Le-Sands černá kabelka přes rameno 4051 C
1 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velká černá kabelka typu shopper s přívěškem. Kabelka je z horní části uzavřena zipem. Lemy kabelky jsou oživeny módním lesklým zátěrem. Uvnitř kabelky naleznete praktickou dvoukapsu na drobnosti a malou zipovou kapsičku. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku v černé barvě.

Le-Sands modrá kabelka přes rameno 3982 TM
1 299 Kč

Tmavě modrá kabelka se dvěma prostory a přední kapsou. Kabelka má dva velké samostatné prostory uzavíratelné na zip. V jednom z nich naleznete jednu menší zipovou kapsu a ve druhé dvojkapsu na drobnosti. Na přední i zadní straně kabelky se nachází praktická zipová kapsa.

Le-Sands multicolor kabelka crossbody 4022 Print A
899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Crossbody s květinovým potiskem. Kabelka je z horní části uzavřena zipem. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má prodlužovací popruh v délce 160 cm. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku v béžové barvě.

Le-Sands černá kabelka do ruky 4044 C
1 399 Kč

Elegantní černá business kabelka do ruky. Kabelka má dvě samostatně přístupné kapsy, obě uzavíratelné na zip. Lem kabelky v horní části a kolem dna kabelky je oživen módním lesklým zátěrem. Kapsa v přední části obsahuje praktickou dvojkapsu na drobnosti.

Le-Sands bordó kabelka do ruky 4045 BO
999 Kč

Bordó elegantní business kabelka do ruky. Kabelka je z horní části uzavřena zipem. Lemy kabelky jsou oživeny módním lesklým zátěrem. Uvnitř kabelky naleznete praktickou dvoukapsu na drobnosti a malou zipovou kapsičku. Vnitřní prostor kabelky je kapsou na zip uprostřed rozdělen na dvě přihrádky.

Le-Sands černá kabelka přes rameno 4041 C
1 399 Kč

Černá elegantní business kabelka. Kabelka je z horní části uzavřena zipem. Lemy kabelky jsou oživeny módním lesklým zátěrem. Uvnitř kabelky naleznete praktickou dvoukapsu na drobnosti a malou zipovou kapsičku. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku v černé barvě.

Le-Sands černá kabelka přes rameno 4042 C
1 299 Kč

Černá elegantní shopper kabelka s přední kapsou. Kabelka je z horní části uzavřena zipem. Lemy kabelky jsou oživeny módním lesklým zátěrem. V přední části kabelky je větší zipová kapsa. Uvnitř kabelky naleznete naši praktickou dvojkapsu na drobnosti a zipovou kapsičku.

Le-Sands modrá kabelka crossbody 3986 TM
899 Kč

Elegantní tmavě modrá kabelka s řetízkovým popruhem. Kabelka je z horní části uzavřena zipem. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a kapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Le-Sands modrá kabelka crossbody 4049 TM
999 Kč

Tmavě modrá malá kabelka s řetízkem. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku v černé barvě. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Do kabelky lze umístit sešit formátu A5.

Le-Sands modrá kabelka do ruky 4040 TM
1 199 Kč

Tmavě modrá kabelka do ruky s designovými uchy. Kabelka je z horní části uzavřena zipem. Lemy kabelky jsou oživeny módním lesklým zátěrem. Uvnitř kabelky naleznete praktickou dvoukapsu na drobnosti a malou zipovou kapsičku. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku v černé barvě.

Le-Sands multicolor kabelka crossbody 4025 Print A
899 Kč

Květinová crossbody s řetízkem. Kabelka je z horní části uzavřena zipem. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a kapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Le-Sands bordó kabelka crossbody 4049 BO
999 Kč

Bordó malá kabelka s řetízkem. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku v černé barvě. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Do kabelky lze umístit sešit formátu A5.

Le-Sands černá kabelka crossbody 4049 C
999 Kč

Černá malá kabelka s řetízkem. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku v černé barvě. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Do kabelky lze umístit sešit formátu A5.

Le-Sands černá kabelka do ruky 3974 C
1 199 Kč

Elegantní černá kabelka do ruky. Kabelka je uvnitř rozdělena zipovou kapsou na dvě přihrádky. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Kabelka má kvalitní černou látkovou podšívku.

Le-Sands černá kabelka do ruky 3985 C
1 299 Kč

Černá designová kabelka. Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip. Kabelka je uvnitř rozdělena zipovou kapsou na dvě přihrádky. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti. Kabelka v černé barvě má kvalitní černou látkovou podšívku.

Le-Sands černá kabelka do ruky 4040 C
1 199 Kč

Černá kabelka do ruky s designovými uchy. Kabelka je z horní části uzavřena zipem. Lemy kabelky jsou oživeny módním lesklým zátěrem. Uvnitř kabelky naleznete praktickou dvoukapsu na drobnosti a malou zipovou kapsičku. Kabelka má kvalitní látkovou podšívku v černé barvě.

Le-Sands černá kabelka přes rameno 4039 C
1 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Černá business kabelka s prodlužovacím popruhem. Kabelka je uzavřena zipem, který lze rozepnout až ke spodní části kabelky. Uvnitř kabelky je v přední části po celé délce kabelky přihrádka a vedle stejně velká kapsa na zip.

Le-Sands růžová kabelka crossbody 3986 LI
899 Kč

Elegantní šeříkově šedá kabelka s řetízkovým popruhem. Kabelka je z horní části uzavřena zipem. Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a kapsu na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

Značka LE-SANDS je spojena s výrobou moderních dámských kabelek z příjemných materiálů. LE-SANDS disponuje širokou nabídkou elegantních kabelek nebo tašek na volný čas, mezi kterými si vybere opravdu každý, ať už jste mladá dívka nebo dospělá žena. Pro kabelky LE-SANDS je typické propracované ozdobné šití, nápadité detaily a nádherné barevné tóny. Kabelky a tašky LE-SANDS přináší kvalitní materiál, originální design a nadčasovost.

Značka LE-SANDS je spojena s výrobou moderních dámských kabelek z příjemných materiálů. LE-SANDS disponuje širokou nabídkou elegantních kabelek nebo tašek na volný čas, mezi kterými si vybere opravdu každý, ať už jste mladá dívka nebo dospělá žena. Pro kabelky LE-SANDS je typické propracované ozdobné šití, nápadité detaily a nádherné barevné tóny. Kabelky a tašky LE-SANDS přináší kvalitní materiál, originální design a nadčasovost.