Lifeventure Flip-Top Thermal Mug black
399 Kč 369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní hrnek Lifeventure Flip-Top Thermal Mug black, který udrží požadovanou teplotu vašich nápojů díky vakuové izolaci. Nápoj dokáže udržet horký po tři hodiny a studený po 7 hodin. Objem 300 ml.

Lifeventure Packable Duffle 70l
1 090 Kč 979 Kč

Prostorná lehká skládací taška LifeVenture Packable Duffle 70l uložená ve vlastním pouzdru na zip, se dvěma strečovými kapsami, kapsami na zip a dvěma držadly, která lze použít jako ramenní popruhy pro nošení tašky jako batoh.

Lifeventure Flip-Top Thermal Mug blue
399 Kč

Cestovní hrnek Lifeventure Flip-Top Thermal Mug blue, který udrží požadovanou teplotu vašich nápojů díky vakuové izolaci. Nápoj dokáže udržet horký po tři hodiny a studený po 7 hodin. Objem 300ml.

Lifeventure Ultralight Dry Bag red
409 Kč

Ultralehký voděodolný vak Lifeventure Ultralight Dry Bag red z vysoce odolného silikonizovaného materiálu 30D Cordura. Zajišťuje, že Vaše oblečení zůstane suché. Objem 2l.

Lifeventure Wash Holdall grey
949 Kč

Závěsná toaletní taška LifeVenture Wash Holdall s úsporným uspořádáním, průsvitnou kapsou ze síťoviny pro přehlednost, bočními a zadní kapsou, odnímatelným zrcátkem a kovovým háčkem pro zavěšení.

Lifeventure SoftFibre Trek Towel Advance blue
299 Kč 199 Kč

Extrémně savý a rychleschnoucí ručník Lifeventure SoftFibre Trek Towel Advance blue hodící se jak na sport a cestování, tak i na pláž. Ošetřen technologií Poligiene, zaručující antibakteriální ochranu.

Lifeventure Kibo 25 RFiD Backpack
1 990 Kč 1 789 Kč

Batoh o objemu 25 l s rolovacím uzávěrem disponuje voděodolnám materiálem Ruco-Dry Eco Plus. Skrytá vnitřní kapsa obsahuje ochranný systém RFiD. Měkké polstrování ramenních popruhů a zádové části pro maximální komfort nošení. Lifeventure Kibo 25 RFiD Backpack využijete nejen při cestování.

Lifeventure Wash Holdall blue
929 Kč

Lifeventure Wash Holdall blue je brašnička na veškeré vaše hygienické potřeby s odepínacím vnitřním zrcátkem. Brašnička má hlavní a dvě boční kapsy na zip.

Lifeventure Hot & Cold Vacuum Flask
559 Kč 509 Kč

Termoska na cestování o objemu 0,5 l disponuje dvoustěnnou vakuovou konstrukcí s vnitřní měděnou vrstvou, která uchová nápoj teplý až 6 h, studený 12 h. Víko dobře těsní a nedochází k úniku tekutin. Lifeventure Hot & Cold Vacuum Flask je bez BPA.

Lifeventure Money Belt black
339 Kč

Elegantní pásek Lifeventure Money Belt black s tajnou vnitřní kapsou na zip pro uschování bankovek. Spolehlivá náhrada za peněženku v neznámém prostředí.

Lifeventure Packable Backpack 25 l černá
999 Kč

Lehký, kompaktní a pohodlný skládací batoh LifeVenture Packable Backpack 25ll z odolného nylonu se dvěma kapsami na zip, bočními kapsami a dvěma volně přístupnými kapsami na vybavení. Batoh je možné zabalit do vlastního pouzdra na zip a je tak ideální pro všechny cestovatele.

Lifeventure Ultralight Dry Bag orange
339 Kč 329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ultralehký voděodolný vak Lifeventure Ultralight Dry Bag orange z vysoce odolného silikonizovaného materiálu 30D Cordura. Zajišťuje, že Vaše oblečení zůstane suché. Objem 15l.

Lifeventure Packable Backpack černá 16 l
749 Kč 719 Kč

Lehký, kompaktní a pohodlný skládací batoh LifeVenture Packable Backpack 16l z odolného nylonu se dvěma kapsami na zip a boční kapsou. Batoh je možné zabalit do vlastního pouzdra na zip a je tak ideální pro všechny cestovatele.

Lifeventure SoftFibre Trek Towel Advance pink
299 Kč 289 Kč

Extrémně savý a rychleschnoucí ručník Lifeventure SoftFibre Trek Towel Advance pink, hodící se jak na sport a cestování, tak i na pláž. Je ošetřen antibakteriální technologií Polygiene.

Lifeventure Ultralight Dry Bag blue
279 Kč 269 Kč

Ultralehký voděodolný vak Lifeventure Ultralight Dry Bag blue z vysoce odolného silikonizovaného materiálu 30D Cordura. Zajišťuje, že Vaše oblečení zůstane suché. Objem 5l.

Lifeventure Kibo RFiD Waist Pack
639 Kč

Ledvinka o objemu 1 l disponuje nastavitelným bederním pásem pro maximální přizpůsobení. Vnitřní kapsa je opatřena RFiD ochranou a je vhodná na cennosti. Je vyrobena z voděodolné tkaniny Ruco-Dry Eco Plus. Lifeventure Kibo RFiD Waist Pack se zapíná pomocí zipu.

Lifeventure Inflatable Neck Pillow 330 × 470 × 120 mm
409 Kč

Lifeventure Inflatable Neck Pillow je komfortní nafukovací cestovní polštářek z polyesteru a příjemného TPU potahu. Rychlonafukovací/vyfukovací ventil a ergonomický tvar. Balicí vak je součástí.

Lifeventure Kibo 42 RFiD Backpack Navy
2 790 Kč 2 569 Kč

Batoh o objemu 42 l s rolovacím uzávěrem disponuje voděodolnám materiálem Ruco-Dry Eco Plus. Skrytá vnitřní kapsa obsahuje ochranný systém .RFiD. Měkké polstrování ramenních popruhů a zádové části pro maximální komfort nošení. Lifeventure Kibo 42 RFiD Backpack využijete nejen při cestování.