Lemigo Vložky Grenlander velikost: 41

Lemigo Vložky Grenlander

185 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Samostatná tepelná vložka do holínky Grenlander je od značky Lemigo. Výška vložky je 35 cm.

Partner: Rybina
Lemigo Grenlander 862 EVA holínky s vyjímatelnou vložkou - 42
1x

Lemigo Grenlander 862 EVA holínky s vyjímatelnou vložkou

720 Kč

Holínky Grenlander jsou vyrobeny z extrémně lehkého materiálu EVA. Díky vyjímatelné vložce jsou holínky vhodné nejen do špatného počasí, zároveň poskytnou dokonalou tepelnou ochranu i při nízkých teplotách. Díky své lehkosti je na nohách ani necítíte.

Partner: elovec
Lemigo Lemigo Filcak 804 holínky - zelené - 40
1x

Lemigo Filcak 804 holínky - zelené

550 Kč

Po generace oblíbené holínky Lemigo Filcak jsou skvělou volbou pro každou příležitost. Díky termoizolačním vlastnostem poskytují dostatečnou tepelnou ochranu i v nízkých teplotách. Holínky jsou vyrobeny z extra lehkého materiálu.

Partner: elovec
Lemigo Hero 891 EVA Crocs - 37

Lemigo Hero 891 EVA Crocs

199 Kč

Nazouváky HERO – tzv. kroksy – jsou vyrobeny z pružného materiálu EVA, který je tvarově stálý, nesaje vodu a je snadno udržovatelný. Nazouváky jsou prostorné, díky použitému materiálu velice pohodlné vhodné pro domácí i venkovní použití.

Partner: elovec
Lemigo Hubertus 898 EVA holínky s vyjímatelnou vložkou - 46

Lemigo Hubertus 898 EVA holínky s vyjímatelnou vložkou

1 175 Kč

Holínky z extrémně lehkého materiálu EVA jsou určeny pro celoroční využití. Díky vyjímatelné vložce jsou holínky vhodné nejen do špatného počasí, zároveň poskytnou dokonalou tepelnou ochranu i při nízkých teplotách.

Partner: elovec

Polská rodinná firma s 26letou tradicí zabývající se výrobou nejen lovecké a rybářské obuvi je díky své praxi, zkušenostem a znalostem schopna uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků po celém světě. Společnost klade důraz na každý, i ten nejmenší detail, přizpůsobení se nabídky nejnovějším trendům a technologiím.