Lemigo Arctic Termo+ 875 EVA holínky s vyjímatelnou vložkou
1 175 Kč

Holínky Arctic Termo+ jsou vyrobeny z extrémně lehkého materiálu EVA. Díky vyjímatelné vložce jsou holínky vhodné nejen do špatného počasí, zároveň poskytnou dokonalou tepelnou ochranu i při nízkých teplotách. Díky své lehkosti je na nohách ani necítíte.

Lemigo Filcak 804 holínky - zelené
550 Kč

Po generace oblíbené holínky Lemigo Filcak jsou skvělou volbou pro každou příležitost. Díky termoizolačním vlastnostem poskytují dostatečnou tepelnou ochranu i v nízkých teplotách. Holínky jsou vyrobeny z extra lehkého materiálu.

Lemigo Grenlander 862 EVA holínky s vyjímatelnou vložkou
720 Kč

Holínky Grenlander jsou vyrobeny z extrémně lehkého materiálu EVA. Díky vyjímatelné vložce jsou holínky vhodné nejen do špatného počasí, zároveň poskytnou dokonalou tepelnou ochranu i při nízkých teplotách. Díky své lehkosti je na nohách ani necítíte.

Lemigo Gumové Holínky Arctic Termo + 875
1 199 Kč 999 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Zimní boty pro rybáře a lovce. Neuvěřitelně lehké a odolné, schopné udržet teplo v mrazu až -50 stupňů! Podrážka se neklouže, takže chodit po ledě není problém.

Lemigo gumové holínky Greenlander
649 Kč

Kvalitní rybářské holínky s tepelnou vložkou

Rybářská obuv, vyrobená z termo-izolačního materiálu EVA. Tento materiál sám osobně garantuje vysokou izolační schopnost, podobně jako neopren, ale obuv je podstatně lehčí.

Lemigo Hero 891 EVA Crocs
199 Kč

Nazouváky HERO – tzv. kroksy – jsou vyrobeny z pružného materiálu EVA, který je tvarově stálý, nesaje vodu a je snadno udržovatelný. Nazouváky jsou prostorné, díky použitému materiálu velice pohodlné vhodné pro domácí i venkovní použití.

Lemigo Horse 895 EVA dámské holínky
535 Kč

Holínky Lemigo Horse jsou vyrobeny z extrémně lehkého materiálu EVA. Díky vyjímatelné vložce jsou holínky vhodné nejen do špatného počasí, zároveň poskytnou dokonalou tepelnou ochranu i v nízkých teplotách. Díky své lehkosti je na nohách ani necítíte.

Lemigo Hubertus 898 EVA holínky s vyjímatelnou vložkou
1 175 Kč

Holínky z extrémně lehkého materiálu EVA jsou určeny pro celoroční využití. Díky vyjímatelné vložce jsou holínky vhodné nejen do špatného počasí, zároveň poskytnou dokonalou tepelnou ochranu i při nízkých teplotách.

Lemigo Hunter 993 holínky
1 610 Kč

Holínky Lemigo Hunter 993 jsou vyrobeny z kvalitního přírodního kaučuku se stahovacím páskem kolem lýtka. Holínky jsou zateplené, velice pohodlné a nabízí maximální komfort při chůzi. Holínky jsou vhodné pro lovecké, rybářské i ostatní volnočasové aktivity.

Lemigo Vložka do Holinek Ocieplacz Grenlander
205 Kč 169 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vložka do holinek Lemigo Grenlander je vyrobená z kvalitního fleecového materiálu. Tato vložka zabezpečuje největší tepelnou odolnost.

Polská rodinná firma s 26letou tradicí zabývající se výrobou nejen lovecké a rybářské obuvi je díky své praxi, zkušenostem a znalostem schopna uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků po celém světě. Společnost klade důraz na každý, i ten nejmenší detail, přizpůsobení se nabídky nejnovějším trendům a technologiím.

Polská rodinná firma s 26letou tradicí zabývající se výrobou nejen lovecké a rybářské obuvi je díky své praxi, zkušenostem a znalostem schopna uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků po celém světě. Společnost klade důraz na každý, i ten nejmenší detail, přizpůsobení se nabídky nejnovějším trendům a technologiím.