LIFEFIT JOGA ROLLER B01

LIFEFIT JOGA ROLLER B01

Hodnocení: 4,7
419 Kč

Masážní válec. Lifefit JOGA ROLLER B01 je neocenitelnou pomůckou pro uvolnění svalového napětí a zlepšení krevního oběhu. Cvičení s masážním válcem má také pozitivní dopad na redukci podkožního tuku.

LIFEFIT Posilovač břišních svalů AB EFFECT
999 Kč 939 Kč

Skladný posilovač břisních svalů. LIFEFIT Posilovač břišních svalů AB EFFECT nabízí 3 stupně obtížnosti cvičení. Posilování s tímto pomocníkem je velmi efektivní a zároveň bezpečné a komfortní. Posilovač je navíc odolný a při rozložení zabírá minimum prostoru.

LIFEFIT Běžecký pás TM5100
14 289 Kč

Běžecký pás s motorovým pohonem o výkonu 2 HP. Volba rychlosti od 0,8 do 19 km/h. Informace o času, rychlosti, vzdálenosti, kaloriích i tepové frekvenci poskytuje 5" LCD displej, stejně tak jako změnu 48 továrních programů. Podpora Body Fat režimu. LIFEFIT Běžecký pás TM5100 o maximální nosnosti 120 kg je propojitelný skrze USB.

LIFEFIT Balanční masážní podložka
279 Kč 219 Kč

Kvalitní podložka pro správné sezení. Lifefit balanční masážní podložka ve tvaru čočky je vyrobena z odolného materiálu. Vhodný doplněk pro správné sezení. Podložka působí proti bolesti zad a má rehabilitační účinky.

LIFEFIT Běžecký pás TM3300 černá
11 990 Kč

Novinka

Běžecký pás s odpruženou plochou, vhodný k chůzi i rychlému sprintu. Pětipalcový displej monitoruje sportovní výkon pomocí ukazatelů času, vzdálenosti a rychlosti. LIFEFIT Běžecký pás TM3300 černá je vybaven snímači tepu na rukojetích. Na stejném místě je umístěna i regulace rychlosti. Umožňuje připojení hrudního pásu.

LIFEFIT BALANCE BALL 58 cm

LIFEFIT BALANCE BALL 58 cm

Hodnocení: 4,4
1 999 Kč 1 479 Kč

Víceúčelová balanční podložka. Lifefit BALANCE BALL 58 cm je výborným pomocníkem pro rozvoj koordinace pohybů a posílení vnitřních vrstev svalstva. Ideální pro posílení jádra a dalších svalů, které se běžným způsobem špatně procvičují. Podložku lze také použít k účinnému protahování různých svalových skupin.

LIFEFIT Rotační disk MAGNETIC ROTANA 25 cm
219 Kč

Rotační disk Lifefit MAGNETIC ROTANA 25 cm je praktická cvičební pomůcka, která pomůže při zeštíhlování postavy. Cvičení na disku má pozitivní efekt na prokrvení chodidel, díky čemuž je disk vhodný jak pro dospělé, tak i pro děti. Disk je pro větší efektivitu cvičení vybaven speciálními magnetickými body.

LIFEFIT JOGA ROLLER A01-27%

LIFEFIT JOGA ROLLER A01

Hodnocení: 4,3
399 Kč 289 Kč

Akce

Masážní válec. Lifefit JOGA ROLLER A01 je neocenitelnou pomůckou pro uvolnění svalového napětí a zlepšení krevního oběhu. Cvičení s masážním válcem má také pozitivní dopad na redukci podkožního tuku.

LIFEFIT Gymnastický míč ANTI-BURST
189 Kč

Univerzální gymnastický míč LIfefit ANTI-BURST vyrobený z vysoce odolného PVC ideální pro domácí protahování, cvičení a rehabilitaci. Míč je vybaven systémem ANTI-BURST, který při přetlaku upouští tlak a zvyšuje tím bezpečnost použití.

LIFEFIT Gymnastický míč Anti-Burst 75 cm
259 Kč

Novinka

Profesionální gymnastický míč, určený pro komerční i soukromé využití. Vhodný pro fitness, kardio a rehabilitační cvičení. Systém ANTI-BURST, založený na pozvolném uvolňování vzduchu v případě přetlaku chrání proti náhlému prasknutí. LIFEFIT Gymnastický míč Anti-Burst 75 cm je vyroben dle norem EU, tudíž neobsahuje ftaláty a těžké kovy.

LIFEFIT Gymnastický míč PEARL
209 Kč

Profesionální gymnastický míč Lifefit Gymnastický míč PEARL je ideálním doplňkem pro kardio, fitness a rehabilitační cviky. Míč je vyroben z kvalitního PVC a má protiskluzovou ochranu povrchu pro větší stabilitu při cvičení. Pro případ přetlaku je míč vybaven systémem ANTI-BURST, který postupně upustí přebytečný tlak.

LIFEFIT Gymnastický masážní míč MASSAGE BALL
229 Kč 169 Kč

Gymnastický masážní míč MASSAGE BALL je výborným pomocníkem jak pro cvičení, tak relaxaci. Míč je vyroben z odolného PVC a vybaven systémem ANTI-BURST, který v případě potřeby pomalu uvolní přetlak. Povrch míče má protiskluzovou ochranu povrchu pro větší jistotu při cvičení.

LIFEFIT Gymnastický míč s expanderem GYMBALL EXPAND 55 cm
269 Kč 219 Kč

Praktický cvičební míč s expanderem Lifefit GYMBALL EXPAND spojuje výhody gymnastického míče a klasického expanderu do jednoho balení. S tímto míčem lze snadno vykonávat jak relaxační, tak rehabilitační a fitness cviky.

LIFEFIT Rotační disk ROTANA 25 cm
199 Kč

Rotační disk Lifefit ROTANA 25 cm je praktická cvičební pomůcka, která pomůže při zeštíhlování postavy. Cvičení na disku má pozitivní efekt na prokrvení chodidel, díky čemuž je disk vhodný jak pro dospělé, tak i pro děti.

LIFEFIT Gymnastický míč Anti-Burst 65 cm
219 Kč

Gymnastický míč s všetranným použitím v domácnosti i kolektivnímu fitness cvičení. Systém Anti-Burst. Materiálové složení z odolného PVC s protiskluzovou ochranou. Bez obsahu ftalátů a těžké kovů. Optimální výška osoby 165–175 cm. Průměr 65 cm. Maximální nosnost 200 kg.

LIFEFIT Podložka Yoga Mat Exkluziv, 100×58×1 cm
309 Kč

Novinka

Podložka ze syntetického kaučuku, vhodná pro různé typy podlahových sportů (jóga, pilates, kalanetika, atd.). Vyrobena z měkké paměťové pěny, která zajišťuje komfort při cvičení. Odolná vůči potu a vodě. LIFEFIT Podložka Yoga Mat Exkluziv, 100×58×1 cm je uzpůsobena i náročnému a pravidelně se opakujícímu cvičení.

LIFEFIT Gymnastický míč Anti-Burst 55 cm
189 Kč

Gymnastický míč s všetranným použitím v domácnosti i kolektivnímu fitness cvičení. Systém Anti-Burst. Materiálové složení z odolného PVC s protiskluzovou ochranou. Bez obsahu ftalátů a těžké kovů. Optimální výška osoby 155–165 cm. Průměr 55 cm. Maximální nosnost 200 kg.

LIFEFIT Gymnastický míč ANTI-BURST - zánovní-22%
179 Kč 139 Kč

Zánovní

Univerzální gymnastický míč LIfefit ANTI-BURST vyrobený z vysoce odolného PVC ideální pro domácí protahování, cvičení a rehabilitaci. Míč je vybaven systémem ANTI-BURST, který při přetlaku upouští tlak a zvyšuje tím bezpečnost použití.

LIFEFIT Masážní polštářek Balance Cushion 33 cm
279 Kč

Masážní polštářek od značky LIFEFIT pro potřeby posilování zad. Kombinované strany s masážním a bodlinkatým povrchem. Maximální nosnost 180 kg. Pomáhá posilovat stabilizační svaly a vzpřimovače páteře. Vyrobeno z kvalitního materiálu bez obsahu ftalátů a těžkých kovů.

LIFEFIT Gymnastický míč s expanderem 75 cm
349 Kč

Novinka

Gymnastický míč s expandérem, určený pro komerční i soukromé využití. Vhodný pro fitness, kardio a rehabilitační cvičení. Systém ANTI-BURST, založený na pozvolném uvolňování vzduchu v případě přetlaku chrání proti náhlému prasknutí. LIFEFIT Gymnastický míč s expanderem 75 cm je vyroben dle norem EU, tudíž neobsahuje ftaláty a těžké kovy.

LIFEFIT Masážní válec Joga Roller A11 45×14 cm
549 Kč

Novinka

Masážní válec vhodný pro cvičení, využívající váhy vlastního těla. Speciálně tvarovaný povrch je příjemný pro svaly a podporuje zdravý krevní oběh. Válec je odolný vůči vlhkosti a tudíž nenáročný na údržbu. LIFEFIT Masážní válec Joga Roller je vyrobený ze zdravotně nezávadného materiálu. Přispívá k rovnoměrnému rozložení tukové tkáně.

LIFEFIT Podložka Balance Ball 58 cm, bordó
1 999 Kč 1 639 Kč

Novinka

Fitness podložka vhodná pro balanční i aerobní cviky. Přispívá ke koordinaci pohybů a odstraňuje bolesti zad. Namáhá svaly v hlubších vrstvách, které je obvykle těžké procvičit. LIFEFIT Podložka Balance Ball 58 cm, bordó je vyrobena dle norem EU, tudíž neobsahuje ftaláty a těžké kovy. Maximální nosnost až 200 kg.

LIFEFIT Podložka Yoga Mat Exkluziv, 100×60×1 cm
299 Kč

Novinka

Podložka ze syntetického kaučuku, vhodná pro různé typy podlahových sportů (jóga, pilates, kalanetika, atd.). Vyrobena z měkké paměťové pěny, která zajišťuje komfort při cvičení. Odolná vůči potu a vodě. LIFEFIT Podložka Yoga Mat Exkluziv, 100×60×1 cm je uzpůsobena i náročnému a pravidelně se opakujícímu cvičení.

LIFEFIT Lifefit gymnastický míč 65 cm
229 Kč 189 Kč

Gymnastický míč Lifefit TRANSPARENT 65 cm je míč z řady profesionálních gymnastických míčů. Je vhodný pro všestranné využití při fitness, kardio a rehabilitačních cvičeních.

LIFEFIT RUBBER EXPANDER

LIFEFIT RUBBER EXPANDER

Hodnocení: 3,5
189 Kč

Kvalitní gumový posilovač s upravitelným odporem. Lifefit RUBBER EXPANDER je ideálním pomocníkem, se kterým procvičíte všechny části těla od ramen až po stehna. Cvičení s gumovým posilovačem je velmi zdravé, jelikož se jedná o přirozený pohyb, který je šetrný ke kloubům.

LIFEFIT Běžecký pás TM1300, černá-24%
8 790 Kč 6 599 Kč

Akce

Motorový běžecký pás, opatřený LCD displejem s ukazateli času, rychlosti, vzdálenosti a kalorií. Oblíbí si jej především milovníci rovných ploch (neumožňuje sklon). LIFEFIT Běžecký pás TM1300, černá je opatřen držákem na tablet i Bluetooth připojením. Motor o výkonu 1,0 HP. Má rovněž reproduktory na hlasitější poslech hudby.

LIFEFIT Běžecký pás TM7100 černá-25%
21 990 Kč 16 490 Kč

Akce

Motorový běžecký pás, opatřený sedmipalcovým displejem, který ukazuje čas, vzdálenost, rychlost, kalorie. Možnost náklonu až 20 %. LIFEFIT Běžecký pás TM7100 černá umožňuje využít až 99 přednastavených programů. HRC propgram a BODYFAT program. Regulace rychlosti, regulace sklonu a snímač tepové frekvence umístěn na rukojetích.

LIFEFIT Běžecký pás TM3150, černá-25%
10 390 Kč 7 699 Kč

Akce

Běžecký trenažér, který je technicky velmi propracovaný. Displej zobrazuje frekvenci, čas, vzdálenost, rychlost, kalorie. Lze využít 12 přednastavených programů. Možnost připojení USB a AUX. Bluetooth připojení. LIFEFIT Běžecký pás TM3150, černá je opatřen držákem na pití a tablet. Obsahuje snímač tepové frekvence na rukojetích.

LIFEFIT YOGA MAT EXKLUZIV PLUS
499 Kč 369 Kč

Kvalitní cvičební podložka. Lifefit YOGA MAT EXKLUZIV PLUS je profesionální podložka vyrobená ze syntetického kaučuku. Podložka je 1,5 cm silná, díky čemuž je velmi pohodlná a výborně se hodí i pro časté cvičení typu pilates nebo aerobic.

LIFEFIT PUSH UP BAR-15%

LIFEFIT PUSH UP BAR

Hodnocení: 3,9
199 Kč 169 Kč

Akce

Kvalitní úchopy na kliky. Lifefit PUSH UP BAR jsou ideální pomůckou pro efektivní klikování. Úchopy jsou vybaveny měkkými gripy, takže se dobře drží a poskytují jistotu při cvičení.

LIFEFIT Rotační disk ROTANA COMPUTER 28 cm
359 Kč 349 Kč

Rotační disk Lifefit ROTANA COMPUTER 28 cm je praktická cvičební pomůcka, která pomůže při zeštíhlování postavy. Cvičení na disku má pozitivní efekt na prokrvení chodidel, díky čemuž je disk vhodný jak pro dospělé, tak i pro děti. Tento model je navíc vybaven přehledným LCD displejem pro monitorování cvičení.

LIFEFIT SLIMFIT PLUS

LIFEFIT SLIMFIT PLUS

Hodnocení: 4,6
329 Kč 299 Kč

Cvičební podložka. Lifefit SLIMFIT PLUS je ideální na cvičení pilates, jogy nebo aerobiku. Gymnastická podložka je vyrobena z protiskluzového materiálu pro větší jistotu při vykonávání náročných cviků.

Značka LIFEFIT představuje moderní sortiment fitnessových a sportovních potřeb. Produkty LIFEFIT jsou navrženy tak, aby nabízely kvalitu a výkon za přijatelné ceny. Sortiment zahrnuje zejména posilovací stroje a menší posilovací pomůcky pro všechny věkové kategorie na domácí a amatérské úrovni. Motto značky je „Fitness vybavení pro Váš život.“ a všechny naše produkty jsou navrženy tak, aby vám pomohly zvýšit či udržet kondici.

Značka LIFEFIT představuje moderní sortiment fitnessových a sportovních potřeb. Produkty LIFEFIT jsou navrženy tak, aby nabízely kvalitu a výkon za přijatelné ceny. Sortiment zahrnuje zejména posilovací stroje a menší posilovací pomůcky pro všechny věkové kategorie na domácí a amatérské úrovni. Motto značky je „Fitness vybavení pro Váš život.“ a všechny naše produkty jsou navrženy tak, aby vám pomohly zvýšit či udržet kondici.