LIFEFIT JOGA ROLLER B01
399 Kč 389 Kč

AKCE: Dodatečná sleva 10 % na tento produkt po zadání kódu KAPR10 (platí od 7. 10. do 20. 10. 2019 nebo do vyprodání zásob)!
Masážní válec. Lifefit JOGA ROLLER B01 je neocenitelnou pomůckou pro uvolnění svalového napětí a zlepšení krevního oběhu. Cvičení s masážním válcem má také pozitivní dopad na redukci podkožního tuku.
LIFEFIT Rotační úchopy na kliky PUSH UP BAR ROTATE
499 Kč 399 Kč

Kvalitní rotační úchopy na kliky Lifefit PUSH UP BAR ROTATE jsou ideální pomůckou pro efektivní klikování. Úchopy jsou vybaveny protiskluzovými gripy, takže se dobře drží a poskytují jistotu při cvičení. Rotace umožňuje snadno změnit styl cvičení a zaměřit se na jinou část muskulatury.

LIFEFIT Posilovač břišních svalů AB EFFECT
999 Kč

Novinka

Skladný posilovač břisních svalů. LIFEFIT Posilovač břišních svalů AB EFFECT nabízí 3 stupně obtížnosti cvičení. Posilování s tímto pomocníkem je velmi efektivní a zároveň bezpečné a komfortní. Posilovač je navíc odolný a při rozložení zabírá minimum prostoru.

LIFEFIT Běžecký pás TM5200
13 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Běžecký pás s motorovým pohonem o výkonu 1,5 HP. Volba rychlosti od 1 do 16 km/h. Informace o času, rychlosti, vzdálenosti, kaloriích i tepové frekvenci poskytuje 5" LCD displej, stejně tak jako změnu 48 továrních programů. Odpružený 6 bodový pás. Podpora Bluetooth. LIFEFIT Běžecký pás TM5200 o nosnosti 120 kg.

LIFEFIT HOME BASIC-31%
799 Kč 549 Kč

Akce

Závěsný posilovací systém je výborný pomocník pro kondiční cvičení celého těla. Cvičení se závěsným systémem je velmi zdravé, jelikož se jedná o přirozený pohyb, který je šetrný ke kloubům. LIFEFIT HOME BASIC je ideální na použití v domácnosti.

LIFEFIT Lifefit běžecký pás TM1200
6 989 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Motorový běžecký pás LIFEFIT TM1200LCD displejem a třemi přednastavenými programy a rychlostí až 12km/h.

LIFEFIT BALANCE 39 cm
299 Kč 289 Kč

Kvalitní balanční deska. Lifefit BALANCE 39 cm je výborná pomůcka pro cvičení zaměřené na koordinaci různých svalových skupin a rehabilitaci. Podložka je vyrobena z odolného plastu a má nosnost 120 kg.

LIFEFIT BALANCE BALL 58 cm
1 999 Kč 1 799 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Víceúčelová balanční podložka. Lifefit BALANCE BALL 58 cm je výborným pomocníkem pro rozvoj koordinace pohybů a posílení vnitřních vrstev svalstva. Ideální pro posílení jádra a dalších svalů, které se běžným způsobem špatně procvičují. Podložku lze také použít k účinnému protahování různých svalových skupin.

LIFEFIT BODYTRAINER HOME II
999 Kč 799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Závěsný posilovací systém. Lifefit BODYTRAINER HOME II je výborný pomocník pro kondiční cvičení celého těla. Cvičení se závěsným systémem je velmi zdravé, jelikož se jedná o přirozený pohyb, který je šetrný ke kloubům. Hlavními výhodami jsou nízká hmotnost, praktičnost a snadná instalace v domácnosti.

LIFEFIT Gymnastický masážní míč MASSAGE BALL
229 Kč

Gymnastický masážní míč MASSAGE BALL je výborným pomocníkem jak pro cvičení, tak relaxaci. Míč je vyroben z odolného PVC a vybaven systémem ANTI-BURST, který v případě potřeby pomalu uvolní přetlak. Povrch míče má protiskluzovou ochranu povrchu pro větší jistotu při cvičení.

LIFEFIT Gymnastický míč ANTI-BURST
179 Kč

Univerzální gymnastický míč LIfefit ANTI-BURST vyrobený z vysoce odolného PVC ideální pro domácí protahování, cvičení a rehabilitaci. Míč je vybaven systémem ANTI-BURST, který při přetlaku upouští tlak a zvyšuje tím bezpečnost použití.

LIFEFIT Gymnastický míč NUTS 90x45 cm světle zelený
349 Kč

Gymnastický míč NUTS 90×45 cm světle zelený je skvělým pomocníkem při cvičení fitness, rehabilitaci a kardia. Míč je vyroben z odolného PVC a je vybaven systémem ANTI-BURST, který dle potřeby uvolňuje přetlak postupným odpouštěním vzduchu.

LIFEFIT Gymnastický míč PEARL
179 Kč 149 Kč

Profesionální gymnastický míč Lifefit Gymnastický míč PEARL je ideálním doplňkem pro kardio, fitness a rehabilitační cviky. Míč je vyroben z kvalitního PVC a má protiskluzovou ochranu povrchu pro větší stabilitu při cvičení. Pro případ přetlaku je míč vybaven systémem ANTI-BURST, který postupně upustí přebytečný tlak.

LIFEFIT Gymnastický míč s expanderem GYMBALL EXPAND 55 cm
269 Kč 259 Kč

Praktický cvičební míč s expanderem Lifefit GYMBALL EXPAND spojuje výhody gymnastického míče a klasického expanderu do jednoho balení. S tímto míčem lze snadno vykonávat jak relaxační, tak rehabilitační a fitness cviky.

LIFEFIT JOGA ROLLER A01

LIFEFIT JOGA ROLLER A01

Hodnocení: 5
399 Kč 369 Kč

Masážní válec. Lifefit JOGA ROLLER A01 je neocenitelnou pomůckou pro uvolnění svalového napětí a zlepšení krevního oběhu. Cvičení s masážním válcem má také pozitivní dopad na redukci podkožního tuku.

LIFEFIT JOGA ROLLER A11
549 Kč 529 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Masážní válec. Lifefit JOGA ROLLER A11 je neocenitelnou pomůckou pro uvolnění svalového napětí a zlepšení krevního oběhu. Cvičení s masážním válcem má také pozitivní dopad na redukci podkožního tuku.

LIFEFIT JOGA ROLLER C01

LIFEFIT JOGA ROLLER C01

Hodnocení: 5
399 Kč 379 Kč

Masážní válec. Lifefit JOGA ROLLER C01 je neocenitelnou pomůckou pro uvolnění svalového napětí a zlepšení krevního oběhu. Cvičení s masážním válcem má také pozitivní dopad na redukci podkožního tuku.

LIFEFIT Posilovací kolečko DUO
199 Kč 179 Kč

Praktická kompaktní posilovací pomůcka. Lifefit Posilovací kolečko DUO se skládá ze stabilního dvojitého kolečka a rukojetí s protiskluzovou úpravou pro vyšší bezpečnost. Tato posilovací pomůcka vám pomůže efektivně procvičit nejen břišní, ale i zádové, prsní a pažní svaly.

LIFEFIT PUSH UP BAR

LIFEFIT PUSH UP BAR

Hodnocení: 1
199 Kč

Kvalitní úchopy na kliky. Lifefit PUSH UP BAR jsou ideální pomůckou pro efektivní klikování. Úchopy jsou vybaveny měkkými gripy, takže se dobře drží a poskytují jistotu při cvičení.

LIFEFIT Rotační disk MAGNETIC ROTANA 25 cm
219 Kč 199 Kč

Rotační disk Lifefit MAGNETIC ROTANA 25 cm je praktická cvičební pomůcka, která pomůže při zeštíhlování postavy. Cvičení na disku má pozitivní efekt na prokrvení chodidel, díky čemuž je disk vhodný jak pro dospělé, tak i pro děti. Disk je pro větší efektivitu cvičení vybaven speciálními magnetickými body.

LIFEFIT Rotační disk ROTANA 25 cm
199 Kč 189 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rotační disk Lifefit ROTANA 25 cm je praktická cvičební pomůcka, která pomůže při zeštíhlování postavy. Cvičení na disku má pozitivní efekt na prokrvení chodidel, díky čemuž je disk vhodný jak pro dospělé, tak i pro děti.

LIFEFIT Rotační disk ROTANA COMPUTER 28 cm
359 Kč 289 Kč

Rotační disk Lifefit ROTANA COMPUTER 28 cm je praktická cvičební pomůcka, která pomůže při zeštíhlování postavy. Cvičení na disku má pozitivní efekt na prokrvení chodidel, díky čemuž je disk vhodný jak pro dospělé, tak i pro děti. Tento model je navíc vybaven přehledným LCD displejem pro monitorování cvičení.

LIFEFIT SLIMFIT PLUS

LIFEFIT SLIMFIT PLUS

Hodnocení: 5
329 Kč 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cvičební podložka. Lifefit SLIMFIT PLUS je ideální na cvičení pilates, jogy nebo aerobiku. Gymnastická podložka je vyrobena z protiskluzového materiálu pro větší jistotu při vykonávání náročných cviků.

LIFEFIT YOGA MAT EXKLUZIV PLUS
499 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

AKCE: Dodatečná sleva 10 % na tento produkt po zadání kódu KAPR10 (platí od 7. 10. do 20. 10. 2019 nebo do vyprodání zásob)!
Kvalitní cvičební podložka. Lifefit YOGA MAT EXKLUZIV PLUS je profesionální podložka vyrobená ze syntetického kaučuku. Podložka je 1,5 cm silná, díky čemuž je velmi pohodlná a výborně se hodí i pro časté cvičení typu pilates nebo aerobic.
LIFEFIT Lifefit gymnastický míč 65 cm
229 Kč 209 Kč

Gymnastický míč Lifefit TRANSPARENT 65 cm je míč z řady profesionálních gymnastických míčů. Je vhodný pro všestranné využití při fitness, kardio a rehabilitačních cvičeních.

LIFEFIT Lifefit gymnastický míč 75 cm
279 Kč 209 Kč

Gymnastický míč Lifefit TRANSPARENT 75 cm je míč z řady profesionálních gymnastických míčů. Je vhodný pro všestranné využití při fitness, kardio a rehabilitačních cvičeních.

LIFEFIT BALANCE BALL 58 cm, černá - rozbaleno
1 679 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Víceúčelová balanční podložka. Lifefit BALANCE BALL 58 cm je výborným pomocníkem pro rozvoj koordinace pohybů a posílení vnitřních vrstev svalstva. Ideální pro posílení jádra a dalších svalů, které se běžným způsobem špatně procvičují. Podložku lze také použít k účinnému protahování různých svalových skupin.

LIFEFIT Běžecký pás TM1100
5 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Běžecký pás s motorovým pohonem o výkonu 0,6 HP. Volba rychlosti od 1 do 10 km/h. Informace o času, rychlosti, vzdálenosti, kaloriích i tepové frekvenci poskytuje LCD displej, stejně tak jako změnu 12 továrních programů. LIFEFIT Běžecký pás TM1100 má bezpečnostní brzdu a maximální nosnost 100 kg.

LIFEFIT Běžecký pás TM3100
7 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Běžecký pás s motorovým pohonem o výkonu 1 HP. Volba rychlosti od 1 do 12 km/h. Informace o času, rychlosti, vzdálenosti, kaloriích i tepové frekvenci poskytuje LCD displej, stejně tak jako změnu 12 továrních programů. Podpora Bluetooth připojení. LIFEFIT Běžecký pás TM3100 má bezpečnostní brzdu a maximální nosnost 100 kg.

LIFEFIT Běžecký pás TM3200
9 490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Běžecký pás s motorovým pohonem o výkonu 1,25 HP. Volba rychlosti od 1 do 14 km/h. Informace o času, rychlosti, vzdálenosti, kaloriích i tepové frekvenci poskytuje 5" LCD displej, stejně tak jako změnu 12 továrních programů. Podpora Bluetooth připojení. LIFEFIT Běžecký pás TM3200 o maximální nosnosti 100 kg je propojitelný skrze USB.

LIFEFIT Běžecký pás TM5100
12 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Běžecký pás s motorovým pohonem o výkonu 2 HP. Volba rychlosti od 0,8 do 19 km/h. Informace o času, rychlosti, vzdálenosti, kaloriích i tepové frekvenci poskytuje 5" LCD displej, stejně tak jako změnu 48 továrních programů. Podpora Body Fat režimu. LIFEFIT Běžecký pás TM5100 o maximální nosnosti 120 kg je propojitelný skrze USB.

LIFEFIT Běžecký pás TM5300
14 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Běžecký pás s motorovým pohonem o výkonu 2,5 HP. Volba rychlosti od 1 do 20 km/h. Informace o času, rychlosti, vzdálenosti, kaloriích i tepové frekvenci poskytuje 5" LCD displej, stejně tak jako změnu 99 továrních programů. Odpružený 6 bodový pás. Podpora Bluetooth. LIFEFIT Běžecký pás TM5300 o nosnosti 140 kg.

LIFEFIT Běžecký pás TM7200
22 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Běžecký pás s motorovým pohonem o výkonu 3 HP. Volba rychlosti od 1 do 20 km/h. Informace o času, rychlosti, vzdálenosti, kaloriích i tepové frekvenci poskytuje 7" LCD displej, stejně tak jako změnu 99 továrních programů. Odpružený 10 bodový pás. Podpora Bluetooth. LIFEFIT Běžecký pás TM7200 o nosnosti 180 kg.

LIFEFIT Běžecký pás TM7300
25 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Běžecký pás s motorovým pohonem o výkonu 3,5 HP. Volba rychlosti od 1 do 22 km/h. Informace o času, rychlosti, vzdálenosti, kaloriích i tepové frekvenci poskytuje 7" LCD displej, stejně tak jako změnu 99 továrních programů. Odpružený 10 bodový pás. Podpora Bluetooth. LIFEFIT Běžecký pás TM7300 o nosnosti 180 kg.

LIFEFIT Šikmá lavice sed-leh zahnutá
1 340 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Lavice pro posílení brišních svalů disponuje protiskluzovými prvky a pevnou konstrukcí pro zajištění maximální bezpečnosti. Sklon je možné snadno nastavit v 5 úrovních. LIFEFIT Šikmá lavice sed-leh zahnutá je vhodná především na domácí použití.

LIFEFIT BALANCE BALL 58 cm, černá - použité
1 679 Kč 1 439 Kč
+ doprava zdarma

Použité

Víceúčelová balanční podložka. Lifefit BALANCE BALL 58 cm je výborným pomocníkem pro rozvoj koordinace pohybů a posílení vnitřních vrstev svalstva. Ideální pro posílení jádra a dalších svalů, které se běžným způsobem špatně procvičují. Podložku lze také použít k účinnému protahování různých svalových skupin.

LIFEFIT BODYTRAINER HOME II - rozbaleno-25%
999 Kč 749 Kč

Rozbaleno

Závěsný posilovací systém. Lifefit BODYTRAINER HOME II je výborný pomocník pro kondiční cvičení celého těla. Cvičení se závěsným systémem je velmi zdravé, jelikož se jedná o přirozený pohyb, který je šetrný ke kloubům. Hlavními výhodami jsou nízká hmotnost, praktičnost a snadná instalace v domácnosti.

LIFEFIT Lifefit gymnastický míč 75 cm
279 Kč 199 Kč

Rozbaleno

Gymnastický míč Lifefit TRANSPARENT 75 cm je míč z řady profesionálních gymnastických míčů. Je vhodný pro všestranné využití při fitness, kardio a rehabilitačních cvičeních.

LIFEFIT Rotační úchopy na kliky PUSH UP BAR ROTATE
499 Kč 369 Kč

Použité

Kvalitní rotační úchopy na kliky Lifefit PUSH UP BAR ROTATE jsou ideální pomůckou pro efektivní klikování. Úchopy jsou vybaveny protiskluzovými gripy, takže se dobře drží a poskytují jistotu při cvičení. Rotace umožňuje snadno změnit styl cvičení a zaměřit se na jinou část muskulatury.

Značka LIFEFIT představuje moderní sortiment fitnessových a sportovních potřeb. Produkty LIFEFIT jsou navrženy tak, aby nabízely kvalitu a výkon za přijatelné ceny. Sortiment zahrnuje zejména posilovací stroje a menší posilovací pomůcky pro všechny věkové kategorie na domácí a amatérské úrovni. Motto značky je „Fitness vybavení pro Váš život.“ a všechny naše produkty jsou navrženy tak, aby vám pomohly zvýšit či udržet kondici.

Značka LIFEFIT představuje moderní sortiment fitnessových a sportovních potřeb. Produkty LIFEFIT jsou navrženy tak, aby nabízely kvalitu a výkon za přijatelné ceny. Sortiment zahrnuje zejména posilovací stroje a menší posilovací pomůcky pro všechny věkové kategorie na domácí a amatérské úrovni. Motto značky je „Fitness vybavení pro Váš život.“ a všechny naše produkty jsou navrženy tak, aby vám pomohly zvýšit či udržet kondici.