LEATHERMAN Wave Plus
3 989 Kč

Záruka 25 let

Zavírací multifunkční nůž v sobě kombinuje až 18 různých nástrojů, které může využívat prakticky denně. Břity kleští lze vyměnit. Součástí je i ochranné nylonové pouzdro. LEATHERMAN Wave Plus je vhodný nejen pro kutily a cestovale.

LEATHERMAN Signal

LEATHERMAN Signal

Hodnocení: 4,5
4 490 Kč 4 219 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Multifunkční kleště pro outdoorové aktivity, se kterými si poradíte i v nesnázích. Obsahují až 19 nástrojů, mezi které patří i křesadlo s diamantovým škrtátkem. Vybaveno nožem z oceli 420HC. Otvírák na konzervy součástí. LEATHERMAN Signal snadno připnete za poutko u kalhot, díky integrované karabině.

LEATHERMAN Wingman

LEATHERMAN Wingman

Hodnocení: 5
2 089 Kč

Záruka 25 let

Lehký multifunkční nůž, který v sobě skrývá 14 různých nástrojů. Leatherman Wingman s tělem z nerezové oceli nabízí například nůž s kombinovanou čepelí, vysoce funkční nůžky nebo kombinovaný otvírák na lahve a konzervy s odstraňovačem kabelové izolace.

LEATHERMAN Skeletool KBX Coyote Tan
1 090 Kč 1 049 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Multifunkční nůž disponuje velmi nízkou hmotností díky odhlečovacím otvorům. Klip umožňuje nošení za opaskem, na batohu či v kapse. LEATHERMAN Skeletool KBX Coyote Tan je opatřen kvalitní ocelovou čepelí a otvírákem na lahve.

LEATHERMAN Wave Black Plus
4 190 Kč 3 989 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zavírací multifunkční nůž v sobě kombinuje až 18 různých nástrojů, které může využívat prakticky denně. Břity kleští lze vyměnit. Součástí je i ochranné nylonové pouzdro. LEATHERMAN Wave Black Plus je vhodný nejen pro kutily a cestovale.

LEATHERMAN Skeletool

LEATHERMAN Skeletool

Hodnocení: 4,8
2 590 Kč 2 469 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Leatherman Skeletool to je 142 gramů oceli. S pouhými 142 gramy hmotnosti Leatherman Skeletool kombinuje combo čepel, kleště, šroubovák s vyměnitelnými bity, odnímatelnou kapesní sponu a karabinou s otvírákem. Skeletool je přesně to, co potřebujete v jednom dobře vypadajícím a skvěle fungujícím balíčku.

LEATHERMAN Skeletool KBx

LEATHERMAN Skeletool KBx

Hodnocení: 4,9
1 090 Kč 1 009 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Univerzální nůž Leatherman Skeletool KBx s kombinovanou čepelí je vyroben z kvalitní nerezové oceli 420HC a nabízí pohodlně tvarovanou rukojeť se zabudovaným otvírákem na lahve. Lehký, tenký nůž, který je přesto velmi odolný proti opotřebení.

LEATHERMAN Micra Silver
1 290 Kč 1 039 Kč

Záruka 25 let

Leatherman Micra můžete mít, díky jeho malým rozměrům, pořád na u sebe. Na klíčích, v kapse, brašně nebo i kabelce. Malý 6,5 cm a 51 g vážící, a přesto v něm naleznete 10 užitečných nástrojů pro každý den. Vhodný též jako mini manikúra pro dámy.

LEATHERMAN Kožené Standard 4,2"
489 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Leatherman Standard 4,2" je černé kožené pouzdro na opasek a se zapínáním na druk. Toto stylové pouzdro má na přední straně vlisované logo a značku Leatherman.

LEATHERMAN Squirt ES4 Red
1 459 Kč

Záruka 25 let

Leatherman Squirt ES4 je mini multitool s 9 funkcemi. Jeho součástí jsou i nůžky pro manikůru nebo přípravu čaje. Jeho skladnost oceníte při každodenním nošení.

LEATHERMAN Heritage Small (LTG 832593)
690 Kč 499 Kč

Záruka 25 let

Pouzdro na nože je vyrobeno z prémiové a odolné kůže. Je možné ho přinout na opasek či batoh a nosit ho stále u sebe. Zapíná se klasickým drukem. LEATHERMAN Heritage Small je vhodné pro modely nožů Rebar, Wingman, Rev a Sidekick.

LEATHERMAN Signal
4 490 Kč 4 169 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Leatherman Signal je outdoorový multitool s 19 funkcemi – od praktických nástrojů až po vybavení pro přežití v přírodě. Otevírání čepelí je přístupné jednou rukou, všechny nástroje jsou opatřeny pojistkou.

LEATHERMAN Surge

LEATHERMAN Surge

Hodnocení: 5
4 289 Kč

Záruka 25 let

Multifunkční nůž21 různými nástroji disponuje zabudovanou pojistkou proti nechtěnému zavření. Obsahuje například pilník s diamantovým povrchem, utahovací kleště, štípačky či otvírák. LEATHERMAN Surge je dodáván spolu s koženým pouzdrem.

LEATHERMAN REBAR COYOTE TAN
2 690 Kč 2 389 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Multifunkční kleště, které usnadní práci kutilům, mechanikům i nadšencům do pěší turistiky. Obsahují až 17 nástrojů, včetně křížového šroubováku Phillips. Pojistka proti nežádoucímu sklopení je samozřejmostí. Pevnost a výdrž materiálu zabudovaných nožů je zajištěna ocelí 420 HC. LEATHERMAN REBAR COYOTE TAN je ideálním společníkem na cesty.

LEATHERMAN CHARGE PLUS CAMO FOREST
6 190 Kč 5 689 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Multifunkční nůž19 funkcemi je velmi lehký, kompaktní a má vyměnitelné břity kleští. Čepel lze jednoduše otevřít pouze jednou rukou. Je vyroben z vysoce kvalitní oceli. LEATHERMAN SKELETOOL je dodáván spolu s textilním pouzdrem.

LEATHERMAN Heritage Medium (LTG 832594)
690 Kč 579 Kč

Záruka 25 let

Pouzdro na nože je vyrobeno z prémiové a odolné kůže. Je možné ho přinout na opasek či batoh a nosit ho stále u sebe. Zapíná se klasickým drukem. LEATHERMAN Heritage Medium je vhodné pro modely nožů Wave, Charge a Skeletool.

LEATHERMAN Kožené Standard 4.5" - rozbaleno-12%
490 Kč 429 Kč

Rozbaleno

Leatherman Standard 4,5" je černé univerzální kožené pouzdro na opasek a se zapínáním na druk. Toto stylové pouzdro má na přední straně vlisované logo a značku Leatherman.

LEATHERMAN Multifunkční Kleště Leatherman Wave Plus Black
4 190 Kč

Kleště s jehlovou špičkou

Kombinované kleště

Prémiové vyměnitelné štípací kleště drátů

Prémiové štípací kleště tvrdých drátů

Krimpovací kleště

Odizolovací břit na kabely

Nůž s rovným ostřím z oceli 420 HC

Nůž se zubatým ostřím z oceli 420 HC

Pilka

Nůžky s pružin…

LEATHERMAN Klip na opasek a kroužek na karabinu
229 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Originální příslušenství pro váš multitool Leatherman. Připevněte pohodlně svůj multitool ke karabině nebo klipem k opasku. Kompatibilní s modely Charge, Surge a Wave.

LEATHERMAN Heritage Large (LTG 832595)
690 Kč 579 Kč

Záruka 25 let

Pouzdro na nože je vyrobeno z prémiové a odolné kůže. Je možné ho přinout na opasek či batoh a nosit ho stále u sebe. Zapíná se klasickým drukem. LEATHERMAN Heritage Large je vhodné pro modely nožů Super Tool 300, Surge a Signal.

LEATHERMAN Multifunkční kleště Leatherman Rev
1 390 Kč

Někdy zkrátka nechcete nosit po kapsách tíhu několika desítek nástrojů, ale potřebujete mít po ruce jen to nejzákladnější nářadí, ideálně za rozumnou cenu. Pro vás je tady Leatherman REV.

LEATHERMAN Squirt ES4 Blue
1 479 Kč

Záruka 25 let

Leatherman Squirt ES4 je mini multitool s 9 funkcemi. Jeho součástí jsou i nůžky pro manikůru nebo přípravu čaje. Jeho skladnost oceníte při každodenním nošení.

LEATHERMAN SURGE BLACK/SILVER
4 490 Kč 4 289 Kč

Záruka 25 let

Multifunkční kleště, které v sobě skrývají dílenské vybavení. Obsahují až 21 nástrojů, včetně nůžek s pružinovým mechanismem. Pro potřeby řezání jsou tu 2 nože z oceli 420HC i pilka s dvouřadými zuby. LEATHERMAN SURGE BLACK/SILVER by neměl chybět v cestovní výbavě při vyjížďce na motorce i automobilem.

LEATHERMAN Adaptér na bity Black
1 090 Kč 799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kdo řekl, že nemůžeš mít svou sadu vyměnitelných bitů, ikdyž na to není Váš Leatherman připraven z výroby. Leatherman adaptér na bity Black Vám to umožní! Stačí jednoduše nasadit adaptér na šroubovák.

LEATHERMAN Micra
1 290 Kč 1 099 Kč

Záruka 25 let

Nejužitečnější nářadí je to, které máte neustále při sobě a takový je Leatherman Micra se svými kompaktními rozměry. Přes svou velikost se může pochlubit 10 funkcemi, které využijete během všedního dne. Vhodný do batůžku či do kabelky.

LEATHERMAN Nylon Sheath Black Small (LTG934927)
590 Kč 439 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nylonové pouzdro na multifunkční nože Leatherman řady Juice a Leap. Pouzdro Leatherman Nylon Sheath Black Small je vyrobeno z balistického nylonu, díky kterým bude mít váš nástroj prvotřídní ochranu po dlouhá léta. Zavírání je jištěno kvalitním nýtkovým uzávěrem.

LEATHERMAN Raptor Orange/Black
2 790 Kč 2 709 Kč

Záruka 25 let

Záchranářské nůžky v sobě kombinují 6 různých nástrojů. Mezi těmi je řezák bezpečnostních pásů, prstenů a klíč na kyslíkové láhve. Hrot je z karbidu, který rozbije i bezpečnostní sklo u automobilu. LEATHERMAN Raptor Orange/Black najdou využití při záchraně života.

LEATHERMAN Sidekick

LEATHERMAN Sidekick

Hodnocení: 4,4
2 069 Kč 1 989 Kč

Záruka 25 let

Leatherman Sidekick je outdoorový multitool s mnoha funkcemi, které vám usnadní život – od praktických nástrojů až po vybavení pro přežití v přírodě. Otevírání čepelí je přístupné jednou rukou, všechny nástroje jsou opatřeny pojistkou.

LEATHERMAN STYLE PS
1 090 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Multifunkční Kleště Leatherman Style PS Red

LEATHERMAN Supertool 300 Black
3 290 Kč 2 989 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Leatherman Supertool 300 Black je multitool s 19 funkcemi v tradičním designu Leatherman. Extrémní odolnost, bezkonkurenční ostrost a precizní zpracování z něj dělají spolehlivý nástroj pro jakoukoliv práci.

LEATHERMAN Kožené Pouzdro Leatherman Premium M
1 590 Kč

Rozměry: 10,1cm x 3,8cm x 2cm

Pouzdro Premium je vyrobeno z kvalitní hovězí kůže s jemnou lakovanou barvou. Pevná a stabilní pojistka, jejíž otevření však je rychlé a svižné, udrží váš multitool v bezpečí.

LEATHERMAN Nůž Leatherman Skeletool KB
1 090 Kč

KB je novinkou mezi stylovými multitooly Leatherman řady Skeletool, kterou ocení všichni vyznavači kvalitních ultra lehkých zavíracích nožů. V 8,8 cm dlouhé těle multitoolu je ukryt univerzální nůž s hladkou čepelí z prémiové oceli 420HC a otvírák na láhve zabudovaný v rukojeti.

LEATHERMAN Nylon Molle L Black (LTG931005)
639 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Leatherman Nylon MOLLE L je černé nylonové pouzdro zavěsitelné na opasek a MOLLE vazbu. Toto odolné pouzdro je uzavíratelné na suchý zip a uvnitř najdete i otvory na příslušenství.

LEATHERMAN OHT
3 490 Kč

Multifunkční Kleště Leatherman Oht Black

LEATHERMAN SKELETOOL
2 590 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Multifunkční kleště Leatherman Skeletool Columbia Blue

LEATHERMAN Squirt ES4 Black
1 439 Kč

Záruka 25 let

Leatherman Squirt ES4 je mini multitool s 9 funkcemi. Jeho součástí jsou i nůžky pro manikůru nebo přípravu čaje. Jeho skladnost oceníte při každodenním nošení.

LEATHERMAN WAVE PLUS BLACK/SILVER
4 190 Kč 3 989 Kč

Záruka 25 let

Modelová verze multifunkčních kleští s vylepšením o vyměnitelné břity. Obsahují až 18 nástrojů, včetně odizolovacího břitu na kabely. Pro potřeby řezání jsou tu 2 nože z oceli 420HC i pilník na dřevo a kov. LEATHERMAN WAVE PLUS BLACK/SILVER by neměl chybět ve výbavě každého kutila i nadšence.

LEATHERMAN Multifunkční kleště Leatherman Signal
4 490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dostat se do situace, kdy jde doslova o život, není nic složitého. Stačí zabloudit v lese, ztratit se kdekoli v přírodě. V tu chvíli budete rádi za jakoukoli pomoc. Leatherman SIGNAL jich přináší rovnou devatenáct.

LEATHERMAN Multifunkční Kleště Leatherman Signal Cobalt
4 490 Kč

Kleště s jehlovou špičkou

Utahovací kleště

Štípací kleště měkkých drátů z oceli 154CM s vyměnitelnými břity

Štípací kleště tvrdých drátů z oceli 154CM s vyměnitelnými břity

Odizolovací břit

Nůž s kombinovaným ostřím z oceli 420HC

Pilka

Kladivo

Šídlo

Otvírák na k…

LEATHERMAN Multifunkční Kleště Leatherman Signal Granite Gray
4 490 Kč

Kleště s jehlovou špičkou

Utahovací kleště

Štípací kleště měkkých drátů z oceli 154CM s vyměnitelnými břity

Štípací kleště tvrdých drátů z oceli 154CM s vyměnitelnými břity

Odizolovací břit

Nůž s kombinovaným ostřím z oceli 420HC

Pilka

Kladivo

Šídlo

Otvírák na k…

Renomovaná značka Leatherman působí na trhu od roku 1983. Během této doby se stala synonymem nejvyšší dostupné kvality v oblasti multifunkčních nástrojů. Všechny nástroje Leatherman jsou vyráběny v USA. Díky své kvalitě a trvanlivosti jsou často využívány v nejnáročnějších podmínkách – na jejich kvalitě často závisí úspěch speciálních vojenských misí, záchranářských operací nebo náročných expedicí. Jsme si natolik jistí kvalitou nástrojů Leatherman, že na ně poskytujeme záruku 25 let!

Chcete nůž?, kleště?, pilník?, kladivo, nůžky nebo šroubovák…? Ať už vás čeká drsná expedice nebo víkendové rybaření, v široké nabídce multifunkčních nástrojů Leatherman si vyberete. Od nožů s několika praktickými, „chytrými“ detaily až po nástroje s 21 snadno použitelnými funkcemi. S nástroji Leatherman budete připraveni na jakoukoliv situaci, která při vašich dobrodružstvích může nastat. Klíčové vlastnosti: Špičkové provedení a možnost profesionálního použití Extrémně odolné nástroje Oproti konkurenci velmi dobrá použitelnost a využitelnost všech nástrojů Příslušenství je součástí balení jednotlivých nástrojů

Nástroje Leatherman zůstanou stále připravené k akci i při dlouhodobém a extrémně drsném zacházení. Použití nejkvalitnějších materiálů zaručuje vysokou trvanlivost. Nástroje jsou zhotoveny z kvalitní oceli. Nejvíce namáhané části jsou vyrobeny z extrémně odolného titanu, méně namáhané funkční části z lehkého hliníku.

Design nástrojů Leatherman je definován jen a pouze funkcí a použitými materiály. Nenajdete na nich nic zbytečného. Ať už je to intuitivní dostupnost všech funkcí, lehkost skeletových nástrojů, odolnost povrchové úpravy DLC, chytrá řešení a praktické detaily – to vše jsou znaky promyšleného designu Leatherman s maximálním důrazem na snadné použítí. Široký výběr pouzder umožní mít nástroj vždy po ruce.

Renomovaná značka Leatherman působí na trhu od roku 1983. Během této doby se stala synonymem nejvyšší dostupné kvality v oblasti multifunkčních nástrojů. Všechny nástroje Leatherman jsou vyráběny v USA. Díky své kvalitě a trvanlivosti jsou často využívány v nejnáročnějších podmínkách – na jejich kvalitě často závisí úspěch speciálních vojenských misí, záchranářských operací nebo náročných expedicí. Jsme si natolik jistí kvalitou nástrojů Leatherman, že na ně poskytujeme záruku 25 let!

Chcete nůž?, kleště?, pilník?, kladivo, nůžky nebo šroubovák…? Ať už vás čeká drsná expedice nebo víkendové rybaření, v široké nabídce multifunkčních nástrojů Leatherman si vyberete. Od nožů s několika praktickými, „chytrými“ detaily až po nástroje s 21 snadno použitelnými funkcemi. S nástroji Leatherman budete připraveni na jakoukoliv situaci, která při vašich dobrodružstvích může nastat. Klíčové vlastnosti: Špičkové provedení a možnost profesionálního použití Extrémně odolné nástroje Oproti konkurenci velmi dobrá použitelnost a využitelnost všech nástrojů Příslušenství je součástí balení jednotlivých nástrojů

Nástroje Leatherman zůstanou stále připravené k akci i při dlouhodobém a extrémně drsném zacházení. Použití nejkvalitnějších materiálů zaručuje vysokou trvanlivost. Nástroje jsou zhotoveny z kvalitní oceli. Nejvíce namáhané části jsou vyrobeny z extrémně odolného titanu, méně namáhané funkční části z lehkého hliníku.

Design nástrojů Leatherman je definován jen a pouze funkcí a použitými materiály. Nenajdete na nich nic zbytečného. Ať už je to intuitivní dostupnost všech funkcí, lehkost skeletových nástrojů, odolnost povrchové úpravy DLC, chytrá řešení a praktické detaily – to vše jsou znaky promyšleného designu Leatherman s maximálním důrazem na snadné použítí. Široký výběr pouzder umožní mít nástroj vždy po ruce.