Light My Fire FireKnife
990 Kč 859 Kč

FireKnife vznikl ve spolupráci švédských značek Light My Fire a Mora, která vyrábí špičkové nože již 120 let. Čepel z kalené nereznoucí oceli Sandvick 12C27 a pogumovaná rukojeť pro kvalitní a bezpečný úchop. Profilové broušení čepeli je dostatečné k jednoduchému nařezání třísek, přičemž obrácená strana nože pracuje ideálně s křesadlem Swedish FireSteel®, které je uložené v rukojeti.

Light My Fire Pack-up-Drink Kit
869 Kč 629 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Naplnit, vypít a složit – kompaktní a skládatelná sada na pití Light My Fire Pack-up Drink Kit. Sada obsahuje dva hrníčky s víkem Pack-up-Cup o objemu 260 ml a láhev Pack-up-Bottle o objemu 700 ml.

Light My Fire FireLighting Kit BIO
630 Kč 489 Kč

Set na rozdělání ohně disponuje křesadlem, s kterým vytvoříte velké a jasné jiskry i za nepříznivého počasí. Dřevěný podpalovač obsahuje 80 % pryskyřice. Součástí je i držák uzených pochutin. Light My Fire FireLighting Kit BIO je vyroben z bioplastu.

Light My Fire FireSteel BIO army
579 Kč 389 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Křesadlo vydrží až 12000 zážehů a tvoří jiskry o teplotě 2980 °C. Skvěle funguje i v chladném a deštivém počasí. Kompaktní velikost uvítáte především na cestách. Lze jej využít nejen v přírodě, ale i například na zahradě k podpalování grilů. Light My Fire FireSteel BIO army je vyroben z bioplastu.

Light My Fire FireSteel BIO scout
379 Kč 339 Kč

Křesadlo vydrží až 3000 zážehů a tvoří jiskry o teplotě 2980 °C. Skvěle funguje i v chladném a deštivém počasí. Kompaktní velikost uvítáte především na cestách. Lze jej využít nejen v přírodě, ale i například na zahradě k podpalování grilů. Light My Fire FireSteel BIO scout je vyroben z bioplastu.

Light My Fire LunchKit BIO
649 Kč 579 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada nádobí se skládá z 5 částí, které využijete především pří kempování a různých výletech. Součástí je multifunkční nástroj, který kombinuje lžíci, nůž a vidličku. Vše lze mýt v myčce nádobí. Light My Fire LunchKit BIO je set vyrobený z bioplastu.

Light My Fire MealKit BIO
949 Kč 859 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada nádobí se skládá z 8 částí, které využijete především pří kempování a různých výletech. Součástí je multifunkční nástroj, který kombinuje lžíci, nůž a vidličku. Vše lze mýt v myčce nádobí. Light My Fire MealKit BIO je set vyrobený z bioplastu.

Light My Fire SnapBox oval BIO 2-pack
299 Kč 249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada krabiček na jídlo je vhodná do školy i do práce. Misky do sebe zapadají a zabírají málo místa. Je možné je vložit do mikrovlnné trouby a mýt v myčce nádobí. Light My Fire SnapBox oval BIO 2-pack je set vyrobený z bioplastu.

Light My Fire Spork medium BIO 2-pack
249 Kč 199 Kč

Víceúčelový příbor bez obsahu BPA je možné používat i na nádobí s teflonovým povrchem. Kombinuje v sobě lžíci, nůž i vidličku. Využití najde při kempování a cestování. Light My Fire Spork medium BIO 2-pack je nástroj vyrobený z bioplastu.

Light My Fire Spork original BIO 4-pack nature
359 Kč 289 Kč

Víceúčelový příbor bez obsahu BPA je možné používat i na nádobí s teflonovým povrchem. Kombinuje v sobě lžíci, nůž i vidličku. Využití najde při kempování a cestování. Light My Fire Spork original BIO 4-pack nature je nástroj vyrobený z bioplastu.

Křesadla, nádobí, příbory a další vychytávky, které se vám v přírodě budou určitě hodit.

Křesadla, nádobí, příbory a další vychytávky, které se vám v přírodě budou určitě hodit.