Le Toy Van Farmářská zvířátka
779 Kč

Le Toy Van farmářská zvířátka

Dřevěné malované zvířátka. Balení obsahuje 9 kusů.

Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr.

Le Toy Van Kočárek Moonlight
2 361 Kč

Le Toy Van kočárek Moonlight

Světle modrý kočárek Moonlight v tradičním designu. Má propracované zdobení motivem krajky a srdíček. Stříška kočárku je ručně šitá a lze ji sklopit. Kočárek je vybaven měkkou matrací..

Le Toy Van Noemova archa
2 599 Kč

Le Toy Van Noemova archa

Krásná ručně malovaná Noemova archa s 10 páry zvířátek a postavami Noa a jeho ženy. Archa má ve spodní části trupu otevírací nákladní vrata, aby do archy nastoupily všechna zvířátka včas. podpalubí a.

Le Toy Van Petilou Chodítko Aktive
3 119 Kč

Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodních materiálů a vyjímečné detailní zpracování. Le Toy Van hračky jsou ručně.

Le Toy Van Petilou Dřevěný houpací jednorožec
2 599 Kč

Moderní, unikátní a tradiční dřevěný houpací jednorožec jako z poutě. Vyrobeno z hladkého masivního kaučukového dřeva. Sedlo je svoji výškou a tvarem přiuzpůsobeno dětem od 1 roku. Ručně malované detailní ilustrace a.

Le Toy Van Petilou Hrazdička Baby
2 079 Kč

Nádherná hrazdička z přírodního dřeva kaučuku s hladkými zaoblenými hranami. Motivem je obloha se sluníčkem a mrážky. Horkovzdušné balóny se zvonečky a barevná počítadla na stranách pomáhají podpořit zvídavost a motorické.

Le Toy Van Petilou Motorická vkládačka malá
519 Kč

Le Toy Van Petilou – Motorická vkládačka malá

Úžasná motorická vkládačka s 4 tvary v různých barvách, které s sebou přináší mnoho zábavy. Ve všech tvarových kostkách naleznete něco jiného, ať už vydávají zvuk, děti ho.

Le Toy Van Petilou Multifunkční kostky
1 039 Kč

Le Toy Van Petilou – Kostky Abeceda

Velké dřevěné kostky s abecedou a čísly. Na jednotlivých stranách jsou velká a malá písmena abecedy, číslice, obrázky vztahující se k písmenům a číslicím a tvary k vytvoření obrázků z.

Le Toy Van Petilou Odrážedlo koloušek
3 119 Kč

Le Toy Van Petilou – Odrážedlo koloušek

Robustní konstrukce ručně malovaného odrážedla ve tvaru kolouška zaručuje bezpečnou a zábavnou jízdu, i díky úložnému prostoru pod sedadlem. Zde si děti mohou schovat své hračky a.

Le Toy Van Petilou skládací kostky les
779 Kč

Le Toy Van Petilou – Skládací kostky les

Dřevěné různě tvarované malované kostky s motivem lesních zvířátek a přírody. Obsahuje 16 ks kostek a dřevěnou podložku pro praktické třídění a uložení.

Le Toy Van výrábí.

Le Toy Van Petilou Skládací věž zvířátka
519 Kč

Le Toy Van Petilou – Skládací věž zvířátka

Kdo postaví vyšší věžičku než zvířátka spadnou? 9 tvarovaných dřevěných zvířátek uložených v textilním pytlíku zaručují spoustu zábavy.

Le Toy Van výrábí.

Le Toy Van Petilou Veselá motorická vkládačka
1 039 Kč

Le Toy Van Petilou – Veselá motorická vkládačka

Úžasná motorická vkládačka s 9 tvary v různých barvách, které s sebou přináší mnoho zábavy. Ve všech tvarových kostkách naleznete něco jiného, ať už vydávají zvuk, můžete.

Le Toy Van Petilou Vozík s duhovými kostkami
2 599 Kč

Le Toy Van Petilou – Vozík s duhovými kostkami

Jedinečný vozík ve tvatu mráčku s 45 ks kostkami. Veselé duhové barvy kostek mají různé tvary a lze z nich vytvářet různé stavby. Vozík lze díky pevné a stabilní konstrukci využít.

Le Toy Van Petilou závěsný kolotoč horkovzdušné balóny
909 Kč

Odplout! Barevné horkovzdušné balóny poletují mezi horami osvícené sluncem. Vhodné nad postýlku, nebo jako dekorace do každého dětského pokoje.

Firma Le Toy Van vytvořila kolekci vysoce kvalitních hraček Petilou, která je.

Le Toy Van Postavičky farmáři
649 Kč

Le Toy Van postavička – Farmáři

Krásná dřevěná ručně malovaná postavička s doplňky. Postavička má oblečení z kvalitních materiálů. Baleno v krabičce.

Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné.

Le Toy Van Stáj pro zvířátka
1 559 Kč

Le Toy Van Stáj pro zvířátka

Vytvořte si velkou farmu! Dřevěná ručně malovaná stáj pro hospodářská zvířátka. Stáj je rozděla na dvě části a půdní prostor – seník. Nezbytnou součástí stáje je žebřík. Okolo.

Le Toy Van Stodola červená
1 299 Kč

Le Toy Van Stodola červená

Tradiční ručně malovaná dřevěná stodola s zdvihací kladkou na seno. Pevná konstrukce. Otevírací vrata a dveře, zadní část je otevřená a nabízí tak dostatečný prostor pro hru. Odjímatelná.

Le Toy Van Telefon Vintage
597 Kč

Cink Cink! Okouzlující retro styl zastupuje tento zábavný vintage telefón. Číslice a realistické rotující kolo podporují rozpoznávání čísel. Vyrobeno z kaučukového dřeva, v kultovní červené barvě s nádechem luxusního zlata.

Le Toy Van Traktor Bertie
1 039 Kč

Le Toy Van traktor Bertie

Tu tůů! Tady je Bertie na svém krásném červeném traktoru! Dřevěný traktor s jasnými barvami a přátelským výrazemi je nepostradatelným pomocníkem pro práci na farmě. Zapojte přívěs, usaďte farmáře.

Le Toy Van Velká farma
2 599 Kč

Le Toy Van Velká farma

Ručně malovaná velká farma se stodolou, domem, chlívkem a kotcem pro užitková zvířátka. Obsahuje funkční otvírací dveře, vrata a okenice, žebřík a ploty. Farma je navržena pro postavičky a zvířátka Le.