LivePro 10 kg
420 Kč
+ doprava zdarma

ČINKA KETTLEBELL LiveProPerfektní pomůcka při cvičení silových sportů. Unikátní kettlebell činky jsou určeny všem, kteří chtějí budovat svalovou hmotu, zesílit, zlepšit vytrvalost nebo prostě zhubnout pár kil.

LivePro 22540
545 Kč
+ doprava zdarma

Balanční podložka LivePro černáPodložka přispívá k rozvoji koordinace pohybu, aktivizaci a posílení stabilizačních svalových partií uložených v hlubších vrstvách, které se jinak velmi obtížně procvičují. Cvičení napomáhá k odstranění stresu, svalového napětí a nerovnováhy.

LivePro AEROBIC MŮSTEK PRO LOVE
1 150 Kč
+ doprava zdarma

Bedýnka pro step PRO LivePro je cvičební pomůcka vhodná pro tvarování a posilování svalů hýždí a dolních končetin. Díky cvičení na step bedýnce si zlepšíte nejen svou kondici, činnost srdce a plic, ale také vypracujete nohy. Během cvičení si můžete procvičit a vypracovat také horní část těla.

LivePro Balanční podložka LivePro AB MAT 38 cm x 31 cm x 7,5 cm
420 Kč
+ doprava zdarma

Balanční podložka LivePro AB MATJe základní jádro tréninkového příslušenství. Nyní můžete vaše břišní svaly konečně procvičit bezpečně. Tvar podložky je přizpůsoben vašim břišním partiím a nabízí stabilitu při cvičení. Jedna velikost pro všechny! Vaše výška ani váha není pro použití důležitá.

LivePro Balanční podložka LivePro Balance Trainer s držadly
1 390 Kč
+ doprava zdarma

Balanční podložka LivePro Balance Trainer s držadlyUniverzální balanční podložka LivePro Balance Trainer je určena pro kvalitní aerobní a balanční cvičení. Především slouží k rozvoji koordinace pohybů, aktivizaci a posílení stabilizačních svalových partií.

LivePro Balanční podložka LivePro SU BALL ERGO
2 140 Kč
+ doprava zdarma

Balanční podložka LivePro SU BALL ERGONový model balanční podložky SU BALL Live pro je ideální pro domácí cvičení stability a celkové koordinace těla. Skvěle napomáhá při rehabilitaci nebo pomáhá předejít i případným problémům.

LivePro Činka Kettlebell LivePro Uretan - 8 kg VÝPRODEJ
850 Kč
+ doprava zdarma

Činka Kettlebell LivePro Uretan Liší se od standardní činky kettlebell hlavně materiálem. Je vyrobena z jednoho kusu oceli, která má hranatý styl úchytu. Činka je potažena uretanem prvotřídní kvality. Jedná se o perfektní volbu pro fitness centra.

LivePro  LivePro Studio Rubber SET 20kg
2 000 Kč
+ doprava zdarma

LivePro Studio Rubber SET 20kg  Základní Set obouruční činky se závažím. Sada obsahuje 6 kotoučů, 2 upevňovací šrouby a osu na kterou nasadíte kotouče. Celková délka tyče je 140 cm a průměr 25 mm. Úchopová část je pokryta pohodlným Foam materiálem.

LivePro LP8401 - Expander
259 Kč

Odporová posilovací guma LivePro LP8401 – ExpanderÚčinný a osvědčený způsob posilování svalstva. Efektivitu cvičení zaručuje pevné latexové elastické lanko pokryté ochranným materiálem. K dispozici máme 4 různé obtížnosti pro cvičení.

LivePro Masážní míč LivePro na nohy - SET 2 ks
156 Kč

Masážní míč LivePro na nohy – SET 2 ksSada dvou ergonomicky tvarovaných masážních míčků Livepro je perfektní volbou pro každodenní protahování svalů a masáže i těch nejmenších svalových částí.

LivePro Masážní míč LivePro Targeted 12,4 cm
210 Kč

Masážní míč LivePro Targeted 12,4 cmErgonomicky tvarovaný povrch masážního míče Livepro Targeted pomáhá stimulovat krevní oběh a efektivně procvičuje všechny části svalů.

LivePro Míč MEDICÍNÁLNÍ DOUBLE GRIP LivePro 4Kg černý
1 085 Kč
+ doprava zdarma

Míč MEDICIN DOUBLE GRIP LIVE PRO Medicinbal je jeden z nejstarších, ale dodnes často používaných gymnastických náčiní. Díky technologii plnění v kombinaci s moderním materiálem, výborně splňuje požadavky gymnastů.

LivePro Míč MEDICINÁLNÍ LivePro 5 Kg černý
924 Kč
+ doprava zdarma

Míč MEDICINÁLNÍ LIVE PRO  Je jedna z nejvhodnějších a nejstarších pomůcek, ale dodnes často používaných gymnastických náčiní. Je to vhodná cvičební pomůcka do fitness center, škol, sportovních klubů i domácností.

LivePro MINI STEP 40x10,5 cm
340 Kč
+ doprava zdarma

Balanční podložka – LivePro MINI STEP 40×10 cmBalanční MINI-STEP podložka je cvičební pomůcka vhodná pro tvarování a posilování svalů hýždí a dolních končetin. Jedná se o efektivní a účinnou náhradu za step-bedýnky. Podložka je bezpečnější a šetrnější na klouby.

LivePro Nakládací činka LivePro Studio Disk Set 20 KG
2 000 Kč
+ doprava zdarma

Nakládací činka Studio Disc Set Umožňuje efektivní cvičení, díky kterému můžete kombinovat silový trénink a kardiovaskulární aktivity. Set obsahuje 6 kotoučů, 2 upevňovací šrouby a osu na kterou nasadíte kotouče. Délka úchopové části je 91 cm, průměr 3,5cm.

LivePro peanut roller
199 Kč

Masážní váleček LivePro Peanut rollerRolováním a hnětením válečku po vybraných místech na těle uvolníte měkkou pojivovou tkáň, probudíte smyslové receptory, zmírníte napětí a stimulujete krevní oběh. To vše dohromady přispěje k Vaší celkové fyzické i duševní vyrovnanosti a spokojenosti.

LivePro Posilovací guma odporová 104 x 2,8 CM
240 Kč

Posilovací guma 104 × 2,8 CMUrčeno pro amatéry i profesionály. Posilovací guma je vhodná pro aerobic a fitness posilování. Slouží k procvičení hýžďových, zádových a břišních svalů. Guma je vyrobena k materiálu, který je zdavotně nezávadný.

LivePro Posilovací guma odporová 104 x 3,2 CM
289 Kč

Posilovací guma 104 × 3,2 CMUrčeno pro amatéry i profesionály. Posilovací guma je vhodná pro aerobic a fitness posilování. Slouží k procvičení hýžďových, zádových a břišních svalů. Guma je vyrobena k materiálu, který je zdavotně nezávadný.

LivePro PREMIUM Urethane SET 20kg
2 899 Kč
+ doprava zdarma

LivePro PREMIUM Urethane SET 20kg   Prémiový nakládací sada obouruční činky se závažím. Sada obsahuje 6 kotoučů, 2 upevňovací šrouby a osu na kterou nasadíte kotouče. Konstrukce je z odolného a spolehlivého materiálu. Celková délka tyče je 130 cm.

LivePro Reflexní vesta běh/cyklo - kolo LivePro neon/žlutá
110 Kč

Reflexní vesta běh – kolo zajistí ještě větší viditelnost cyklisty nebo chodce za šera nebo mlhy. Reflexní vesta vhodná pro různé účely, především k použití na kolo i běh. Reflexní pásy jsou umístěny na přední i zadní straně a na ramenou jsou barvy neonově žluté.

LivePro Stojan na činky Kettlebell 3 dílný LivePro, ocel
6 213 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Stojan na činky Kettlebell 3 dílnýNabízí úložný prostor až pro 9 kettlebellek. Ty jsou uloženy ve třech řadách, každá řada je vybavena gumovými potahy, které snižují hluk při manipulaci se závažím a zároveň chrání jak samotný stojan, tak i kettlebelly před poškozením laku.

LivePro Tyčka činka Olympic LivePro 10 kg
1 380 Kč
+ doprava zdarma

Tyčka činka OLYMPIC 10 KG LiveProTyč obouruční činky pro vzpírání a funkční trénink posilovně. Odpovídá normám pro olympijskou tyč 120 cm dlouhou, vlastní hmotnost 10 kg. Extrémně vysoká nosnost až do 450 kg, ideální pro každodenní použití.

LivePro Tyčka činky Olympic LivePro lomená 10 kg
1 557 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Tyčka činky Olympic LivePro lomenáObouruční tyčka pro vzpírání a funkční trénink v posilovně. Odpovídá normám pro olympijskou tyč: 120 cm, vlastní hmotnost 10 kg. Extrémně vysoká nosnost až do 150 kg, ideální pro každodenní použití.

LivePro Uzávěr k Olympic tyčce - Pár
465 Kč
+ doprava zdarma

Uzávěr k OLYMPIC tyčce Silný rychloupínací uzávěr na tyč činky s 50 mm průměrem. Robustní konstrukce s velkou pákou pro praktickou montáž jednou rukou. Bezpečnostní pojistka zabraňuje uvolnění nebo sklouznutí.