkovým popruhem. Kabelka je z horní části uzavřena zipem. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a kapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Le-Sands černá kabelka do ruky 3875 C
1 199 Kč

Černá designová klopnovka se zámečkem. Pod klopou se skrývá kapsa například na vstupenku. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku ve světle šedé barvě.

Le-Sands černá kabelka do ruky 3878 C
1 199 Kč

Designová černá kabelka s ozdobnou aplikací na klopě. Klopa se zavírá na magnetické zapínání. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku ve světle šedé barvě.

Le-Sands černá kabelka do ruky 3879 C
1 199 Kč

Designová černá kabelka s dvěma vnitřními přihrádkami. Kabelka má originální zavírání na zámeček. Vnitřek kabelky je uprostřed rozdělen kapsou na zip – kabelka tak má dvě přihrádky. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti.

Le-Sands černá kabelka do ruky 3884 C
1 199 Kč

Černá kabelka se zavíráním na zámeček a dvěma vnitřními prostory. Klopa se uzavírá zámečkem. Vnitřek kabelky je uprostřed rozdělen kapsou na zip – kabelka tak má dvě přihrádky. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Le-Sands černá kabelka do ruky 3885 C
1 299 Kč

Černá elegantní kabelka do ruky i jako crossbody se stylovým zámečkem. Klopa se uzavírá zámečkem. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku v černé barvě.

Le-Sands černá kabelka do ruky 3888 C
1 299 Kč

Černá designová taška se dvěma vnitřními prostory. Vnitřní část je přepážkou rozdělena na dva prostory. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má odepínatelný prodlužovací popruh.

Le-Sands černá kabelka do ruky 3948 C
1 299 Kč

Černá elegantní kabelka do ruky. Hlavní kapsa kabelky se otevírá seshora na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku v černé barvě. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Le-Sands černá kabelka do ruky 3949 C
1 299 Kč

Černá elegantní kabelka do ruky. Hlavní prostor se otevírá na zip. Největší přihrádka v sobě ukrývá jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Z každé strany největší přihrádky (zepředu a zezadu) se nachází vždy ještě další přihrádka, která je stejně široká a hluboká jako celá kabelka.

Le-Sands černá kabelka do ruky 3974 C
1 199 Kč

Elegantní černá kabelka do ruky. Kabelka je uvnitř rozdělena zipovou kapsou na dvě přihrádky. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní černou látkovou podšívku.

Le-Sands černá kabelka do ruky 3975 C
1 399 Kč

Elegantní černá kabelka do ruky. Vnitřek kabelky je rozdělen na tři části – jednu uzavíratelnou na zip a dvě na patent. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku v černé barvě.

Le-Sands černá kabelka do ruky 3977 C
1 399 Kč

Velká elegantní černá kabelka do ruky. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Kabelka je uvnitř rozdělena zipovou kapsou na dvě přihrádky. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Le-Sands černá kabelka do ruky 3985 C
1 299 Kč

Černá designová kabelka. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Kabelka je uvnitř rozdělena zipovou kapsou na dvě přihrádky. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka v černé barvě má kvalitní černou látkovou podšívku.

Le-Sands černá kabelka přes rameno 3947 C
1 299 Kč

Černá shopperka s kombinovanými řetízkovými uchy. Pro milovníky více kapes máme designovou shopperku Le Sands. Hlavní kapsa se otevírá na zip. Uvnitř pak najdete vedle naší běžné dvojkapsy na drobnosti a menší zipové kapsy ještě další dvě kapsy.

Le-Sands černá kabelka přes rameno 3978 C
1 199 Kč

Černá elegantní shopperka. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Le-Sands černá kabelka přes rameno 3980 C
1 199 Kč

Velká černá kabelka s korálky po stranách. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku v černé barvě. Do kabelky lze umístit sešit formátu A4.

Le-Sands černá kabelka přes rameno 3982 C
1 299 Kč

Černá kabelka se dvěma prostory a přední kapsou. Kabelka má dva velké samostatné prostory uzavíratelné na zip. V jednom z nich naleznete jednu menší zipovou kapsu a ve druhé dvojkapsu na drobnosti. Na přední i zadní straně kabelky se nachází praktická zipová kapsa.

Le-Sands černá kabelka přes rameno 3984 C
1 299 Kč

Černá elegantní shopperka. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Le-Sands červená kabelka crossbody 3882 CV
1 199 Kč

Červená designová kabelka se zavíráním na zámeček. Klopa se uzavírá zámečkem. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku v černé barvě. Do kabelky lze umístit sešit formátu A5.

Le-Sands červená kabelka crossbody 3943 CV
899 Kč

Červená klopová kabelka s ozdobnými kruhy na bocích. Pod klopou se skrývá hlavní prostor. Klopa se uzavírá na magnetický patent. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku v černé barvě.

Le-Sands červená kabelka do ruky 3884 CV
1 199 Kč

Červená kabelka se zavíráním na zámeček a dvěma vnitřními prostory. Klopa se uzavírá zámečkem. Vnitřek kabelky je uprostřed rozdělen kapsou na zip – kabelka tak má dvě přihrádky. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Le-Sands červená kabelka do ruky 3885 CV
1 299 Kč

Červená elegantní kabelka do ruky i jako crossbody se stylovým zámečkem. Klopa se uzavírá zámečkem. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku v černé barvě.

Le-Sands modrá kabelka crossbody 3877 TM
1 099 Kč

Elegantní tmavě modrá klopnovka. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku ve světle šedé barvě. Kabelka má prodlužovací popruh. Do kabelky lze umístit sešit formátu A5.

Značka LE-SANDS je spojena s výrobou moderních dámských kabelek z příjemných materiálů. LE-SANDS disponuje širokou nabídkou elegantních kabelek nebo tašek na volný čas, mezi kterými si vybere opravdu každý, ať už jste mladá dívka nebo dospělá žena. Pro kabelky LE-SANDS je typické propracované ozdobné šití, nápadité detaily a nádherné barevné tóny. Kabelky a tašky LE-SANDS přináší kvalitní materiál, originální design a nadčasovost.

Značka LE-SANDS je spojena s výrobou moderních dámských kabelek z příjemných materiálů. LE-SANDS disponuje širokou nabídkou elegantních kabelek nebo tašek na volný čas, mezi kterými si vybere opravdu každý, ať už jste mladá dívka nebo dospělá žena. Pro kabelky LE-SANDS je typické propracované ozdobné šití, nápadité detaily a nádherné barevné tóny. Kabelky a tašky LE-SANDS přináší kvalitní materiál, originální design a nadčasovost.