-30%
Hole Khumbu
11x

Leki Hole Khumbu

2 090 Kč
1 449 Kč
Doprava zdarma
Akce

Trekingové hole disponují Speed Lock + systémem, díky kterému si nastavíte délku. Má odolný karbidový hrot, který je velmi flexibilní. Korkové madlo se nelepí na ruce a nesaje pot. Leki Hole Khumbu mají vyměnitelné talířky.

Od prodejce MALL
Leki Rider 85 cm blue-white-cyan-neonyellow 2019
1x

Leki Rider

399 Kč

Dětské sjezdové hole pro začínající lyžaře. Stěžejní část tyče je vyrobena z TS hliníku pro větší trvanlivost a odolnost při nízké váze. Zakončeno hroty Steel Tip pro odraz na tvrdším i měkkém sněhu. Talířky Alpine Basket jsou plně vyměnitelné, bez nutnosti použití montážního náčiní. Leki Rider s rukojetí Kids Grip pro příjemné držení.

Od prodejce MALL
-32%
Hole Spin
14x

Leki Hole Spin

1 590 Kč
1 079 Kč
Doprava zdarma
Akce

Hole na nordic walking disponují aretačním systémem SuperLock +, díky kterému si nastavíte délku. Součástí je poutko, které se při neočekávaném zachycení hole samovolně povolí a nedojde k poranění ruky. Leki Hole Spin jsou opatřeny botičkou Power Grip Pad pro odpich na asfaltu.

Od prodejce MALL
-39%
Leki Hole XTA Vario

Leki Hole XTA Vario

2 590 Kč
1 569 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Trekingové hole disponují aretačním systémem Speed Lock+, díky kterému si nastavíte délku. Jsou opatřeny anatomicky tvarovaným a plynule nastavitelným poutkem. Leki Hole XTA Vario mají rukojeť z korku, která zajišťuje přenos síly do stopy.

Od prodejce MALL
-20%
Khumbu Lite AS, darkanthracite-orange-white, 100-135cm
1x

Leki Khumbu Lite AS

2 340 Kč
1 859 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Trekkingové hole disponují aretačním systémem SpeedLock+ pro snadné nastavení délky. Součástí je poutko, které se při tahu nahoru povolí a ruka z něj vyklouzne. Leki Khumbu Lite AS mají eloxovaný povrch.

Od prodejce MALL
-33%
Black Series SLS XTG, black-darkanthracite-white, 100-135cm

Leki Black Series SLS XTG

3 540 Kč
2 359 Kč
Doprava zdarma

Trekkingové hole disponují aretačním systémem SuperLock pro snadné nastavení délky. Součástí je protiskluzová rukojeť Aergon Thermo. Leki Black Series SLS XTG mají karbidový hrot.

Od prodejce MALL
-27%
Leki MCT Vario TA, black-white-lightblue, 110-130cm
1x

Leki MCT Vario TA

4 440 Kč
3 209 Kč
Doprava zdarma

Trekkingové hole disponují aretačním systémem SuperLock 2.0 pro snadné nastavení délky. Nacvakávací poutko je vyrobené z prodyšného a měkkého materiálu. Leki MCT Vario TA má bezpečnostní systém Cross Shark.

Od prodejce MALL
-22%
Khumbu Lite, black-fluorescentred-white, 100-135cm
2x

Leki Khumbu Lite

2 090 Kč
1 629 Kč
Doprava zdarma

Trekkingové hole disponují aretačním systémem SpeedLock+ pro snadné nastavení délky. Součástí je poutko, které se při tahu nahoru povolí a ruka z něj vyklouzne. Leki Khumbu Lite mají eloxovaný povrch.

Od prodejce MALL
-27%
Leki Hole Makalu Lite
4x

Leki Hole Makalu Lite

2 590 Kč
1 879 Kč
Doprava zdarma

Ttrekingové hole disponují Speed Lock 2 systémem, díky kterému si nastavíte délku. Má odolný karbidový hrot, který je velmi flexibilní. Měkčené madlo zajišťuje komfortní držení. Leki Hole Makalu Lite jsou vhodné pro postavy do 75 kg.

Od prodejce MALL
Legacy, gunmetal-lime-white, 110-145cm

Leki Legacy

1 790 Kč
1 599 Kč
Doprava zdarma

Trekkingové hole disponují aretačním systémem SuperLock+ pro snadné nastavení délky. Součástí je ergonomicky tvarovaná rukojeť Evocon z korku se zaoblenou plochou pro pohodlné držení. Leki Legacy mají karbidový hrot.

Od prodejce MALL
Leki Carbon 11 3D, black-neonyellow-white, 115 cm

Leki Carbon 11 3D, black-neonyellow-white

3 640 Kč
3 239 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské hole z uhlíkového vlákna pro pevnost i zachování lehké váhy. Průměr 11 mm. Bezpečnostní systém Trigger 3D. Ergonomická rukojeť s proG Grip pro pevné držení. Koncový hrot z tvrdokovu pro perfetní odraz i v mrazivém počasí. Leki Carbon 11 3D, black-neonyellow-white mají rovněž odnímatelný talířek v dolní části.

Od prodejce MALL
Leki Hole Eagle
12x

Leki Hole Eagle

1 040 Kč
939 Kč
Doprava zdarma

Trekingové hole disponují aretačním systémem Super Lock, díky kterému si nastavíte délku. Jsou opatřeny ergonomicky tvarovanou rukojetí s nastavitelným bezpečnostním popruhem. Leki Hole Eagle mají nosnost v ose 140 kg.

Od prodejce MALL

LEKI – Celosvětové Synonymum pro lyžařské a trekingové hole

Již v šedesátých letech madla a talířky, které přišli na trh, byly průkopníky v novém jednoduchém montážním systému nazvaným "LEKIFIX". V sedmdesátých letech pak byly vyrobeny první lyžařské hole pod názvem "LEKI". V roce 1974 přišla společnost LEKI (ze Švábské vrchoviny v jižním Německu) s prvními teleskopickými holemi na trh a vyvolala ve světe ohromný zájem a rozmach v používání teleskopických holí. I díky tomu, že hole používají přední světové veličiny jako Reinhold Messner, se staly teleskopické hole standardním vybavením většiny turistů v Alpách.V témže roce pak nastal revoluční vývoj ve funkčním délkově nastavitelném systému vedoucí k prvním nastavitelným lyžařským a trekingovým holím.

Jako další inovace, s kterou společnost LEKI přišla na trh, byl považován velice speciální pečící systém. Tento systém dal hliníkovým trubkám, používaných při výrobě trekových a lyžařských holí, dostatek pevnosti. Další vynálezy jako Pozitivní úhel (korekční zóna), Ergosoft grip, Trigger-Systém a v poslední době Soft Antishock a Super Lock Systém (s tímto systémem si LEKI nechalo udělat nezávislé přezkoušení u TUV Bayern a díky výsledkům získali jako jediní na světě TUV certifikát kvality), neustálé investice do vývoje a přínosy v technickém vybavení a kvalitě jsou základem stoupajícího trendu LEKI Lenhart GmbH.

Tyto dlouhodobé zkušenosti, komunikace se závodníky, názory jedniček a bláznivých zákazníků, spolupráce s dealery a dodavateli stejně tak dobře permanentní vývoj ve výrobě LEKI Lenhart GmbH, dostala firmu mezi jednu z vedoucích výrobců lyžařských, trekingových holí, holí pro běh na lyžích a holí pro Nordic Walking na světě.