Lifefactory klasický uzávěr optic white NEW
1x

Lifefactory klasický uzávěr optic white NEW

216 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Náhradní uzávěr optic značky Lifefactory je kompatibilní s láhvemi 350, 475 a 650 ml. Spolehlivé uzavírání na závit se postará, aby vám nápoj z láhve nevytékal. Díky úchytu na víčku můžete láhev pohodlně přenášet tam, kde potřebujete.

Od prodejce MALL
Lifefactory láhev klasický uzávěr 350 ml arctic white
4x

Lifefactory láhev klasický uzávěr 350 ml

525 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Skleněná Lifefactory láhev s klasickým uzávěrem 350 ml na nápoje. Máte na výběr z několika barevných ochranných silikonových obalů. Láhev je vyrobená sodnovápenatého skla bez BPA a PBS. Sklo je nejvhodnější materiál pro uchování pokrmů, jelikož nepřejímá pachy a zachovává původní chuť nápojů a potravin.

Od prodejce MALL
Lifefactory láhev klasický uzávěr 475 ml desert rose
4x

Lifefactory láhev klasický uzávěr 475 ml barevné varianty

570 Kč
531 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Skleněná Lifefactory láhev s klasickým uzávěrem 475 ml na nápoje opatřená ochranným silikonovým obalem. Z několika barevných variant si vybere opravdu každý. Láhev je vyrobená sodnovápenatého skla bez BPA a PBS – nepřejímá pachy a zachovává původní chuť nápojů a potravin.

Od prodejce MALL
Lifefactory láhev klasický uzávěr 650 ml desert rose
9x

Lifefactory láhev klasický uzávěr 650 ml barevné varianty

670 Kč
626 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Originální skleněná Lifefactory láhev s klasickým uzávěrem 650 ml na nápoje opatřená ochranným silikonovým obalem. Láhev je vyrobená ze skla bez BPA a PBS. Sklo je nejvhodnější materiál pro uchování pokrmů, jelikož nepřejímá pachy a zachovává původní chuť nápojů a potravin.

Od prodejce MALL
Lifefactory Kojenecká láhev 120 ml Pink
1x

Lifefactory Kojenecká láhev 120 ml

397 Kč
387 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Lifefactory Kojenecká láhev 120 ml je praktická stylová skleněná lahvička pro děti již od narození, ideální pro každodenní použití. Snadná údržba, odolné borosilikátové sklo, s dudlíkem a ochranným krytem. Lze mýt v myčce i vyvařit bez nutnosti snímání obalu. Pro děti cca do 3 měsíců.

Od prodejce MALL
Lifefactory Kojenecká láhev 250 ml Grape

Lifefactory Kojenecká láhev 250 ml

490 Kč
468 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Lifefactory Kojenecká láhev 250 ml je praktická stylová skleněná lahev pro kojence, ideální pro každodenní použití. Snadná údržba, odolné borosilikátové sklo, s dudlíkem a ochranným krytem. Lze mýt v myčce i vyvařit bez nutnosti snímání obalu. Pro děti od 3 do 6 měsíců.

Od prodejce MALL

Láhve na pití pro děti a dospělé. Vyrobeny ze skla, opatřeny ochranným silikonovým obalem. Sklo nepřejímá žádné pachy, snadno se udržuje. Skleněné lahve Lifefactory lze mýt v myčce. Jsou určeny pro každodenní použití do školy, do práce i na sport.