Linea VZ S.r.l. LineaVZ litinová grilovací deska 35 x 35 cm
1 872 Kč

LineaVZ litinová grilovací deska 35 × 35 cm. Náhradní litinová grilovací deska pro peletový gril HAPPY. Potaženo silnou vrstvou nepřilnavého povrchu. Deska je oboustranná (hladká strana a vlnitá strana) Od výrobce Linea VZ S.r.l. na e-shopu Panfitinka.cz.

Linea VZ S.r.l. LineaVZ litinová grilovací deska 60 x 38 cm
4 011 Kč

LineaVZ litinová grilovací deska 60 × 38 cm. Náhradní litinová grilovací deska pro ELYSS, FUNNY, GRILLY a PARTY. Potaženo silnou vrstvou nepřilnavého povrchu. Deska je oboustranná (hladká strana a vlnitá strana) Od výrobce Linea VZ S.r.l. na e-shopu Panfitinka.cz.

Linea VZ S.r.l. LineaVZ peletová pec na pizzu HOBBY 13410
62 008 Kč

LineaVZ peletová pec na pizzu HOBBY 13410. Doprava zdarma. Venkovní pec na pizzu s peletovým hořákem – kombinace nerezi, žáruvzdorného betonu, pozinku a izolační vrstvy. Pečte s minimem popela a bez kouře, napájení, baterií, plynu nebo uhlí.

Linea VZ S.r.l. LineaVZ gril na pelety ELYSS
14 392 Kč

LineaVZ gril na pelety ELYSS. Zahradní gril s peletovým hořákem z pozinku. Grilujte s minimem popela a bez kouře, napájení, baterií, plynu nebo uhlí. Rychlé a snadné zapalování – připraveno ke grilování během 20 minut. Od výrobce Linea VZ S.r.l. na e-shopu Panfitinka.cz.

Linea VZ S.r.l. LineaVZ Inside 11 krbová vložka na pelety - Nero 18545
91 519 Kč

LineaVZ Inside 11 krbová vložka na pelety – Nero 18545. Krbová vložka na pelety. Výkon 10,70 kW. Zásobník na 14 kg pelet. Délka hoření 20 hod. Spotřeba pelet 0,7–1,8 kg/hod. Dvě možnosti přikládání. Programovatelné s dálkovým ovladačem s displejem. Rozměry: 68 × 51 × 60 cm. Hmotnost 85 kg.

Linea VZ S.r.l. LineaVZ obal LineaGrilly
254 Kč

LineaVZ obal LineaGrilly. Odolný obal ušitý ze speciální ANTI-COLD látky. Pro grily na pelety PARTY, GRILLY a stolek pro grily LineaVZ. Vybavený utahovací šňůrkou ve spodní části. Ideální pro zakrytí a ochranu grilů před nepříznivými vlivy, když zrovna nejsou používány. Od výrobce Linea VZ S.r.l.

Linea VZ S.r.l. LineaVZ víko pro přenosný gril HAPPY
3 476 Kč

LineaVZ víko pro přenosný gril HAPPY. Víko ze žáruvzdorného skla a nerezové oceli s teploměrem a rukojetí z odolného polymeru. Je ideální pro zabránění vyzařování tepla do okolí a optimalizaci teploty grilování. Od výrobce Linea VZ S.r.l. na e-shopu Panfitinka.cz.

Linea VZ S.r.l. LineaVZ brašna na gril HAPPY BAG
2 139 Kč

LineaVZ brašna na gril HAPPY BAG. Odolná brašna na gril se zipem a uchy, ideální pro přenášení grilu HAPPY a jeho příslušenství. Od výrobce Linea VZ S.r.l. na e-shopu Panfitinka.cz.

Linea VZ S.r.l. LineaVZ gril na pelety FUNNY
17 916 Kč

LineaVZ gril na pelety FUNNY. Zděný zahradní gril s peletovým hořákem z nerezu. Grilujte s minimem popela a bez kouře, napájení, baterií, plynu nebo uhlí – s přáteli, s rodinou venku na zahradě nebo terase. Od výrobce Linea VZ S.r.l. na e-shopu Panfitinka.cz.

Linea VZ S.r.l. LineaVZ nerezový držák na lahve GRILLY
923 Kč

LineaVZ nerezový držák na lahve GRILLY. Držák z broušeného nerezu na olej, ocet a dalších dochucovadel pro zavěšení na gril. Příslušenství pro přenosný gril na pelety GRILLY. Od výrobce Linea VZ S.r.l. na e-shopu Panfitinka.cz.

Linea VZ S.r.l. LineaVZ odkládací polička GRILLY
1 070 Kč

LineaVZ odkládací polička GRILLY. Boční polička z broušené nerezi vhodná zejména pro odkládání nádobí, příborů nebo příslušenství pro grilování. Pro gril na pelety GRILLY. Od výrobce Linea VZ S.r.l. na e-shopu Panfitinka.cz.

Linea VZ S.r.l. LineaVZ podstavný stolek HAPPY
1 604 Kč

LineaVZ podstavný stolek HAPPY. Praktický rozebiratelný a přenosný stolek pro peletový gril HAPPY vyrobený z práškově barveného plechu. Od výrobce Linea VZ S.r.l. na e-shopu Panfitinka.cz.

Linea VZ S.r.l. LineaVZ sada na pečení pizzy pro gril
6 150 Kč

LineaVZ sada na pečení pizzy pro gril. Sada na pečení pizzy sestávající z víka z broušeného nerezu, izolovaná kamennou vlnou, opatřená teploměrem a rukojetí a víkem odrážejícím teplo, ideální pro přeměnu peletového gilu na pec na pizzu. Od výrobce Linea VZ S.r.l. na e-shopu Panfitinka.cz.

Linea VZ S.r.l. LineaVZ víko pro přenosné grily
3 851 Kč

LineaVZ víko pro přenosné grily. Nerezové víko s teploměrem a rukojetí, ideální pro zvýšení odrazu tepla a optimalizaci teploty při grilování. Od výrobce Linea VZ S.r.l. na e-shopu Panfitinka.cz.

Linea VZ S.r.l. je italská firma založená roku 1976, která vyvíjí a vyrábí produkty pro vytápění domu a přípravu jídla. Zabývají se vývojem nových řešení využívajících přírodní a obnovitelnou energii dřeva a pelet: krby pro ohřev vzduchu a vody, pece na dřevo a pelety, grily a prefabrikované pece.

Linea VZ S.r.l. je italská firma založená roku 1976, která vyvíjí a vyrábí produkty pro vytápění domu a přípravu jídla. Zabývají se vývojem nových řešení využívajících přírodní a obnovitelnou energii dřeva a pelet: krby pro ohřev vzduchu a vody, pece na dřevo a pelety, grily a prefabrikované pece.